Dodaj do ulubionych

Dziewczyny, obudźcie się! Wolność!

19.09.21, 15:38
Długo nie mogłam zebrać się, żeby złamać rygory zgniłych kanonów obyczajowości, ale właśnie teraz ukazało się kilka wątków łamiących narzucone tradycyjne wyobrażenia o związkach z młodszymi mężczyznami. Jestem młodą kobietą, nauczycielką informatyki po studiach i wciąż widzę nierówność traktowania „podrywu” uczennic przez nauczycieli i tabu, jakim obłożone są podobne sytuacje w przypadku kobiet.

A tymczasem nawet na tym kobiecym forum trwa nagonka na czarownice, ale myślę że raczej z powodu zazdrości w stosunku do tych, które mają dostęp do młodych mężczyzn i nie dają sobie tego odebrać. A przecież nawet tu słychać, że nawet z pełnoletnimi powinno się uważać. A co mówi prawo? Ono penalizuje związki do określonego wieku, już nie mówię o "obyczajach" w KK, bo nie tym rzecz.

Sama widzę, a figurę mam megaidealną, że zwracam uwagę kiedy prowadzę lekcje i nie powiem, sprawia mi to satysfakcję. To samo w czasie korepetycji i jeśli tylko wywiązuję się z relacji zawodowych, nikomu nic do tego co ponadto. Ponadto wszelka taka relacja sprawia, że staram się o lepsze przygotowanie faceta do matury i na strudia i jeśli później na studia wyjedzie gdziekolwiek indziej, zostaną mu nie tylko miłe wspomnienia, ale i przygotowanie którego inni mogą mu pozazdrościć.

Mój facet na pewno jest szczęśliwy w związku ze mną. Niestety, zanim zdał maturę, musieliśmy się z tym ukrywać, także przed jego rodzicami. To też negatywnie wpływa na niego, kiedy przy ludziach musi mówić do mnie proszę pani. Ale to już poza nami i przejdzie mu ta nieśmiałość przy ludziach i w sypialni.

Pamiętajcie. Kobiety żyją dłużej i w Szwecji na porządku są małżeństwa i relacje osobiste kobiet z młodszymi mężczyznami.

Dziewczyny, wychodzimy z szafy!

Nie bójcie się!

Wolność! Wolność!
Obserwuj wątek
    • alpepe Re: Dziewczyny, obudźcie się! Wolność! 19.09.21, 15:40
      Ale że i w sypialni jest nieśmiały?
      • blask.polnocy Re: Dziewczyny, obudźcie się! Wolność! 19.09.21, 16:52
        Już teraz nie. Z początku był.
        Dziękuję smile
        • lotka_5 Re: Dziewczyny, obudźcie się! Wolność! 19.09.21, 19:56
          Bo to dziecko przecie jeszcze. I mentalnie o fizycznie. To jak mial nie być nieśmiały no proszę cię...
    • ichi51e Re: Dziewczyny, obudźcie się! Wolność! 19.09.21, 15:42
      zanim zdał maturę to ile miał lat...?
      • blask.polnocy Re: Dziewczyny, obudźcie się! Wolność! 19.09.21, 15:47
        18
        • lotka_5 Re: Dziewczyny, obudźcie się! Wolność! 19.09.21, 19:24
          A ty masz ile? Bo tutaj to jest raczej kluczowe niż dokładny wiek dziecięcia.
    • gaskama Re: Dziewczyny, obudźcie się! Wolność! 19.09.21, 15:44
      A myślisz, że nauczyciel nie musiałby się ukrywać, gdyby bzykał swoją uczennicę w szkole średniej?
    • gaskama Re: Dziewczyny, obudźcie się! Wolność! 19.09.21, 15:45
      A miałam nadzieję na poważny wątek. W stylu: kobiety obudźcie się, walczcie o swoje prawa! Nie chcemy katotalibanu w Polsce!
      • blask.polnocy Re: Dziewczyny, obudźcie się! Wolność! 19.09.21, 15:48
        No to masz!
        W końcu doczekałyśmy się złamania patriarchatu i monopolu dziadersów.
        • gaskama Re: Dziewczyny, obudźcie się! Wolność! 19.09.21, 15:54
          Bez przesady. Nie czyńmy z osoby bzykającej swojego ucznia bohatera niepodległościowego.
          Szczęścia z młokosem życzę. I niech się młody dalej uczy.
          • primula.alpicola Re: Dziewczyny, obudźcie się! Wolność! 19.09.21, 16:00
            "Nie czyńmy z osoby bzykającej swojego ucznia bohatera niepodległościowego."
            Brigitte Macron lubi tobig_grin
            • gaskama Re: Dziewczyny, obudźcie się! Wolność! 19.09.21, 16:02
              Nie no jasne, a nawet nie była prekursorką. A to już było ileś lat temu.
    • tanebo001 Re: Dziewczyny, obudźcie się! Wolność! 19.09.21, 15:45
      MILFy wychodzą z szafy 🤣
    • cosmetic.wipes Re: Dziewczyny, obudźcie się! Wolność! 19.09.21, 15:50
      zazdrości w stosunku do tych, które mają dostęp do młodych mężczyzn

😁
      • gaskama Re: Dziewczyny, obudźcie się! Wolność! 19.09.21, 15:55
        Np. księża, szczególnie w seminariach.
    • umi Re: Dziewczyny, obudźcie się! Wolność! 19.09.21, 16:04
      Na co jest nagonka? Na podryw prawie dzieci? Chyba dobrze, ze jest? Jak goofniak zaleca sie do kogos, kto w zalozeniu ma pelnic nad nim opieke, to nalezy dziecieciu uswiadomic, ze dorosly na to nie pozwoli.
      BTW, romanse przy zaleznosci sluzbowej nawet w przypadku doroslych to sliska sparwa czasem. Takze tego... lepiej wlaz do tej szafy, zanim Cie nie zlapie jakies szwedzkie kuratorium, czy gdzie tam te dzieci podrywasz suspicious
      • asia.sthm Re: Dziewczyny, obudźcie się! Wolność! 19.09.21, 19:15
        > Takze tego... lepiej wlaz do tej szafy, zanim Cie nie zlapie jakies szwedzkie kuratorium, czy gdzie tam te dzieci
        > podrywasz suspicious

Szwecji to ona uzyla tylko do poparcia swoich niecnych poczynac. Pomieszala pojecia i wyszedl jej jeden przasny kociokwik.
    • srubokretka Re: Dziewczyny, obudźcie się! Wolność! 19.09.21, 16:07
      >Jestem młodą kobietą, nauczycielką

Taka jak zona Makarona?

>Sama widzę, a figurę mam megaidealną, że zwracam uwagę kiedy prowadzę lekcje

Ciekawe, ktora nauczycielka nie zwraca na siebie uwagi? Hmmm
      • srubokretka Re: Dziewczyny, obudźcie się! Wolność! 19.09.21, 19:34
        Na koniec wyjawisz, ktorej ematki syna bzykasz?
    • geez_louise Re: Dziewczyny, obudźcie się! Wolność! 19.09.21, 16:13
      Jakie zgromadzenie taki Korwin.

Strach pomyśleć, że w żłobkach o na oiomach noworodków pracują kobiety głównie, obyś żadnej nie zainspirowała.
      • blask.polnocy Re: Dziewczyny, obudźcie się! Wolność! 19.09.21, 17:50
        Ja mówię o relacjach legalnych, a Ty skręcasz temat. Rozumiem te, które są już dla mężczyzn przezroczyste, ale nie będę odpowiadać w stylu zapisz się do kółka różańcowego. Staraj się żyć i daj żyć innym.
        • cosmetic.wipes Re: Dziewczyny, obudźcie się! Wolność! 19.09.21, 18:37
          Masz jakiś defekt, że mężczyźni na ciebie nie lecą i musisz się brać za nielatów?

Bzykanie własnego ucznia, nawet pełnoletniego jest z deczka poyebane.
          • blask.polnocy Re: Dziewczyny, obudźcie się! Wolność! 19.09.21, 19:03
            OK. Twoje zdanie, masz do niego prawo, tak jak do poczucia mijającego czasu, niespełnienia, zazdrości itd. Czujesz potrzebę o tym porozmawiać?
            • lotka_5 Re: Dziewczyny, obudźcie się! Wolność! 19.09.21, 19:22
              Prędzej bzykanie nieletniego gofniarza oznacza brak pogodzenia się z mijającym czasem, niespełnieniem...także tego...
            • cosmetic.wipes Re: Dziewczyny, obudźcie się! Wolność! 19.09.21, 21:17
              blask.polnocy napisała:

> Czujesz potrzebę o tym porozmawiać?

Nie bzykam młodocianych, więc nie za bardzo mam o czym z tobą gadać.
        • lotka_5 Re: Dziewczyny, obudźcie się! Wolność! 19.09.21, 19:27
          blask.polnocy napisała:

> Ja mówię o relacjach legalnych, a Ty skręcasz temat. Rozumiem te, które są już
          > dla mężczyzn przezroczyste,

Ty dla mężczyzn również jesteś przeźroczysta....nie to co lecące na ciebie dzieci...

O przepraszam ty naprawdę myślałaś, że nawiązujesz relacje z mężczyznami, a nie dziećmi?? UPS...
        • cruella_demon Re: Dziewczyny, obudźcie się! Wolność! 19.09.21, 21:25
          Kiedy kobiety robią się dla mężczyzn przeźroczyste?
          Z czystej ciekawości pytam.
          • geez_louise Re: Dziewczyny, obudźcie się! Wolność! 19.09.21, 21:48
            Może jak za bardzo schudną? To jestem bardzo bezpieczna. Jestem solidnie zaznaczona.
    • feel_good_inc Re: Dziewczyny, obudźcie się! Wolność! 19.09.21, 21:00
      Heh, a teraz wyobraźcie sobie, że takiego posta wysmarowałby facet. Albo jeszcze lepiej ksiądz wink
      • princesswhitewolf Re: Dziewczyny, obudźcie się! Wolność! 19.09.21, 21:53
        To juz widac po pierwszych zdaniach
      • anorektycznazdzira Re: Dziewczyny, obudźcie się! Wolność! 20.09.21, 07:37
        czytaj- myślisz, że kto toto wysmarował? big_grin
    • potworia116 Re: Dziewczyny, obudźcie się! Wolność! 19.09.21, 21:19
      Życzenia szczęścia i wielu spełnień z daleka od prokuratury.
    • kandyzowana3x Re: Dziewczyny, obudźcie się! Wolność! 19.09.21, 21:47
      Serio ktoś bierze korepetycje z informatyki ????
        No musial cos wymyslec by bylo wiarygodne.
      Costam sobie racjonalizujesz i nieco trollujesz. Amen
    • turzyca Re: Dziewczyny, obudźcie się! Wolność! 19.09.21, 21:58
      Molestowanie nieletnich powinno być surowo karane niezależnie od płci ofiary i sprawcy. Powinno się wprowadzić zasadę Romea i Julii zamiast obecnej twardej granicy. Molestowanie przez osoby, którym się powierza opiekę nad nieletnimi, powinno być karane szczególnie surowo.
      Niestety polskie prawo sprzyja takim obrzydliwym zachowaniom, jak opisane w poście startowym.
    • milka_milka Re: Dziewczyny, obudźcie się! Wolność! 20.09.21, 08:22
      Liczysz, że zostaniesz jakąś kolejną panią Macron?
    • fitfood1664 Re: Dziewczyny, obudźcie się! Wolność! 20.09.21, 09:53
      skoro już jesteś taka wybudzona i świadoma to może teraz dowiedz się co to deontologia i jak ma się do twojej sytuacji
    • gryzelda71 Re: Dziewczyny, obudźcie się! Wolność! 20.09.21, 10:26
      Ale co mamy masowo bzykać maturzystów?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka