Dodaj do ulubionych

Córka ma zaburzenia lękowe. Co zrobić?

20.09.21, 08:39
Moja córka gdy poszła do zerówki nie odzywała się do dzieci. Pomimo że umiała mówić. Nie nawiązywała relacji z rówieśnikami. W młodszych klasach szkoły podstawowej wychowawczyni była pewna że jest to nieśmiałość i w końcu zacznie mówić. Jednak nic z tego. Dlatego w 5 klasie szkoły podstawowej zabrałam ją do psychologa. Oczywiście pani psycholog stwierdziła że ona sobie nie poradzi i kazała iść do psychiatry. Psychiatra stwierdziła że córka ma zaburzenia lękowe i przepisała leki. Jednak córce nic nie pomogły. Córka nie chciała już potem nigdzie iść. Nie dałam rady jej zachęcić a nawet zmusić. Obecnie ma 13 lat i ciągle nie nawiązuje kontaktów z rówieśnikami, nauczycielami, obcymi ludźmi. Ma nawet problem żeby zrobić zakupu w sklepie gdzie nie ma samoobsługi. Córka nigdy nie miała wady wymowy. Właściwie to szybko zaczęła mówić płynnie i prawidłowo. Jednak odzywa się tylko do mnie, męża, brata i osób które znała od małego za nim poszła do zerówki. Przecież jeśli jej to zostanie to nie odzywając się do nikogo będzie jej bardzo ciężko w życiu.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka