Dodaj do ulubionych

Mam 34lata i wciąż zachowuje się jak nastolatka

22.09.21, 09:56
Nie czuje wogole mojego wieku. Chodze z mężczyznami i przy jakikolwiek wadach bardzo szybko się rozstaje. A czas leci. Dzis mnie wzięło na przemyślenia. Chcialabym miec normalna rodzine, dzieci. Zarabiam dobrze jestem stomatologiem. Poznalam mężczyznę również stomatologa mily, uprzejmy 5lat starszy ale znowu nie wiem czy to jest to. Boje sie rozwodów i chyba w tym jest problem. Tylu ludzi sie rozwodzi w dzisiejszych czasach a ja chce dobrze wybrać. Z drugiej strony wiem, ze nigdy tej pewnosci nie mam co będzie za 10lat. Czy są tu kobiety które późno założyły rodziny? Późno miały dzieci?
Obserwuj wątek
    • bei Re: Mam 34lata i wciąż zachowuje się jak nastolat 22.09.21, 10:04
      Przy jakikolwiek wadach? Może jednak niektóre wady mogą wejść na listę cech, które możesz tolerować, zwłaszcza w sytuacji, gdy lista zalet jest długa.
    • tola1990 Re: Mam 34lata i wciąż zachowuje się jak nastolat 22.09.21, 10:12
      A rozwód to jaki jest właściwie problem? Jak weźmiesz cywilny, to praktycznie żaden, ludzie się schodzą i rozchodzą tak jest ten świat zbudowany
      • mashcaron Re: Mam 34lata i wciąż zachowuje się jak nastolat 22.09.21, 10:36
        Jak się ma tak co chwilę rozwodzić to trochę za dużo zachodu jednak :p
      • daniela34 Re: Mam 34lata i wciąż zachowuje się jak nastolat 22.09.21, 10:42
        Wiesz, autorka zamierza już zaraz, zarusieńko przeprowadzić się w Bieszczady. To najbliższy sąd okregowy jest w Krośnie, z takich Lutowisk to trochę się jedzie. A jakby trzeba było apelować, to aż do Rzeszowa trzeba jechać.
        • sjanna Re: Mam 34lata i wciąż zachowuje się jak nastolat 22.09.21, 12:21
          Daniela💚
          Ty zawsze uchwycisz sedno sprawysmile
          • daniela34 Re: Mam 34lata i wciąż zachowuje się jak nastolat 22.09.21, 12:48
            smile
        • panna.nasturcja Re: Mam 34lata i wciąż zachowuje się jak nastolat 22.09.21, 18:26
          Jak to? To autorka już nie wychodzi za lekarza stomatologicznego z Czech? Czy to z nim w te Bieszczady?
          • daniela34 Re: Mam 34lata i wciąż zachowuje się jak nastolat 22.09.21, 18:36
            No ja właśnie nie wiem, czy ten "mężczyzna, również stomatolog mily, uprzejmy 5lat starszy" to mieszka w dotychczasowym miejscu zamieszkania autorki, czy w Bieszczadach. Jeśli w Bieszczadach, to ok (jak duża jest tam populacja Czechów?), jeśli nie, to będzie romans na odległość.
            • morekac Re: Mam 34lata i wciąż zachowuje się jak nastolat 22.09.21, 19:22
              Może to Słowak, tylko jej się pomyliło. I wtedy ona zamieszka w Łupkowie, a on w Medzilaborcach.
        • kandyzowana3x Re: Mam 34lata i wciąż zachowuje się jak nastolat 22.09.21, 18:42
          Zanim autorka ślub ogarnie norma będą rozwody online
          • daniela34 Re: Mam 34lata i wciąż zachowuje się jak nastolat 22.09.21, 18:46
            A jak nie będzie zasięgu na bieszczadzkich połoninach?
            • panna.nasturcja Re: Mam 34lata i wciąż zachowuje się jak nastolat 22.09.21, 20:31
              Na połoninach jest, gorzej niżej. Tak z każdym pismem na górę będzie leciała?
    • backup_lady Re: Mam 34lata i wciąż zachowuje się jak nastolat 22.09.21, 10:46
      Rodzinę i dzieci możesz mieć też bez wychodzenia za mąż.
    • guacamole2020 Re: Mam 34lata i wciąż zachowuje się jak nastolat 22.09.21, 10:55
      Moze po prostu twoim powaniem, jest powłanie do życia w pojedynkę, bez dzieci? To takie samo powaołanie jak każde inne, równie wartościowe jak każde inne. Może czas to po prostu przyznać i cieszyć się zyciem takim jakie jest a nie takim jakie "powinno być".

Jeśli chodzi o "dobrze wybrać" obejrzyj sobie Indian Matchmaker na Netflixie. Są tam takie "smutne panie", gdzie wiele się zgadza a musi mi swatka męża szukać. Ale w przerywniakch są starsze osoby, które opowiadają o swoich związkach - poznali się na ślubie i ot po 40 latach są razem, widać nieraz że szczęsliwi. Dochodze do wniosku, że "dobrze wybrac" to tylko i wyłącznie wybrac nie tyle własciwą osobę , ale osobę , która będzie chciała stworzyć trwały związek i zrezgnuje w tym celu trochę ze swojego "ja chcę" "ja potrzebuję". I to wszystko. Może ten ktoś być rózny jak noc i dzień ale jeśli ma ten samą chęć sworzenia szcześliwej relacji co ty, to będziesz miała szcześliwą relację...
    • agonyaunt Re: Mam 34lata i wciąż zachowuje się jak nastolat 22.09.21, 11:19
      Nie, to nie to, trzeba było się trzymać Czecha. Medycznego.

(Laski, co jest, radar wam wysiadł?)
      • daniela34 Re: Mam 34lata i wciąż zachowuje się jak nastolat 22.09.21, 11:20
        Mnie nie wysiadł, dlatego odpowiedziałam jak odpowiedziałam. Mnie już przy Bieszczadach się włączył smile
        • buldog2 Re: Mam 34lata i wciąż zachowuje się jak nastolat 22.09.21, 12:09
          Zgoda, prawie pęłna zgoda, z zastrzeżeniem, że inna osoba.
          STYL!
        • buldog2 Re: Mam 34lata i wciąż zachowuje się jak nastolat 22.09.21, 13:40
          Wpis startowy erudycyjny i pełen zapożyczeń.
      • mashcaron Re: Mam 34lata i wciąż zachowuje się jak nastolat 22.09.21, 11:22
        To jest tak oczywiste, że radar zbędny :p
      • alpepe Re: Mam 34lata i wciąż zachowuje się jak nastolat 22.09.21, 11:35
        Przecież to było widać od razu. Co mnie zdziwiło, to fakt, że panna jest jest atrakcyjna, a tu dziesięć kilo musi schudnąć.
        • daniela34 Re: Mam 34lata i wciąż zachowuje się jak nastolat 22.09.21, 11:38
          Och, Meredith/Meduza zawsze pisała, że musi schudnąć. Tym razem tylko zmieniła kierunek przeprowadzki, bo wcześniej to miały być okolice Olsztyna.
          • alpepe Re: Mam 34lata i wciąż zachowuje się jak nastolat 22.09.21, 12:04
            Ok, to nie czytałam dokładnie.
      • dvdva Re: Mam 34lata i wciąż zachowuje się jak nastolat 22.09.21, 12:23
        Nie wysiadl big_grin jakis urodzaj na troll watki w tym miesiacu
        • buldog2 Re: Mam 34lata i wciąż zachowuje się jak nastolat 22.09.21, 13:38
          Tylko trochę dziwi dzień tygodnia, tradycyjnie powinny być na koniec tygodnia. Traktuję to jako prezent extra.
    • petronella Re: Mam 34lata i wciąż zachowuje się jak nastolat 22.09.21, 14:39
      Ale czy aby stomatologiem medycznym?
    • morekac Re: Mam 34lata i wciąż zachowuje się jak nastolat 22.09.21, 15:35
      Ale to stomatolog dentystyczny czy jakiś inny?
      • buldog2 Re: Mam 34lata i wciąż zachowuje się jak nastolat 22.09.21, 17:56
        cadaverowy
    • primula.alpicola Re: Mam 34lata i wciąż zachowuje się jak nastolat 22.09.21, 15:45
      A ten stomatolog to medyczny?
      I czy stosujesz antykoncepcję prezerwatywną?
    • princesswhitewolf Re: Mam 34lata i wciąż zachowuje się jak nastolat 22.09.21, 16:01
      > Czy są tu kobiety które późno założyły rodziny? Późno miały dzieci?

czy 40 lat to pozno?
      • bergamotka77 Re: Mam 34lata i wciąż zachowuje się jak nastolat 22.09.21, 19:03
        princesswhitewolf napisała:

> > Czy są tu kobiety które późno założyły rodziny? Późno miały dzieci?
        >
        > czy 40 lat to pozno?

No raczej. Ja po czterdziestce mam dorosłego syna i nastolatka.
    • cosmetic.wipes Re: Mam 34lata i wciąż zachowuje się jak nastolat 22.09.21, 17:18
      Powrót czeskiego lekarza medycznego 🤪
    • nigdynigdynigdy84 Re: Mam 34lata i wciąż zachowuje się jak nastolat 22.09.21, 17:26
      Jesienny wysyp trolli
    • milkazoreo77 Re: Mam 34lata i wciąż zachowuje się jak nastolat 22.09.21, 20:36
      Ale o co wszystkim chodzi z tym lekarzem medycznym czy stomatologiem dentystycznym?
    • taki-sobie-nick Re: Mam 34lata i wciąż zachowuje się jak nastolat 22.09.21, 22:27
      JakiCHkolwiek.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka