Dodaj do ulubionych

Stanik do karmienia, duzy rozmiar

23.09.21, 05:17
Wiem, ze nie ja jesna ostatnio rodzilam i nie ja jedna wiem, ze moj rozmiar to nigdy nie byl 75B.

Przed ciaza bylam 32G, czasem schodzilam z obwodem do 30. Teraz przy karmieniu to chyba mam z 32J.
Jakie marki robia estetyczne i pozadne staniki do karmienia w takim rozmiarze?
Obserwuj wątek
      • ursula.iguaran Re: Stanik do karmienia, duzy rozmiar 23.09.21, 09:20
        Potwierdzam. I tylko dodam że ja sobie sama przerabiałam staniki na takie do karmienia.

Trzeba tylko kupić stanik z odpinanymi ramiączkami.
        Cały myk polega na tym że doszywasz sobie gumkę do ramiączka i do dołu stanika. Wtedy gdy odpinasz przyczep ramiączka to miseczka się odchyla a ramiączko nie ucieka. Roboty na 5 minut.

Tutaj opis ze zdjeciami (autorka przerabiała stanik bez odpinanych ramiączek, więc musiała jeszcze zaczepy doszyć, ale idea taka sama).
        mamawtrampkach.blogspot.com/2014/02/macierzynskie-do-it-yourself-czyli-zrob.html
      • black_magic_women Re: Stanik do karmienia, duzy rozmiar 23.09.21, 11:59
        Mnie w ciąży biust rósł z brytyjskiego 65f do 70i, w dodatku zmieniał się w zależności od laktacji. W związku z tym rano miałam np. inny rozmiar niż wieczorem. W końcu po trzeciej ciąży zaczęłam nosić zwyczajne biustonosze, a takie do karmienia miałam chyba tylko w szpitalu. Bo niestety nie trafiłam na nic, co by mi naprawdę pasowało i rozmiarem (wszystkie były mniejsze w miseczkach niż zadeklarowano na metce) i ceną. Ale ja noszę tylko biustonosze z fiszbinami, to może też utrudniało mi szukanie. Reasumując, na kupowałam sobie zwykłych frey i panache w kilku rozmiarach, ale wiedziałam, że u mnie biust będzie duuużo większy. U wielu kobiet powiększa się o max jeden rozmiar w miseczce. A polecam wspomniane hotmilki, odradzam za to allesmama czy jakoś tak (realnie małe miseczki).
    • jana111 Re: Stanik do karmienia, duzy rozmiar 23.09.21, 12:38
      A długo masz to dziecko? Bo jak niezbyt, to poczekaj zanim się rozmiar trochę ustabilizuje (no chyba że jednak nie).
      Jeśli długo i pozostaniesz przy 32J (polskie czy angielskie?) to w okolicach 32G miałam Panache bez fiszbin a z fiszbinowych (wolę) na pewno Kris Line i jakąś Melissę. Być może tyle, bo oprócz tego wchodziły staniki z odpinanymi ramiączkami i inne kombinacje. W każdym rozmiarze biustonosz będzie u Ewy Michalak, z tym, że tanio u niej nie będzie ale na pewno dobrze.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka