Dodaj do ulubionych

Co robisz na miejscu tej dziewczyny?

24.09.21, 14:36
Para Ona 25 On 30 lat
Ona więcej zarabia on ciągle problemy z pracą, marzą o egzotycznych wakacjach. Ona zbiera cała kasę i płacą za wycieczkę.

Ona przez cały związek czuje się nie ważna on nie dzwoni do niej pierwszy chyba że coś potrzebuje pisze dzień dobry o 11 ej w dzień przeważnie kiedy ona pierwsza napisze. On pisze smsy typu kocham cie bardzo ale to ona musi dzwonić. Ona potrzebuje czuć że mu zależy a wielokrotnie sprawdza że jak ona nie zadzwoni to on też nie on kilka razy dziennie pisze smsy kocham cie i nic pozatym. Często mu wypomina że on sam nie interesuje się nią nie dzwoni a chłopak nic nie zmienia. Po. Każdej takiej kłótni on milczy olewa ją, to ona przychodzi przeprasza.
Ona go kocha ale nie może pozbyć się uczucia że mu aż tak bardzo nie zależy.
Są ze sobą 2 lata.

I teraz 5dni przed wycieczka ona dwa dni nie dzwoni on też nie ale on pisze SMS typu kocham wysłane serduszko odpisuje na dzień dobry.
Ona rozalona pisze mu ze nie czuje się z tym dobrze ze tylko ona dzwoni wieczorem a on sam nigdy że czuję że nie zalezy ze mogą o jechać na wycieczkę skoro już zapłacone ale po powrocie ona odchodzi bo on nie daje jej poczucia bezpieczeństwa.
On odpisuje ze w takim bądź razie nie chce mu die już jechać i zaczyna milczeć.


Ona ma do wyboru
-Jechać samej ale wie że bez niego nie będzie miała co tam robić 10 dni

-Zostać w domu i stracić kasę ale zaoszczędzić kasę 5 tys które miała na wydanie tam. Ale wzięła urlop więc te 10 dni będzie sama w domu.

-Jeżeli on nie będzie się odzywał to dzień wcześniej pojechać do niego i prosić? go żeby jednak pojechał z tym że po powrocie ona planuje wcale do niego nie dzwonić i czekać aż on się złamie a że chłopak bardzo narcystyczny jest to może skończyć się rozstaniem i tak. No i nie wiadomo czy na miejscu będzie miło. W tej sytuacji.

-inne

Więc co robisz Emamo na miejscu dziewczyny? Jest 3 dni do wycieczki
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka