Dodaj do ulubionych

fachowcy złote rączki

27.09.21, 10:35
Mamy na szybko do odświeżenia mieszkanie przed wynajmem. Malowanie + drobne prace instalacyjne (lampy, łazienka (półki, lustro, parawan, uchwyty), wkładki zamków w drzwiach itp. 3-4 dni prac.

Do wyboru dwóch fachowców. Numer jeden z polecenia. Typ cwaniaka, ale widać ,że z inicjatywą i umie sobie dać radę z różnymi drobiazgami.

Drugi z fixly, ma kilka opinii na portalu, ale dobrych. Początkowo chciał tylko malowanie, coś mu nie pasowało w montażach łazienkowych, ale potem zadzwonił, że da sobie radę. No i tańszy niż ten pierwszy.

Decyzja na dzisiaj, bo musimy uporać się z pracami do połowy przyszłego tygodnia. Obaj mogą zacząć już w najbliższy weekend.

Kogo wybrać?
Obserwuj wątek
   • tenjedennick Re: fachowcy złote rączki 27.09.21, 10:47
    Może nie tyle cwaniak, co typ fachowca starszej daty, co to wszystko wie najlepiej.. Ale osoby polecające były zadowolone. Przede wszystkim, że nie trzeba go było prowadzić za rękę i sam sobie dał radę z problemami.
    No i maluje tradycyjnie. Ten drugi agregatem, a podobno w mniejszych mieszkaniach raczej powinno się tradycyjnie. Agregatem to cały dzień wcześniejszego oklejania wszystkiego. Różnica w cenie 1000-1500 zł przy kosztach rzędu 7-8 tysięcy.
   • aqua48 Re: fachowcy złote rączki 27.09.21, 14:48
    nigdynigdynigdy84 napisała:

    > Jestem zadowolona z fachowców z fixly.
    > Nie przejechałam się ani razu na nich.

    A ja przejechałam się dwa razy na fixly, brałabym z polecenia. Na fachowcach z polecenia nie przejechałam się ani razu. Lepiej zapłacić raz więcej niż płacić dwa razy za tę samą robotę bo pan który "myślał" że sobie poradzi jednak się mylił a koszt poprawek po tym co spartaczył wyniesie drugie tyle.. u mnie tak było. i Jeszcze bujałam się kilka miesięcy z rozbabranym mieszkaniem.
    • atanazja0 Re: fachowcy złote rączki 27.09.21, 16:43
     Mam to samo doświadczenie z fachowcem z fixfly, miał 120 pozytywnych komentarzy. U mnie spaprał większość, pracował 3 miesiące zamiast 1 m. , a na koniec wzywałam policję, bo groził zniszczeniami. I jeszcze prawdopodobnie mnie okradał na kosztach z faktur. Mimo ze mam też pozytywne doświadczenie z fixfly (ale to była praca kilkugodzinna tylko), to nigdy więcej osoby nieznanej. Komentarze można samemu spreparować z pomocą kilku kumpli
  • iwles Re: fachowcy złote rączki 27.09.21, 11:10

   Jak sprawdzony to nr 1.
   U nr 2 zniechęciłby mnie tekst, że "w ostateczności da sobie radę". A jak spartoli ? Będzie się na tobie dopiero uczył? Stac cię i cenowo, i czasowo na ewentualne poprawki ?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka