Dodaj do ulubionych

Jak traktujemy dzieci

28.09.21, 10:51
Brak mi słów. SG wywiozła kilkuletnie dzieci na granicę w procedurze push-back (której się wcześniej wypierała). Procedurę usiłuje legalizować rozporządzenie z września, usiłuje - ponieważ jest sprzeczna z umowami międzynarodowymi, a zgodnie z Konstytucją, umowy międzynarodowe mają pierwszeństwo przed ustawami polskimi (a ustawy - przed rozporządzeniami).
Upadek, wstyd, tragedia. Bezsilność.

bi.im-g.pl/im/8f/57/1a/z27621519V.jpg
Obserwuj wątek
    • huang_he Re: Jak traktujemy dzieci 28.09.21, 11:34
     Wywiad Andrzeja Dudy dla Foc News „opowiadam się za ochroną życia”
     „Wspieram rodziny, mam poglądy pro-life i opowiadam się za ochroną zycia.” Tak powiedział.

     Ale oczywiście nie dodał - życia niechcianego, upośledzonego, zrodzonego w bólu psychicznym, przez pomiot polski zwany kobietą, Matkąpolką. To jest życie najważniejsze (oczywiście tylko do momentu porodu). I rodzina - ale ta „niewynosisienazewnątrz”, umodlona, do kościółka chodząca, hostię całująca. W domu może bić i gwałcić i wystawiać dzieci księżom na gwałt. I bez bezecenstw! Żadne geje, a tfu! I bez mowienia glosno o takich bzdetach jak jakieś niepełnosprawności, to też należy załatwiać w 4 ścianach. (Pewnie pasem można takiego aspergera wybić, bo panstwowej pomocy to czlowiek nie doczeka).
     A te zwierzęta, co przechodzą przez siatkę… eee, no zwoerzęta to zwierzęta. W ludzkim, polskim języku nie mówię. I wszyscy wiedzą, że te niemowlęta to gwałcą krowy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka