Dodaj do ulubionych

Uwaga, konkurs!

30.09.21, 20:08
Opowiedz historię z życia do przedstawionej poniżej ilustracji.

P.S.
Ja podam swoją w kolejnym komentarzu, ale specjalnie dość przeciętną, żebyście mogły zabłysnąć.
P.S. 2: czwartek dziś, czwartek dziś, czwartek dziś
Obserwuj wątek
    • kokokoko_euro_spoko Re: Uwaga, konkurs! 30.09.21, 20:20
      Znajoma znajomej była kadrową w firmie, w której ochroniarzem był jej mąż. No i tak chodziła, tak chodziła z misiem po przeróżne zwolnienia lekarskie dla misia, że najpierw wyleciał miś, a po chwili ona.
    • daniela34 Re: Uwaga, konkurs! 30.09.21, 20:21
      Moje kochane dzieci, opowiem wam bajkę:
      Była sobie przecudnej urody księżniczka z rodu Wal-go-deską. Uczyli ją, że trzeba pocałować wiele żab, by znaleźć swojego księcia. Całowała więc te żaby aż jej usta spuchły, jakby sobie botoks wstrzyknęła, czy tam inny kwas hialuronowy. Aż spotkala na swej drodze pięknego kumaka nizinnego, w którym zakochała się od pierwszego wejrzenia i było jej obojętne, czy to kumak zostanie księciem, czy ona kumaczką. I kiedy go ucałowała, poczuła jak wyrastają jej błony między palcami I ujrzała, że zielenieje. I tak została samicą kumaka. I żyli dlugo i szczęśliwie oraz mieli dużo skrzeku.
    • gaskama Re: Uwaga, konkurs! 30.09.21, 20:25
      Ja znam taką:
      Idzie facet przez łąkę. Na ścieżkę wyskakuje żaba z koroną na łbie i mówi:
      - pocałuj mnie, pocałuj mnie a zamienię się w piękna królewnę.
      Facet się rozejrzał zdumiony i przykucnął. A żaba gada:
      - pocałuj mnie, pocałuj mnie a zamienię się w piękna królewnę i zrobię Ci loda.
      Facet wziął żabkę na dłoń, pogłaskał a żabcia wydyszała:
      - No pocałuj mnie, zamienię się w piękna królewnę, zrobię Ci loda i spełnię każde twoje życzenie seksualne.
      Facet wrzycil żabę do kieszeni i powiedział....
      Jestem już w takim wieku, że gadająca żaba mnie o wiele bardziej kręci.
    • iwles Re: Uwaga, konkurs! 30.09.21, 20:46
      Tiszantul, dama, sama klasa w sobie, poszedł do Żabki, bo to była niedziela i wszystkie inne sklepy nieczynne. Ale pocałował klamkę, bo i ta Żabka byla zamknięta. Musiał więc sam otworzyć dla siebie Żabkę. Korona mu z głowy nie spadnie, jak czasami postoi kobieta za ladą.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka