Dodaj do ulubionych

Pracodawca mnie oszukał z wynagrodzeniem

15.10.21, 20:23
Szukałam pracy ok.4miesiecy, wynagrodzenie jakie mnie proponowano na start to 2300zł w wielu firmach, stanowisko pracownik biurowy/asystentka/konsultantka w firmie zatrudniającej ludzi do pracy za granicą.,Wkońcu zdecydowałam sie na propozycję pracownika biurowego za 2300zł netto w duzym miescie wojewodzkim,gdzie muszę dojeżdżać. Praca fajna,przy komputerze,atmosfera fajna,dojazd nawet szybki ok.40min.
Po miesiacu pracy zapytałam o podwyzkę na 2500zł i umowę o pracę-byłam pierwszy miesiac na zleceniu.
Umowę o pracę dostałam, parę dni po rozpoczętym miesiacu ale na umowie dalej było napisane 2300zł netto-na reke-dokladnie pisało brutto ale podaje kwotę netto bo tak mi zaplacą. Rozmawialam z pracodawcą,usłysałam,ze podwyzka bedzie jak bedzie wszystko idealnie.A pzred podpisaniem umowy obiecal dac 2500znetto.Umowa konczy sie 31 pazdziernika-wypisana na miesiac..Czuje sie oszukana i zawiedziona. Juz nie wierze,ze dostanę tę podwyzkę.Nie wierze dlatego,gdyz dxiewczyna na moim stanowisku przez 3,5 roku robila za tę stawkę i o podwyzke nie mogla sie doprosic.I co robic,odejsć i dalej szukać?Pracodawcy jestem potrzebna gdyz tylko ja zostalam przeszkolona i tylko ja wiem jak wykonywac pewne rzeczy.Mam 40 lat,nie -mężatka, i swoje mieszkanie na utzrymaniu.No i dojezdzam z malego miasta.
A wszystko tak strasznie drożeje.
Dzięki wielkie za wszystkie rady.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka