Dodaj do ulubionych

odwieczna definicja rodziny wg Czarnka

18.10.21, 08:22
Kolejne mądrości Min. Czarnka - tym razem popisy na KUL:
Za definicję rodziny, definicję rodzica, chociaż to są prawdy obiektywne znane świecie od samego początku życia na tym świecie, znane również przepisom Konstytucji, znane również przepisom ustaw - stwierdził Przemysław Czarnek źródło: wiadomosci.onet.pl/lublin/przemyslaw-czarnek-nie-mozna-fetyszyzowac-demokracji-inauguracja-kul/6c2w50j
A jak się mają jego wymysły do tego ( z wiki):
Żony i potomstwo (króla Dawida): Pierwszą żoną Dawida była Mikal, córka Saula. Jeszcze zanim został królem poślubił Abigail i Achinoam z Jizreel. W czasie panowania w Hebronie żonami Dawida zostały Maaka, Chaggita, Abitala i Egla. Po przeniesieniu stolicy z Hebronu do Jerozolimy Dawid „wziął sobie jeszcze nałożnice i żony z Jerozolimy”[4] – spośród nich z imienia znana jest jedynie Batszeba. Pod koniec życia do haremu izraelskiego króla trafiła Abiszag.
Żony i potomstwo Salomona
Posiadał, jak inni ówcześni władcy, liczny harem. Źródła biblijne podają, że miał 700 żon-księżniczek i 300 żon drugorzędnych. Wiadomo, że wśród jego żon były Moabitki, Ammonitki (jedną z nich – Naamę – znamy z imienia), Edomitki, Sydonitki i Hetytki (Chetytki). Już na początku rządów poślubił córkę faraona (prawdopodobnie Siamona albo jego następcy, Psusennesa II z XXI dynastii).
Imiennie znamy tylko jego syna i następcę Roboama oraz córki Tafat i Basmat. Sądząc po liczebności haremu, Salomon musiał mieć więcej dzieci, jednak w źródłach brak wzmianek na ich temat.

No i creme de la creme:
Jezus Chrystus - nie miał żony ani dzieci (wg. Nowego Testamentu w obecnie uznawanej wersji - oczywiściewink, za to żył z 12 apostołami (mężczyznami)
winkwinkwinkwink
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka