Dodaj do ulubionych

Ach, ta zła Straż Graniczna

18.10.21, 13:56
No to tak dla odmiany:
W ciągu ostatniego weekendu złapano kilku kierowców pochodzenia niepolskiego, którzy mocno przekraczając dozwoloną prędkość uciekali przed policją (nie zatrzymali się do kontroli), gdyż wiezli po kilka, kilkanascie osob pochodzenia niepolskiego. Jako że mamy deficyt pijanych kierowców oraz tych, którzy tuningowanymi beemkami ścinają zakręty, glosno zapewne mówimy - ZAPRASZAMY.
Nie chce mi się nawet wstawić linków, ale na samej gazecie są co najmniej trzy artykuły o różnych przypadkach z wczoraj. Jak ktoś jezdzi po polskich drogach, to na pewno jest zadowolony i wzruszony.
Obserwuj wątek
    • livia.kalina Re: Ach, ta zła Straż Graniczna 18.10.21, 15:01
      No ale o co ci chodzi? Że taki przemyt straż Graniczna przepuściła a kilkumiesięczne dzieci wysłała na śmierć do lasu?

I jeszcze w temacie chciałam przypomnieć, ze takim przemytem ludzi podobnie jak handlem narkotykami, w Polsce zajmowały sie środowiska narodowo-kibolskie, wyhodowane z pieniędzy podatników, na piersi pis.

www.tvp.info/48429023/pseudokibice-przerzucali-na-zachod-nielegalnych-imigrantow-z-obozow-na-wegrzech-i-w-bulgarii-dogadali-sie-z-afrykanskimi-przemytnikami-ludzi-wieszwiecej
      gazetakrakowska.pl/przemyt-imigrantow-z-obozu-w-bulgarii-skazany-polak-z-myslenic-gang-kiboli-w-tle/ar/c1-15533211

www.rybnik.com.pl/wiadomosci,kibole-zatrzymani-za-przemyt-imigrantow-wideo,wia5-3266-38812.html
            • beataj1 Re: Ach, ta zła Straż Graniczna 18.10.21, 18:04
              Wiesz, ja jestem 100 % za tym by leczyć ludzi. Ale nie przyszło mi do głowy by samemu łapać za skalpel.
              Od konkretnych działań są konkretne, opłacane śluby i zatrudnione osoby.

Ja juz kiedys pisałam. Mamy w tym kraju całkiem spora grupa polityków którzy twierdzą że gdy chodzi o ratownie życia można ograniczyć czyjeś prawo do zarządzania jego własnością.

Kościół na pewno z radością ograniczy swoje prawa by ratować życie. W końcu od kobiet tego oczekuje.
        • livia.kalina Re: Ach, ta zła Straż Graniczna 18.10.21, 17:54
          Jesli państwo Polskie jedyne co ma tym dzieciom do zaoferowania to śmierć, to wole te dzieci zabrać do swojego domu. Wiem, ze dla katoliczki to pewnie nie do pojęcia ale moja moralność ateistyczno-lewacka właśnie to mi nakazuje. Problem polega na tym, że pispaństwo chce, żeby te dzieci umierały po cichu dlatego zakazało pomocy umierającym ludziom wprowadzając stan wojenny.
          • kornelia_sowa1 Re: Ach, ta zła Straż Graniczna 18.10.21, 18:05
            Och, na pewno jako światły lewak znajdziesz sposób by pomóc wbrew pispanstwu (wszak to ludzie nie dorównujący ci inteligencja, o czym. lewactwo trąbi na każdym kroku).

Jako katoliczka doskonale pojmuje co to pomoc. Daje jej wystrczajaco dużo zapychając i płacąc podatki aby w pis państwie korzystali z programu 500 plus jego głowni beneficjenci czyli piswyborcy dlugotrwalebezrobotni.
            I zaskoczę cie - nie każdy katolik głosuje na PiS.
            Wystarczająco dużo pomocy kieruję w stronę polskich obywateli żeby poczuć się urażona twoim "elokwentnym" komentarzem..
            Na pewno znajdzie, sposób by pomóc-chcieć to móc.

I jak mawiają-albo się na wyniki albo się ma wymówki.

Do dziela i podziel się z nami co dobrego zrobiłaś dla uchodźców
            • livia.kalina Re: Ach, ta zła Straż Graniczna 18.10.21, 18:11
              Jasne, jasne katoliczko- niech dzieci zdychają w polskich lasach. wszak sa ciapate, co? A ty już się katolicko wystarczająco udzielasz, wszak płacisz UWAGA, TADAM -PODATKI!

jesteś po prostu cudowna- taka miłosierna w katolickim stylu. Uwielbiam cię i czuję swoją małość moralną wobec ciebie! I tak bardzo cie przepraszam, ze poczułaś się urażona- wszak taka nieskalana dziewica moralna jak ty powinna być co najwyżej w stopy całowana za swoją katolicką cudowność. Wszak ty płacisz (UWAGA!) podatki!!! A nikt inny tego nie robi. W związku z tym to oczywiste, ze ja powinnam ratować w swym domu ludzi po wypadkach, wynosić ich z p0żarów i własnoręcznie rehabilitować wszystkich niepełnosprawnych. I oczywiście, jako lewaczka, powinnam codziennie uwielbiać i afirmować takie katolickie cuda jak ty.
              • beataj1 Re: Ach, ta zła Straż Graniczna 18.10.21, 18:17
                Daj spokój, jakie podatki. Ona pewnie co roku kupuje świeczkę Caritasu, daje kasę na mszy na kościelna działalność misyjną oraz wysłała sms na zbiórkę na plecaki dla dzieci w syrii.

No i oczywiście najważniejsze pamięta o biednych w modlitwach. Ale tylko o białych biednych. Bo dzikusy to niech.. .

A i jeszcze brała udział w dorocznej kruchacie różańcowej albo innej artylerii litaniowej.
            • paskudek1 Re: Ach, ta zła Straż Graniczna 18.10.21, 15:50
              O widzisz Zośka, zaczynasz MYŚLEĆ. Tak, Polska musi przyjąć. I może zrobić dwie rzeczy
              1. Zachować się po ludzku i wszcząć procedury przewidziane prawem, umieścić ludzi w ośrodku a potem deportować
              2. Wyrzucić na bagna z PEŁNĄ WIEDZĄ że Białoruś ich nie przyjmie, co skutkuje śmiercią tych ludzi.
              Nie musisz odpowiadać, doskonale wiem, którą opcję ty wybierzesz.
              • umi Re: Ach, ta zła Straż Graniczna 18.10.21, 16:08
                Specjalnie z dydykacja dla fornity, wtrace swoje trzy grosze suspicious

Na tej samej zasadzie, to i Niemcy by musialy przyjac. A jest tak, ze nie chce nikt bo nikt nie ma takich mocy przerobowych, zeby wziac do siebie tylu ludzi na socjal. I w efekcie jesli te zdjecia lajtovej nie sa fejkiem, umieraja dzieci.
                Moze by sie ogarneli ci co zapraszali i wyskoczyli z kasy, zeby zablokowac te samobojcze loty na bialoruskie bagna? Handlarzy ludzmi wspierac nie nalezy. Hooy wie w jakim celu nimi handluja i za chwile beda kolejne tragedie. Obrzydliwe sa te watki i idiotyczne. A realnie ludzie tam jedni beda zamarzac, a drudzy czlapac po lepsze zycie. Moze jakis apel niemiecki w internetach by sie najpierw przydal, ze teraz socjalu zero? Taki rozpowszechniony na wszystkei glowne media i zrozumialy w lokalnych jezykach. Tak to w nieskonczonosc oni beda ciagnac, bo caly czas mysla, ze sie na cos nielegalnei zalapia. I sa w tym mysleniu wykorzystywani przez przestepcow.
              • sophia.87 Re: Ach, ta zła Straż Graniczna 18.10.21, 17:31
                Musi przyjąć tych zarejestrowanych od Niemców ale aabsolutnie nie musi starać by tych zarejestrowanych było wielu.
                Deportowac mówisz? Ale dokąd Polska miałaby deportowac ludzi bez dokumentów (są informacje o paszportach w kosztach na śmieci w Mińsku) albo takich których kraje pochodzenia nie zechcą przyjąć? Słyszałaś o ponad tysiacu dzieci w Ceucie których Maroko nie chce z powrotem po ostatnim szturmie na hiszpańskie enklawy?
                Dokąd więc, geniuszu? UE od lat ma problem z takimi ludźmi, dlatego patrzą przez palce na to co robi teraz Polska.
      • sumire Re: Ach, ta zła Straż Graniczna 18.10.21, 17:56
        Tak, że PiS-owi w ogóle nie zależy na rozwiązaniu tego kryzysu. W sumie to nawet to, co się dzieje, jest im na rękę. Jeśli społeczeństwo generalnie poparło stan wyjątkowy i nie protestowało przeciwko publicznym pomówieniom migrantów o zoofilię, to znaczy, że grę warto kontynuować. Dla słupków.
    • paszczakowna1 Re: Ach, ta zła Straż Graniczna 18.10.21, 18:21
      I jak to się stało, że nasza fantastyczna, cudowna Straż Graniczna, z wojskiem, policją i stanem wyjątkowym przepuszcza do Niemiec, tak szacunkowo, od 33% do 50% ludzi? Mimo że tak się wspaniale prezentują, wywożąc chorych i rodziny z dziećmi do zimnego lasu?

Proszę mnie przekonać, że brak mediów i kontroli nie powoduje nie tylko wzrostu brutalności i łamania prawa przez służby, ale i korupcji. Ile kosztuje przepuszczenie i jak wysoko postawieni ludzie są w to zamieszani?
    • huang_he Re: Ach, ta zła Straż Graniczna 18.10.21, 18:28
      I znowu się zafiksowały na dzieciach w lesie. A to nie wątek o dzieciach w lesie! To wątek o przemytnikach w samochodach, którzy w dudzie mają wasze i WASZYCH DZIECI bezpieczenstwo. Moich dzieci też. Za chwilę jakiś Irakijczyk wpakuje się wam i WASZYM DZIECIOM na czołówkę. I wtedy nie będą martwe dzieci imigrantów w lesie, ale rozsmarowane wasze dzieci na asfalcie.
      Mało macie polskich debili, pijanych i rozpędzonych? Piszę to jako ofiara wypadku, rozsmarowana po asfalcie. No nie polecam.

To jest tak a propos tego wątku beaty o tej wstrętnej SG, o tych mordercach bez serca, że to wstyd takiego w rodzinie miec.
      • livia.kalina Re: Ach, ta zła Straż Graniczna 18.10.21, 18:37
        Problem z przemytem i handlem ludźmi należy rozwiązywać wielopłaszczyznowo. Na drodze dyplomatycznej, akurat w przypadku Iraku z pomocą USA i systemowo walcząc z gangami, które się tym zajmują. Pis nie ma żadnej politki zagranicznej, nie ma żadnych kanałów dyplomatycznych ani z USA ani na Bliskim Wschodzie. Natomiast gangi kibolskie zajmujące sie przemytem ludzi, jak pokazałam wpisem u góry, wyhodował na własnej piersi przy użyciu naszych podatków bo chciał sobie kupić głosy tej patologii.
        Jeśli chodzi o wypadki na drogach, statystycznie rzecz ujmując, największe zagrożenie stwarza Beata szydło. Do wypadku z jej udziałem doszło nawet dziś. Co ciekawe prawackie media, już w 5 minut po wypadku znały winnego. I jest to imo kluczowa informacja w kwestii bezpieczeństwa na polskich drogach.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka