Dodaj do ulubionych

Co może zrobić Spółdzielni?

20.10.21, 08:53
Zaczal się sezon grzewczy. We wszystkich mieszkaniach piony i kaloryfery ciepłe. W moim mieszkaniu również... poza łazienką. Szlag mnie trafia bo nie schnie mi pranie. Na balkonie już za zimno, suszarka pokojowa doprowadza mnie do szału. A w bloku mamy mega grube rury w łazienkach, zawsze tak grzeją ze można placki smażyć - mam suszarkę podsufitową, pranie rozwieszone wieczorem rano jest suche.
A w tym roku jest problem. Dowiedziaalm sie ze problemem jest mieszkanie na ostatniej kondygnacji. Tam trzeba odkręcić jakiś odpowietrznik, co roku zajmują się tym pracownicy spółdzielni (taka konstrukcja budynku ze te zawory/odpowietrzniki są w ostatnich mieszkaniach w każdym pionie). W naszym pionie na samej górze mieszka starsza pani która nikomu nie otwiera drzwi. W Spółdzielni kontakt maja do syna - syn nie odbiera telefonu. Spółdzielnia niby coś robi - odbierają telefon, przyjmują zgłoszenie, przychodzą konserwatorzy i ... Nic. Nie mogą wejsc do lokalu. A nas trafią szlag.
Generalnie na Spółdzielnie nie narzekam, zawsze reagują szybko i wszelkie klopoty techniczno-eksploatacyjne są rozwiązywane na bieżąco.

Zastanawiam się co może Spółdzielni w takiej sytuacji? Wejsc z policja???
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka