Dodaj do ulubionych

Psycholog/terapeuta/ktoś? z doświadczeniem? Kraków

22.10.21, 12:46
Dziewczyny z Krakowa. Macie kogoś do polecenia, na NFZ jesli się da lub może tez być odpłatnie -

Osoba 40++. Oczytana psychologicznie, z sporą wiedzą wynikającą z samodzielnego przerabiania z literaturą swoich problemów lub tez z pomocy emocjonalnej znajomym w ich problemach - więc odporna na wszelkie oklepane coachingi czy psychologów którzy tylko teorią się kierują.
Osoba ta jest .... zmęczona życiem. Przepracowana pracoholik, wypalona zawodowo, nie może sobie pozwolić na zrobienie roku wolnego z powodów finansowych i kredytu, nie może iśc na długie chorobowe bo w firmie nie będą dla niej trzymać stanowiska tylko przyjmą kogoś innego, do tego firma liczy że będzie pracować jeszcze więcej.
Coraz częściej mysli o tym jak wyrwać się z kieratu w jakim utkwiła. Może zmienić zawód na mniej wyczerpujący, ale świat bardzo poszedł do przodu. Nie potrafi sama podjąć jakiejś konkretnej decyzji o zmianie, a coraz bardziej nie wyrabia w tym wymuszonym pędzie, próbach pogodzenia wszystkiego i czuje, że dalej tak funkcjonować nie da rady.

I dla takiej osoby potrzebuję jakiegoś mądrego terapeuty, najlepiej w Krakowie osobiście, albo on-line jeśli naprawdę jest dobry.

Polecicie kogoś?
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka