Dodaj do ulubionych

Konfigurator MINI (wątek samochodowy na luzie)

23.10.21, 19:34
Chciałam sobie skonfigurować na stronie MINI Coopera (ostatnio ciągle mi spamują na maila). Wiecie wybrać kolor, wnętrze, felgi i inne pierdoły. No i się kurka nie da 🙄
Mamy tylko trzy kroki w konfiguratorze i po wybraniu opcji silnika i skrzyni, pokazuje się jedno zdjęcie linii bez możliwości zmiany koloru.
Jednym słowem straszna kiła i rozczarowanie 😒

A Wy koleżanki sympatyczne macie jakieś problemy przy sobocie?
Obserwuj wątek
    • eglantine Re: Konfigurator MINI (wątek samochodowy na luzie 23.10.21, 19:55
      Niżej jest okienko "kontynuuj konfigurację". Wiem, bo ostatnio zachorowałam na mini i spędziłam na tej stronie duuużo czasu. wink Ale po jeździe próbnej chyba się nie zdecyduję. Za nisko się siedzi, wkurzały mnie wycieraczki, nie opcji skonfigurowania nawigacji z androidem, ale to wszystko powiedzmy drobiazgi, najgorsze były niewygodne siedzenia. sad Szkoda, bo się strasznie napaliłam.
      • borsuczyca.klusek Re: Konfigurator MINI (wątek samochodowy na luzie 23.10.21, 20:03
        A do jakiego modelu się przymierzałaś?
        • eglantine Re: Konfigurator MINI (wątek samochodowy na luzie 23.10.21, 20:14
          Do clubmana. Auto generalnie ma być głownie dla mnie i do wożenia dzieciaków, no ale synuś czternaście lat ma już metr osiemdziesiąt i potrzebuje miejsca na nogi. O dziwo, miejsca jest naprawdę sporo, może nie na długie podróże, ale po mieście spoko. Wymarzyłam sobie tego miniaka w butelkowej zieleni, z czarnym dachem i lusterkami... no i kiszka. Ze środka go podziwiać nie będę, w aucie musi mi być przede wszystkim wygodnie.
          Ale życzę miłej konfiguracji. smile
      • borsuczyca.klusek Re: Konfigurator MINI (wątek samochodowy na luzie 23.10.21, 20:06
        Rzeczywiście jest to okienko 😨
        Dziękuję Ci dobra kobieto 🙏
    • mysiulek08 Re: Konfigurator MINI (wątek samochodowy na luzie 23.10.21, 20:14
      do tego da sie w ogole wejsc/wyjsc i siedzie ????

jak zmienialismy naszego smoka na nowsza smocza wersje, to obeszlam inne modele i tak z sentymentu zachcialo mi sie obejrzesc od srodka mustanga, wejsc jakos weszlam, nawet usiadlam i fotele byly ok, ale wyjsciem bylo gorzej 🤣🤣🤣 choc kolumbryna nie jestem, als zwiewna lelija tez nie 😉
      • eglantine Re: Konfigurator MINI (wątek samochodowy na luzie 23.10.21, 20:39
        Chyba się da, bo naprawdę sporo tych mini na ulicach widzę, ale to może być syndrom kobiety w ciąży, która wszędzie widzi ciężarne. big_grin
        • mysiulek08 Re: Konfigurator MINI (wątek samochodowy na luzie 23.10.21, 21:43
          u mnie moze juz byc syndrom 'wysuwanego stopnia' z podwozia i stad takie rozkimy tongue_out

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka