Dodaj do ulubionych

Bożena Dykiel w TVN

24.10.21, 10:59
Depresję wywołuje niedobór litu, pandemia to wymysl bogaczy, którzy nas lockdownują, a na wszystko pomagają specjalnie okulary z migającym światełkiem. Daję link do pudla, bo komentarze tam to osobny temat www.pudelek.pl/dzien-dobry-tvn-bozena-dykiel-obwinia-za-depresje-bogaczy-ktorzy-chca-nami-rzadzic-zastraszaja-nas-i-lockdownuja-6696899595360832a
Obserwuj wątek
   • solejrolia Re: Bożena Dykiel w TVN 24.10.21, 11:34
    Czytałam odpowiedź Pauliny Młynarskiej, i szczerze mówiąc podziwiam ją za opanowanie.
    Młynarski był przede wszystkim chory na CHAD.
    www.facebook.com/MlynarskaPauli/posts/410900067071141
  • mid.week Re: Bożena Dykiel w TVN 24.10.21, 13:34
   To wszystko przez te mrugające okulary, działają jak szalone. Załuję, że nie widziałam tego w całości, w necie tylko 50sekund wywiadu się uchowało.

   Daje order Agnieszce Wozniak za:
   Żeby nie stracić kontaktu z rzeczywistością, przenieśmy się do Dagmary Kaczmarek-Szałkow i posłuchajmy, co ciekawego w informacjach

   i dorzucę sprostowanie Pauliny Młynarskiej odnośnie choroby ojca:

   Ponieważ to są jednak ważne rzeczy, to się odezwę. Pani Bożeno Dykiel! Tata chorował na chorobę afektywną dwubiegunową, nie zaś na depresję. Depresja jest jednym z komponentów choroby afektywnej dwubiegunowej, która jest bardzo złożoną i trudną w leczeniu dolegliwością. Choruje na to mnóstwo osób, wiele z nich nie chce się leczyć. Podobnie jest z depresją. Kiedy się nie leczą, wyniszczają nie tylko siebie, ale też swoich bliskich. Stąd akcja, której stała się Pani twarzą. Jako weteranka depresji i córka człowieka przez całe życie zmagającego się z CHAD, bardzo proszę organizatorów akcji @twarze_depresji , aby troszkę ostrożniej podchodzili do doboru znanych twarzy, które zapraszają do współpracy. O kosmicznych okularach i teoriach spiskowych Pani Bożeny Dykiel zamilczę. Miłego dnia! Dbajcie o siebie. 🍁
  • bene_gesserit Re: Bożena Dykiel w TVN 24.10.21, 15:27
   Dykiel, czy to się komu podoba, czy nie, jest jedną z twarzy TVNu, bo jest gwiazdą 'Na Wspólnej'. Dlatego pewnie ją zaprosili. I dlatego pewnie zachowała się tak, jak się zachowała, czyli gadając z dużą pewnością siebie bzdury i reklamując (podała markę) cudowne okulary. Sobie ją obsadzili, to mają.

   Akurat miałam okazję oglądać ten, pożal się borze, wywiad (a raczej monolog). I dziwiły mnie skonfundowane miny prowadzących. Przecież to ta sama Dykiel, która opowiadała o 'pożydzeniu'. Też w telewizji śniadaniowej, też na żywo, też włos się jeży. Zero zaskoczeń, Miećka Aniołowa.
    • iwles Re: Bożena Dykiel w TVN 24.10.21, 20:07
     bywalec.hoteli napisał:

     > jaki poziom intelektualny TVN taki poziom zaproszonego „gościa”


     Możesz mieć rację, biorąc pod uwagę, że w ubiegłym roku Dykiel była gościem w "Pytaniu na śniadanie" (TVP)
    • allijja Re: Bożena Dykiel w TVN 25.10.21, 18:07
     >jaki poziom intelektualny TVN taki poziom zaproszonego „gościa”

     zawsze myslałam, że to baba z jajami. Z tego wszystkiego zostały tylko jaja.
     Jak widać, z jajami tak juz jest.
     Niektórym też zostają tylko jaja a poziom odlatuje.
     • gama2003 Re: Bożena Dykiel w TVN 25.10.21, 18:46
      Też czuję rozczarowanie, miałam ją za wulkan energii z otwartą głową.

      A to jednak prosta małokumająca baba.
      Oglądałam ten żenujący występ.

      Wygladało to jak reklama tych okularów, nachalna, durna, dwa guziczki na depresję.
      Prowadzące skamieniały a ta nawijała.
   • swiezynka77 Re: Bożena Dykiel w TVN 26.10.21, 09:38
    bene_gesserit napisała:

    > Akurat miałam okazję oglądać ten, pożal się borze, wywiad (a raczej monolog). I
    > dziwiły mnie skonfundowane miny prowadzących. Przecież to ta sama Dykiel, któr
    > a opowiadała o 'pożydzeniu'. Też w tel
    > ewizji śniadaniowej, też na żywo, też włos się jeży. Zero zaskoczeń, Miećka Ani
    > ołowa.
    >

    zdziwiłabyś się, jak wiele wykształconych osób używa tego określenia... i to osoby, które na pewno zaprzeczałyby, że są antysemitami. to po prostu usłyszane w domu i zinternalizowane.
    • latarnia_umarlych Re: Bożena Dykiel w TVN 26.10.21, 11:49
     Też mnie to dziwi. Przecież ona od lat jak coś p...nie to ręce opadają.
     Pamiętam jej wywody sprzed lat o tym, jak to koleżanki aktorki nie dbają o swoje domy i rodziny, a ona poświęca każdą sobotę na zrobienie mężowi obiadów na cały tydzień, choć pracuje w tygodniu po 12 godzin na planie i tam jada. To było w stylu "pani, nic dziwnego, że tyle teraz rozwodów, jak się babom nie chcę dbać o mężów". Plus wiele innych wypowiedzi, ale ta mi wyjątkowo utkwiła.
  • turzyca Re: Bożena Dykiel w TVN 24.10.21, 16:05
   Nie to, że się go uzupełni, ten lit. Organizm to powinien sam wytworzyć, tylko musimy mu dać do tego materiał.

   Ja bym bardzo chciała zobaczyć człowieka, który wytwarza lit. To byłby totalny przełom naukowy, Noble z fizyki, chemii i medycyny gwarantowane.
  • lea_233 Re: Bożena Dykiel w TVN 24.10.21, 16:52
   Świetna ambasadorka akcji nt. depresji. 😏.
   Ciekawe co oprócz pieniądzy skłoniło ją do uczestnictwa w tej akcji. Wypadałoby jednak wiedzieć trochę na temat tej CHOROBY i sposobów jej leczenia. Żenada
  • bene_gesserit Bożena Dykiel - happy end 25.10.21, 19:54
   Dedykuję wszystkim zaskoczonym, że Miećka zaprezentowała poziom, który zaprezentowała:

   W poniedziałek Fundacja "Twarze depresji" poinformowała, że w porozumieniu z Bożeną Dykiel zdecydowała o zakończeniu współpracy. To skutek kontrowersyjnych wypowiedzi aktorki, która w sobotę w "Dzień dobry TVN" zapewniała, że "znalazła remedium" na depresję.
   Źródło

   Cusz, mocno prawdopodobny procent od cudownych okularów (jak donoszą autorzy komentów, kosztują ca dwa i pół tysiąca) przeszedł koło nosa sad
  • conena Re: Bożena Dykiel w TVN 26.10.21, 11:05
   cała Bożenna, zawsze i wszędzie jak czołg. podejrzewam, że ona na serio uważa, że na depresję trzeba walnąć kielicha i głowa do góry, świat jest piękny, słońce świeci, pooddychaj głęboko, pomigaj se okularami jak już musisz i nie pier.dol o depresji.
  • zuzanna_a Re: Bożena Dykiel w TVN 26.10.21, 11:33
   jakby ktoś nie wiedział, stała się już twarzą przedstawicieli ruchu "covit to spiseg" więc na fejsie ma już fejm i fanklub. Jako że zbuntowała się w telewizji będącą bądż co bądż jej pracodawcą z uwagi na jej występy w tym gniocie "Na wspólnej" dostała jeszcze 100 punktów za antysystemowość.
   Cyrk, choć w tym środowisku jak nie ma lepszych autorytetów to i Dykiel dobra.
  • cegehana Re: Bożena Dykiel w TVN 26.10.21, 11:42
   Smutne w tym wszystkim jest to, ze kampania, która miała na celu popularyzację wiedzy o chorobie psychicznej stała sie narzędziem stygmatyzacji osoby chorej. Może warto byłoby zaprosić teraz jakiegoś psychiatrę i poprosić o wyjaśnienie, jak do tego dochodzi, ze pacjenci sięgają po niesprawdzone metody - moze ktoś by uniknął pułapki umysłu. Na razie poczuliśmy się lepsi i mądrzejsi od Bożeny Dykiel a żadnego z tego nie ma pożytku dla chorych.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka