Dodaj do ulubionych

III wojna swiatowa

27.10.21, 14:18
Kolejna gigantyczna kara dla Polski nałożona przez TSUE. Jak informuje nasza korespondentka w Brukseli, Europejski Trybunał nakazał płacić Polsce milion euro dziennie za niewstrzymanie m.in. przepisów o Izbie Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego.

Mateusz Morawiecki w rozmowie z Financial Times nazwał wstrzymanie wypłat dla Polski trzecią wojną światową.

Czy tez podejrzewacie ze fotel premiera zajmie niedlugo Blaszczak?

Obserwuj wątek
    • asia-loi Re: III wojna swiatowa 27.10.21, 18:42
      Znaczy się wstaliśmy wreszcie z kolan. big_grin
      Te kary mają swoją dobrą stronę, nie dostaniemy kasy z UE, bo to co wywalczył Morawiecki pójdzie na kary.
      A że największym beneficjentem tych pieniędzy z UE jest Kk i ci co głosowali na PiS (rolnicy), to dostaną figę.
      Ja nie będę miała dróg, chodników, jeszcze trudniej będzie mi się dostać do lekarza. To będą moje straty. Bo ja i tak bezpośrednio kasy do kieszeni nigdy nie dostałam, tak jak rolnicy czy Kk. Dla mnie po prostu nie będzie inwestycji i będzie coraz większa inflacja. Będzie mi się trudniej żyło, ale najwięcej straci lepszy sort, czyli ci co głosowali na PiS.
    • woman_in_love Re: III wojna swiatowa 27.10.21, 19:59
      Zawsze się cieszyłam na myśl, że Polska B zostanie odnowiona etycznie i moralnie w ogniu bombardowań bombowców strategicznych Rosji.

Dlatego zagłosuję na PiS lub nawet Konfę, by dokonała Polexitu big_grinbig_grinbig_grin.
      • asia-loi Re: III wojna swiatowa 27.10.21, 20:13
        woman_in_love napisała:

> Zawsze się cieszyłam na myśl, że Polska B zostanie odnowiona etycznie i moralnie w ogniu bombardowań bombowców strategicznych Rosji.

A myślisz, że to się skończy na Polsce B?
      • demono2004 Re: III wojna swiatowa 27.10.21, 22:45
        woman_in_love napisała:

> Zawsze się cieszyłam na myśl, że Polska B zostanie odnowiona etycznie i moraln
        > ie w ogniu bombardowań bombowców strategicznych Rosji.
        >
        > Dlatego zagłosuję na PiS lub nawet Konfę, by dokonała Polexitu big_grin

Calutka Polska ucierpi. Nic z tego kraju nie zostanie. Chyba w bańce zyjesz jesli ci sie wydaje, ze tylko Polska B zniknie .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka