Dodaj do ulubionych

Kołdra obciążeniowa

27.10.21, 16:02
Słyszałam sporo dobrego. Czy macie? Jak się sprawdza? Dla siebie, dla dziecka?
Mam ochotę uszyć sama.
Obserwuj wątek
    • kotekfelek Re: Kołdra obciążeniowa 27.10.21, 18:04
      Mam dwie, jedna jest lzejsza, druga ma 8 kilo. Bardzo lubie, ale ja mam problemy z przewleklym bolem, ze snem i z napieciem miesni. A najfajniej, jak na koldrze polozy sie jeszcze kotek albo i dwa wink i wtedy jest cieplo, ciezko i mruczaco.
    • beata.1968 Re: Kołdra obciążeniowa 27.10.21, 18:11
      Ciekawa jestem opinii bo wydaje mi się to jakieś dziwne. Dla mnie zaletą kołdry jest właśnie lekkość i ciepło , a taka ciężka kołdra kojarzy mi się z ciężką pierzyną z dzieciństwa , z nocowania u babci kiedy pod takim piernatem czułam się jak zamurowana żywcem wink
    • edka12 Re: Kołdra obciążeniowa 27.10.21, 18:32
      Moja nastoletnia córka ma. Kupiona z powodu lęków i depresji. Oczywiście było leczenie, niemniej jednak młoda bardzo kołdrę polubiła, poczuła się w nocy lepiej i używa do dzisiaj. Kołdra jest cienka, wypełniona granulatem i rzeczywiście ciężka. Granulat jest zaszyty w takie jakby kieszenie i przez to nie zawsze równo się rozłoży w kołdrze ale jej to nie przeszkadza. Tyle, że w domu jest ciepło więc nawet w zimie pod tym nie marznie. Przy niżej temperaturze myślę, że może być zimno
    • piataziuta Re: Kołdra obciążeniowa 27.10.21, 21:05
      Jaś Kapela ją poleca, ja mu ufam! big_grin

"Uwaga, post zawiera lokowanie produktu, choć nikt mi nie płaci, to nie mogę się powstrzymać, żeby się z wami podzielić lifehackiem, jaki niedawno odkryłem. Kołdra, która cię przytula. Tzw kołdra obciążeniowa. Dlaczego nikt mi nie powiedział wcześniej, że coś takiego istnieje? Jest to idealne rozwiązanie nie tylko dla osób, których nie ma, kto przytulić, choć oczywiście szczególnie wskazane, jeśli nie byliście dość przytulani w dzieciństwie, pożera was samotność, czy stres. Ale nie tylko. Nikt was tak dobrze nie przytuli jak kołdra, wypełniona setkami malutkich szklanych kuleczek, które masują każdy mięsień waszego ciała, z którym tylko się zetkną. Wystarczy delikatne poruszenie, a kuleczki wchodzą w ruch i masują cię subtelnie, lecz odczuwalnie. Szklane mikrokuleczki gwarantują optymalny poziom obciążenia i odpowiednią przepuszczalność kołdry. Z początku obawiałem się, że będzie mi zimno, ale kuleczki szybciutko się rozgrzewają i ogrzewają cię, masując przy każdym oddechu. Kto by pomyślał, że wystarczy nowa kołdra, żeby czuć się o tyle bezpieczniej. Producent w folderze reklamowym zapewnia, że to długotrwała inwestycja w samopoczucie i już po dwóch nocach mu wierzę. Choć pierwszej miałem koszmary, to nie będę wnosił o reklamację, bo już drugiej nocy mój poziom lęku i stresu się wyraźnie zmniejszył, aż nie mogę doczekać się kiedy wrócę do łóżka, żeby kołderka przytuliła mnie znowu. Nie będę snuł wam tutaj głodnych kawałków, jak to pod wpływem przytulania przez kołdrę wydziela się serotonina, kortyzol i melatonina. Ale jeśli nie macie takiej kołdry, to polecam długo się nie wahać. Po co szaleńczo poszukiwać miłości, gdy wystarczy sprawić sobie kołdrę? W kolejnym odcinku: 10 powodów, dla których kołdra obciążająca jest lepsza od dziewczyny. Choć kupiłem kołdrę drugiej kategorii, żeby było taniej, to nie znalazłem żadnych niedoskonałości i czuję się jak król. Klient pierwszej kategorii, którego życie dramatycznie się poprawiło, dzięki jednej prostej sztuce. Kołdra obciążeniowa, proszę państwa. Kocham ją. "
      /Jaś Kapela; fb
      • bialeem Re: Kołdra obciążeniowa 28.10.21, 01:29
        Bo ja wiem czy szkodzi... Są ludzie którzy muszą spać pod czymkolwiek. Ja w największe upały sypiam pod prześcieradłem i zawsze jedno ramię muszę mieć na poduszce żeby wyprostować kręgosłup. Jak śpią na mnie dwa koty o sumarycznej wadze 5-6 kg, to śpię świetnie, ale z wyrzutami sumienia, że tym cierpliwym futrom przerywam drzemkę wierceniem.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka