Dodaj do ulubionych

Niespotykany związek

28.10.21, 17:11
Witam
Wrzucam tu linka do pary młodych ludzi, są już po ślubie, przyznam że najpierw byłam zaskoczona a teraz im kibicuję. Jak Wy widzicie taką parę? Na profilu mają też zdjęcia z podróży do Polski.

www.instagram.com/hannahayl/
Obserwuj wątek
    • nammkha Re: Niespotykany związek 28.10.21, 17:28
      Myślę, że zdarza się, że ktoś bardzo atrakcyjny chce się z różnych przyczyn związać z kimś kto jest nieatrakcyjny. Natomiast jeśli chodzi o sferę seksualną to ten mężczyzna nie jest w stanie zapewnić Pani udanego życia seksualnego i z pewnością to u nich kuleje.
      Myśle ze ten związek jest w jakimś sensie niedojrzały ponieważ ta Pani ma niezdrowa potrzebę lansowania się na chorobie męża. No ale w sumie ludzie obecnie lansują się na tylu sprawach... jedno na swoich chorobach, inni na chorobach swoich dzieci, a jeszcze inni na chorobie męża.
      • arthwen Re: Niespotykany związek 28.10.21, 18:02
        Pani może być aseksualna albo bardzo niskolibidowa i nie brać tej sfery pod uwagę.
        Dla mnie to lansowanie się na chorobie jest większym sygnałem alarmowym - ale z drugiej strony, nie mój biznes, śledzić ich insta, czy czegokolwiek nie mam zamiaru.
        • nammkha Re: Niespotykany związek 28.10.21, 18:09
          Tez myślałam o tym ze jedynym wyjątkiem byłoby gdyby ona była aseksualna ale to jest jednak bardzo duża rzadkość. Tez nie mam zamiaru ich śledzić 🙂 niech sobie ludzie żyją jak im się tak podoba.
      • asia_i_p Re: Niespotykany związek 28.10.21, 18:43
        Weź pod uwagę, że to są Stany Zjednoczone i to "lansowanie się" może się przekładać na konkretne pieniądze na leczenie.
        Pamiętam serial "Wielki świat małych ludzi", o rodzinie, w której obydwoje rodziców i jedno z dzieci cierpieli na różne formy niskorosłości. Bardzo ich lubiłam, ale się dziwiłam jak Marceli Szpak, jak można tak sprzedawać swoją prywatność - a okazało się, że oni wszystkie zabiegi medyczne, a zwłaszcza u tego dziecka było ich sporo, muszą opłacać sami, bo żaden ubezpieczyciel nie chce ich ubezpieczyć, przynajmniej nie za dostępną dla nich stawkę. Tu może być tak samo.
        • te_de_ka Re: Niespotykany związek 28.10.21, 19:21
          Bardzo prawdopodobne wydaje mi się to wyjaśnienie. Przyszło mi jeszcze na myśl, że ta para i tak skupia na sobie zainteresowanie ludzi, raczej trudno by im było po prostu zniknąć w tłumie czy nie rzucac się w oczy nawet w przyzwyczajonym do różnorodności społeczeństwie, więc skoro nie uda się uniknąć spojrzeń ludzkich, pokazują się tak, jak chcą być widziani.
    • juzjesien Re: Niespotykany związek 28.10.21, 17:36
      Straszne. Nie wierze w milosc zdrowy, atrakcyjny wiąże się z bardzo schorowany nieatrakcyjnym człowiekiem. Wydaje mi się ze ma to drugie dno. Może mysle przez pryzmat siebie bo ja nigdy bym się nie zwiazala z kimś tak bardzo chorym a nawet troche mniej chorym ale dajacym obciążenie genetyczne jak schizofrenia, chad itd
      • no_name33 Re: Niespotykany związek 28.10.21, 19:29
        juzjesien napisała:

> Straszne. Nie wierze w milosc zdrowy, atrakcyjny wiąże się z bardzo schorowany
        > nieatrakcyjnym człowiekiem. Wydaje mi się ze ma to drugie dno. Może mysle przez
        > pryzmat siebie bo ja nigdy bym się nie zwiazala z kimś tak bardzo chorym a naw
        > et troche mniej chorym ale dajacym obciążenie genetyczne jak schizofrenia, chad
        > itd

Gdy byłam w wieku 20 lat, miałam w sobie coś z matki Teresy. Do tego wiele nie tak z poczuciem własnej wartości i syndromem braku ojca.

Gdybym spotkała takiego mężczyznę i on okazałby mi zainteresowanie, a do tego dałoby się z nim pogadać sensownie - weszłabym w zwiazek.

Dzisiaj opcją po moim trupie.
    • cegehana Re: Niespotykany związek 28.10.21, 18:13
      Pozory często mylą i nie wiemy jak jest. To ze Pan na pierwszy rzut oka wygląda na chorego to nie znaczy że nie jest silniejszy i w lepszej kondycji niż piękna i wszystko na miejscu mająca dziewczyna. Może tam być "drugie dno" ale to każdego jednego związku dotyczy.
    • lot_w_kosmos Re: Niespotykany związek 28.10.21, 18:30
      W Polsce jest podobna para.
      Widziałam o nich reportaż.
      Chłopak nawet nie mówi
      Korzysta w celu porozumienia z dziewczyną laptopa.
      Zapomniałam jak się nazywają.

Niesamowite. Dla mnie to bohaterstwo, prawdziwa miłość.
    • figa_z_makiem99 Re: Niespotykany związek 28.10.21, 18:35
      Pani ma dużą potrzebę lansu, nie neguję, że pani żywi do partnera ciepłe uczucia ale przede wszystkim dzięki związkowi może się wylansować na insta i zarobić. Ze zwykłym mężczyzną byłoby to dużo trudniejsze i miałby wymagania,, niektórzy cenią bardziej image i pieniądze, niż satysfakcję seksualną.
    • katriel Re: Niespotykany związek 28.10.21, 18:43
      Sam fakt, że są razem, kompletnie mnie nie dziwi. (Ale ja jestem sapioseksualna i w wieku lat 13 fantazjowałam o seksie ze Stephenem Hawkingiem.)
      Czego nie rozumiem, to lansowania się na insta. Ale tego to ja w ogóle nie rozumiem, także u pełnosprawnych par i osób.
    • mama-ola Re: Niespotykany związek 28.10.21, 19:45
      Pani jest śliczna i zgrabna, pytanie czy jest też inteligentna i ma jakieś zainteresowania, które rozwija. Facet wygląda na inteligentnego. Jeśli ten związek ma jakieś fundamenty, to muszą to być wspólne zainteresowania, bo cóż innego.
    • 3-mamuska Re: Niespotykany związek 28.10.21, 20:14
      Taki związek nigdy nie jest zdrowy.
      Pani ma wielka potrzeb bycia pielęgniarką, ratowania świata , bądź lansuje się na chorobie męża , ma potrzebę wychwalania jej ze taka dobra.

Owszem człowiek kocha nie tylko za wyglada a tez za charakter i tu u nich może być tak ze pan jest super inteligetny ,skupiony na pani i jej to odpowiada, wiec wyrównują swoje potrzeby.

Napewno nie jest to małżeństwo wieloletnie do grobowej deski.
      A nie wszystko co się swieci ( piękne zdjęcia) to odzwierciedlenie rzeczywistości.
      Motylki opadną zostanie rzeczywistość.

Ale nich żyją szczęśliwe choćby miało przeminąć zawsze warto choć trochę.
    • heca7 Re: Niespotykany związek 28.10.21, 20:28
      Nie mój cyrk, nie moje małpy. Jak im pasuje niech sobie żyją. Ja bym nie mogła. Pamiętam jakiś czas temu natrafiłam na fragment jakiegoś programu gdzie była podobna, polska para. I pani wyglądała na lekko wg mnie zaburzoną. Pan mocno niepełnosprawny, komunikujący się za pomocą komputera. I trafiłam akurat na sesję zdjęciową pary w... łóżku. Noo, naprawdę nie wiem po co to było? Oboje rozebrani do bielizny, ona się dziwnie wiła dookoła niego. Co to miało być???
    • szybki-lisek Re: Niespotykany związek 28.10.21, 22:53
      Poznałam gościa jak ten lata temu na szkoleniu dot niepełnosprawnych na rynku pracy. Tzn on prowadził to szkolenie. Wizualnie - no cóż, mega nieszczęście, do chwili kiedy zaczął wyklad. Ten glos, ten zapal, ten optymizm! Facet startował jako radny, a potem senator na Śląsku, więc może ktoś go bedzie kojarzyl. A jego zona to naprawdę super dziewczyna, piękna. Do tego fajne dzieciaki. Życie i tak się układa.
    • waleria_s Re: Niespotykany związek 29.10.21, 00:40
      Wątpię, czy to faktycznie małżeństwo z miłości. Raczej stoi według mnie za tym potrzeba lansu i wykorzystanie nietypowego związku jako okazji, żeby zaistnieć na instagramie, bo bycie ładnym, żyjącym ciekawie, podróżującym to już powoli zbyt mało na popularność, to się przejadło.
    • kaki11 Re: Niespotykany związek 29.10.21, 01:29
      Jasne, że to trochę zaskakuje, bo to rzadko spotykane, ale życzę im szczęścia i ja akurat jak najbardziej wierzę, że oni są razem bo się kochają. A jeśli tak jest, to niech będzie jak najdłużej to jest możliwe.
      "sprzedawanie" swojego życia w SM też mnie specjalnie nie dziwi. Robi to dziś mnóstwo osób, nawet takich które totalnie niczym po za uwielbianiem pozowanych zdjęć się nie wyróżniają, więc dlaczego nie oni? zwłaszcza, że to może nieść pieniądze, a te do życia i pewnie potrzebnej rehabilitacji się tu przydają. Istnieje duża szansa, że dziewczyna musi na to sama zarobić...
      A po za wszystkim patrząc na ich zdjęcia przypomina mi się S.Hawking i co prawda nie wiem, na ile on cierpi na to samo, ale jak widać nawet w takim stanie można znaleźć miłość i przeżyć sporo faJnych chwil.
    • fabryka.lodow.napatyku Re: Niespotykany związek 29.10.21, 01:34
      na youtubie mozna pogladac polska pare, on mlody zdrowy chlop, ona na wozku, tez sie zastanawialam kiedys o co chodzi, co w czlowieku siedzi, sle jestesmy przeciez bardzo rozni, mamy rozne potrzeby
      aniolnaresorach chyba nazwa kanalu, nie ogladam i nie sledze, ale kiedys zwrocilam na nich uwage
    • m_incubo Re: Niespotykany związek 29.10.21, 01:56
      Nie wiem oczywiście jak to jest w tym przypadku, ale generalnie widząc takie związki zawsze doszukuję się nieczystych pobudek. Podejrzewam, że pani karmi w ten sposób jakieś własne zaburzenia, ale nawet jeśli, to nic mi do tego, z pewnością korzyści czerpią oboje, niech żyją jak chcą.
      Sama w żadnym razie nie byłabym w stanie zakochać się romantycznie w kimś tak niepełnosprawnym, choć mógłby być najlepszym na świecie kumplem, to niestety fizycznie by mnie odrzucał.
      Nie miałabym za to problemu z facetem bez nogi czy niewidomym.
      • siwa-faryzeuszka Re: Niespotykany związek 29.10.21, 07:25
        jeste_m_sobie napisał(a):

> W Polsce jest np. taka para: www.instagram.com/p/2O3nccMm__/

Różne sprawy nadają sens ludzkiemu życiu. Stawiam na przerost genu opiekuńczości wink oraz religijność. Nie twierdzę, że ci faceci nie są interesujący, ale osobiście nie mam zamka do tego kluczyka.
        Pożycie seksualne naszego rodzimego tetraplegika zaowocowało dzieckiem. Co pisze żona? Że obawiała się jak ogarnie męża i dziecko jednocześnie. Tu już mam dreszcze. W życiu może być różnie w każdą stronę, ale żeby od samego początku zakładać jako bazę rolę opiekunki, to jednak nie.
    • machinegunkelly Re: Niespotykany związek 29.10.21, 05:55
      Hannah I Shawn, obserwuję ich od początku związku. Nie kryją się z tym, że zarabiają w ten sposób na jego kosztów w operacje i różne medyczne udogodnienia. Nie widzę w tym nic zdrożnego.
      Oboje są inteligentni, mają swoje zainteresowania i Münchhausen czy nie są ze sobą szczęśliwi - niedawno się pobrali.
    • jonathanfranzen48 Re: Niespotykany związek 29.10.21, 11:11
      W moim bloku mieszka dziewczyna z chłopakiem. Dziewczyna sympatyczna i pracująca. Chlopak po wypadku , sparaliżowany. Kompletny inwalida. Dziewczynę widuje często, chlopaka raz. Wynosili go z windy. Bez mięśni, ten zapach chyba pampersów i czegoś jeszcze. Dla mnie to straszne. Rozumiem miłość, odpowiedzialność ale to jest potworne jak się spojrzy z bliska. Nie wiem oczywiście jak jest między nimi , moze to wspaniały człowiek. Ale nigdy nie chciałabym być cos takiego spotkało moja córkę. I to jeśli chodzi o chorobę i opieka nad chorym chłopakiem

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka