Dodaj do ulubionych

Radio 357 słuchacie?

29.10.21, 19:35
Właśnie leci lista przebojów, prowadzi Niedźwiedź i przed chwilą leciało The Look of Love, ech jak za dawnych dobrych czasów w Trójce...
Obserwuj wątek
  • feniks_4 Re: Radio 357 słuchacie? 29.10.21, 20:43
   Ja teraz słucham (listę teraz prowadzi Marcin Łukawski). Ja przeważnie włączam radio 357, kiedy prowadzi Niedźwiedź. Częściej słucham Radio Nowy Świat, tam Siesta M. Kydryńskiego też przypomina mi stare dobre czasy w Trójce. Szkoda Trójki… to se ne wrati… Ale dobrze, że jest Niedźwiedź i inni.
  • kropkaa Re: Radio 357 słuchacie? 29.10.21, 22:46
   Wolę Nowy Świat. A w ogóle uważam, że powinni się połączyć. Niestety, Trójki i tak nie zastąpią, bo nie mają ani dostępu do archiwów, ani takiej sluchalności, żeby politycy przychodzili na wywiady.
   Zaoranie Trójki przez pissie ścier** bardzo mnie boli.
   • mamdomek Re: Radio 357 słuchacie? 30.10.21, 15:27
    Przestałem słuchać trójki przezStrzyczkowskiego dobrych kilka lat temu. Cholerna piąta kolumna pisdecka w inteligenskim radiu! To jeden z tych ludzi dzięki którym dziś mamy to co mamy. Sączenie jadu kropelka po kropelce...

    Od tamtej pory jeśli gdzieś się pojawia Strzyczkowski, to wyłączam i już nie włączam.
  • caponata75 Re: Radio 357 słuchacie? 29.10.21, 23:23
   W 357 unikam jak mogę pana Kuby, z jego powodu nie zostałam też patronką. Patronuję RNŚ, choć przeszkadza mi czasem polityka kierownictwa. Kydryńskiego również bojkotuję.
   Szkoda, że nie mogą się połączyć, pozbyć starych złogów i stworzyć coś na kształt nowoczesnej Trójki.
   A sam fakt, że nie odwiedzają ich politycy uważam za duży plus.
  • klementyna156 Re: Radio 357 słuchacie? 29.10.21, 23:29
   Nie bardzo. Byłam patronką wiele miesięcy, właśnie od niedawna nie jestem. Ogromnie mnie zawiedli, że nie ma żadnych zapowiedzi radia nieinternetowego jednak - słuchanie w takiej formie jest okropnie niewygodnie, w aucie nie moge, na spacerze z apki się rwie, mam 1 odbiornik w domu z nimi tylko, ew. z kompa mozna. Ale to nie to samo. No bez listy z Markiem to bez sensu... Marek na liście to inny Marek niż w pozostałych audycjach - radośniejszy był. A ten poranny smęci okropnie, słabo mi się go słucha. W efekcie niemal już nie słucham tego radia. A szkoda.
  • damartyn Re: Radio 357 słuchacie? 30.10.21, 00:24
   Słucham. Niestety radio coraz bardziej staje się polityczne,( szczególnie popołudniówki ), a tak dobrze im szło! Dopuścili młodych, wiele fajnych programów- Zawiało, Zalewski, Ola Budka, Ten typ Mes, Borowiecka o filmach, Fusiarz, Organek, chłopaki ( Gąsiorowski Klimkowski ) o motoryzacja gadający tak, ze ja co się na autach nie znam słucham z zapartym tchem. Stary dobry Kuba Strzyczowski, Stelmach, Łukawski , Michniewicz itd, itd i nagle ten straszny Zozuń z Justyną Mączką- beton. Powinni ich wywalić, a przynajmniej nie dopuszczać do popołudniówek. Niech robia co robili, bo psuja to, co udało się po upolitycznionej Trójce naprawić.
  • magazynka Re: Radio 357 słuchacie? 30.10.21, 02:49
   Najpierw napaliłam się - i na 357 i na RNŚ, ale mam tylko na komputerze i rzadko je włączam, więc nie jestem obiektywna. Zapominam włączać na laptopie, a w kuchni na odbiornikach - nie ma. Lubię słuchać przy gotowaniu, więc te kanały odpadają na stacjonarnych.
   Jednak to nisza powstała, choć duże halo było. Szkoda. Powinni się połączyć i ubiegać o pasmo radiowe normalnie dostępne.
   Teraz nie mam czego słuchać w kuchni - jakieś 'Złote przeboje' czy dziadowskie inne lokalne stacje, bo RMF czy Zetki nie znoszę.
   Często wybieram swoją muzykę z pendrive na radyjku, ale brak tam mądrych rozmów, choć muzyka przednia. Szkoda tylko, że pendrive zawsze odtwarza od początku i nie można wybrać utworu na radyjku, więc ciągle słucham tego samego przez godzinę, a potem koniec gotowania i muzyki 🤣

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka