Dodaj do ulubionych

Mnie śmieszy...

03.11.21, 09:53

...a jaki jest was stosunek?
Nie mogę się doczekać hasła reklamowego na czwartą...

PS. Moderację ostrzegam, że usuniecie postu promującego szczepienie trzecia dawką zostanie zgłoszone gdzie trzeba. Poza tym chyba nie jesteście szurami, foliarzami i antyszczepami, prawda?

Obserwuj wątek
    • mama-ola Re: Mnie śmieszy... 03.11.21, 10:00
      Mogliby się zdecydować, czy liczby piszą słownie czy cyframi. I wiedzieć, że po liczebniku porządkowym stawia się kropkę.
      A tak poza tym, to nie uśmiałam się. Ani to dowcipne, ani ośmieszające - to z czego miałam się śmiać.
      • dyzurny_troll_forum Re: Mnie śmieszy... 03.11.21, 10:20
        mama-ola napisała:

> A tak poza tym, to nie uśmiałam się. Ani to dowcipne, ani ośmieszające - to z c
        > zego miałam się śmiać.

Ale ogarniasz, że jest to oficjalny materiał propagandowy miasta Warszawy?
      • agonyaunt Re: Mnie śmieszy... 03.11.21, 10:28
        > I wiedzieć, że po liczebniku porządkowym stawia się kropkę.

Ja w kwestii formalnej: jeśli z kontekstu jasno wynika, że chodzi o liczebnik porządkowy, to nie trzeba stawiać kropki. A ponieważ tu raczej nikt nie przeczyta "trzy dawką", kropki być nie musi.
      • dyzurny_troll_forum Re: Mnie śmieszy... 03.11.21, 10:59
        chococaffe napisała:

> Z serii kto nie może żyć bez pandemii etc wink

Moim hasłem cały czas "lakdaunie naku*wiaj"! No nie mogę się doczekać, ale ostatnie liczby dają nadzieję....

Poza tym to wspaniale się obserwuje tę inżynierię społeczną, te zachowania stadne, pierwszy raz mamy do czynienia z takim cyrkiem na taką skalę. Ale oczywiście nie ostatni wink
            • dyzurny_troll_forum Re: Mnie śmieszy... 03.11.21, 11:25
              geez_louise napisała:

> Ale przynajmniej już wierzą w lekarstwa na robaki. 100 lat temu wierzyli tylko
              > w moc szeptuchy.

Wypraszam sobie!

I naprawdę nie wiem na co jeszcze czekamy!? Otwarte cmentarze na 1//11 już zbierają swoje żniwo w statystykach. Następne dwa tygodnie bez restrykcji to będzie katastrofa! Ratujmy seniorów!!!

lakdaun kocham i rozumiem,
              lakdaunu oddać nie umiem!
              • geez_louise Re: Mnie śmieszy... 03.11.21, 11:30
                Lakdałny były najśmieszniejsze. Trzeba było puścić wszystko na żywioł, mieliśmy jeszcze miejsce na podłodze, położyłoby się więcej chorych, nawet tlen byłby niepotrzebny (w sumie niby brakowało), pielęgniarki by ich wachlowały podczas siedzenia na wersalkach, picia kawy i machania kapciem.
                • dyzurny_troll_forum Re: Mnie śmieszy... 03.11.21, 11:47
                  geez_louise napisała:

> nawet tlen byłby n iepotrzebny (w sumie niby brakowało),

Tlenu brakuje cały czas!
                  Co to by była za pandemia choroby układu oddechowego, gdyby nie brakowało tlenu:

warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,27739920,problem-z-instalacja-tlenowa-w-szpitalu-poludniowym.html
                  • geez_louise Re: Mnie śmieszy... 03.11.21, 11:54
                    Kolejny element spisku. Przecież tlen jest w powietrzu, heloł! A takie tam stanie nad pacjentem z saturacją 80 i niemożność znalezienia miejsca do którego moznaby podpiąć jego wąsy od tlenu, no komedia, do tej pory się z tego zaśmiewamy.
                    • dyzurny_troll_forum Re: Mnie śmieszy... 03.11.21, 12:02
                      geez_louise napisała:

> Kolejny element spisku. Przecież tlen jest w powietrzu, heloł! A takie tam stan
                      > ie nad pacjentem z saturacją 80 i niemożność znalezienia miejsca do którego moz
                      > naby podpiąć jego wąsy od tlenu, no komedia, do tej pory się z tego zaśmiewamy.

Teraz serio. Naprawdę uważasz, że po 1.5 roku walki z morderczą pandemią powinny występować takie prozaiczne problemy z dostępem do tlenu czy z miejscem na zwłoki? Takie rzeczy mogły się zdarzyć podczas pierwszych trzech miesięcy walki, ale nie teraz.

Z drugiej strony. Decyzja o zamknięciu lasów -tak tu licznie i długo wyśmiewana- okazuje się, że była bardzo słuszna. Rząd wyprzedził naukę i tym samym uratował życie tysięcy seniorów. Amerykańcy naukowcy właśnie udokumentowali - jelenie przenoszą wirusa:

www.biorxiv.org/content/10.1101/2021.10.31.466677v1
                      • geez_louise Re: Mnie śmieszy... 03.11.21, 12:11
                        Powinny, nie powinny… o czym ty do mnie rozmawiasz… Od paru dni do niektórych ludzi dociera malutki fragmencik obrazu, jak zaczynają się zastanawiać, co mieli zrobić lekarze jak mieli pacjentkę z umierającym płodem: który powód ściągnięcia na siebie prokuratora wybierali. Tak wyglada ta robota codziennie. Przychodzisz do pracy, a tam nie ma miejsc, nie ma sprzętu, nie ma pracowników, nie ma szans na przestrzeganie procedur, nie ma kasy na nic, połowę rzeczy jak zlecisz to i tak albo ordynator albo prezes uwali, a na cześć nie ma w ogóle szans, bo nie ma i nie będzie.
              • alicia033 Re: Mnie śmieszy... 03.11.21, 11:33
                dyzurny_troll_forum napisała:

> Ratujmy seniorów!!!

Nie, nie. Ratujmy naszych medyków!

W ubiegłym roku świetnie się to udało.
                Co prawda społeczeństwo kosztowało to ponad 100 000 nadmiarowych zgonów ale to poświęcenie na które piguła geez jest gotowa!
    • geez_louise Re: Mnie śmieszy... 03.11.21, 10:48
      Szczepienia są w ogóle prześmieszne, ani to widać, ani wiadomo jak działa. I jeszcze nie na każdego podobno działa.

Cieciorka w nodze i lewoskrętna witamina c to przynajmniej pewnik.

Ja tam z całej medycyny wierzę tylko w leczenie bólu pleców rezonansem kręgosłupa, o to warto się z konowałem wykłócić, reszta to ściema, big farma i mordowanie ludzi.
    • ximeca Re: Mnie śmieszy... 03.11.21, 12:08

> Nie mogę się doczekać hasła reklamowego na czwartą...

"Piąta fala nas zniewala,
      Dawka czwarta - bo jesteś tego warta!"

albo "Cztery razy po dwa razy" jeśli dojdziemy do czwartego szczepienia podwójną dawką

• go-jab Re: Mnie śmieszy... 03.11.21, 13:29
        Przykra sprawl z kuzynem uncertain

ALE zamiast obwiniac tych mitycznych “antyszczepow” (traci uogulnianiem i lykaniem sieczki MSM) skupilabym sie na nieudolnym, skorumpowanym i panstwowym systemie opieki zdrowotnej…
        • dyzurny_troll_forum Re: Mnie śmieszy... 03.11.21, 13:32
          go-jab napisała:

> Przykra sprawl z kuzynem uncertain
          >
          > ALE zamiast obwiniac tych mitycznych “antyszczepow” (traci uogulnianiem i lykan
          > iem sieczki MSM) skupilabym sie na nieudolnym, skorumpowanym i panstwowym syste
          > mie opieki zdrowotnej…

Ale po co!? Jeszcze by się okazało, że rząd jest winny!? A dlaczego? A po co? A komu to potrzebne?
          A tak jest jeden słuszny wróg ponad podziałami - antyszczepy!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka