Dodaj do ulubionych

Naprawiłybyście tę relację?

03.11.21, 20:41
Historia zdarzyła się prawie 6-7 lat. Ja i moja znacznie starsza ode mnie ciotka. Ona się rozwodziła i wplątała mnie w to wszystko, mimo mojego sprzeciwu. Teraz po latach emocje opadły. Mignęła mi na fb, zastanawiam się czy nie odezwać się, ale boję się odrzucenia. A Wy co zrobiłybyście?
Obserwuj wątek
  • zonkli Re: Naprawiłybyście tę relację? 03.11.21, 21:21
   Czyli nie utrzymujesz z ciotką od 6 lat kontaktów a teraz się boisz jej odrzucenia? Pomyśl - czy bez kontaktu jesteś nieodrzucona? Jeśli pisać- to na luzie, zechce to odpowie, nie odpowie to będzie sytuacja taka jak jest teraz, czyli nic się nie zmieni. Może też nie odpowiedzieć bo jej folder "inne" nie wyświetla wiadomości tongue_out a ty będziesz przeżywać że cię odrzuciła.
   Wyluzuj.
   Jak jesteś już odporna na potencjalne wplątywanie cię w kolejne sprawy ciotki - to zagadanie do niej nic nie oznacza, oprócz tego że zagadałaś.

  • koronka2012 Re: Naprawiłybyście tę relację? 03.11.21, 22:41
   Byłam poniekąd na miejscu twojej ciotki to znaczy wypięła się na mnie osoba na której zeznania liczyłam. zawiodłam się na niej. Mogła mi pomóc zeznając to co wiedziała ale nie chciała zeznawać. Nie powołałam jej, ale przestałam utrzymywać kontakty.

   Nie jestem zawzięta ale nie miałabym ochoty odnawiać kontaktu bo i po co skoro nie mogę na nią liczyć? Nie potrzebuję takich osób w swoim otoczeniu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka