Dodaj do ulubionych

Bo się zaszczepili...

04.11.21, 18:04

"Właścicielka domu w Szwajcarii wycofała się w ostatniej chwili ze sprzedaży, gdy dowiedziała się, że potencjalni kupcy są zaszczepieni przeciw COVID-19. Obawiała się, że preparat zabije ich, zanim umowa zostanie sfinalizowana."
www.rp.pl/spoleczenstwo/art19077201-wlascicielka-nie-sprzedala-domu-zaszczepionym-oni-moga-umrzec
Obserwuj wątek
    • ichi51e Re: Bo się zaszczepili... 04.11.21, 18:06
      w wariatka. Mój kolega kupował dom tez na takiego trafił. Koleś kręcił oporowadzal pokazywał cena okazyjna a na koniec jakiś powód z d. Kumpel powiedział ze z jednej strony prawie umowę podpisywali z drugiej ze na wrażenie ze koleś wcale tego domu nie zamierzał sprzedawac tylko się nudzil
        • marzeka11 Re: Bo się zaszczepili... 04.11.21, 18:16
          Ależ można nie chcieć komuś sprzedać domu czy czegokolwiek z powodów różnych, ale zrobić argument "bo się zaszczepili"?
          To trochę, jak gdy byłam u kosmetyczki i powiedziała mi o rozmowie z klientką, która upewniała się czy przypadkiem się nie zaszczepiła i jak opowiadała jej, jak pozrywała z prawie całą rodziną, bo się zaszczepili.
    • eliszka25 Re: Bo się zaszczepili... 04.11.21, 18:29
      Podatki, to nie sprzedawca ustala. Choć jak my szukaliśmy domu, to też nam się trafił cwaniaczek, który przysłał nam wzór umowy z zapisem, że to kupiec ma zapłacić podatek, który sprzedawca ma obowiązek odprowadzić po sprzedaży domu 😄

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka