Dodaj do ulubionych

kosmetyki - wyzwanie

04.11.21, 20:44
Dziewczyny, potrzebuję Waszego wsparcia. Chodzi o cały zestaw kosmetyków: kremy, sera, na dzień i na noc dla pani w wieku 58 lat. Przeszukałam wątki kosmetyczne, polecacie mnóstwo fajnych produktów ale mam wrażenie, że tylko dla znacznie młodszych osób. Pani ma wg mnie bardzo ładną cerę jak na swój wiek, jest zadbana. Wiem, że jesień to dobry moment na bardziej inwazyjne kosmetyki - rozjaśnianie, złuszczanie...Podpowiecie?
Obserwuj wątek
    • kurt.wallander Re: kosmetyki - wyzwanie 04.11.21, 21:17
      Może Basiclab? Mają gotowe zestawy, albo mozna sobie samemu skompletować: basiclab.shop/kolekcja/zestawy?p=2

Albo Bielenda Professional? esklep.bielendaprofessional.pl/ Tylko tu sama musisz skompletowac zestaw.

Albo The Ordinary
    • klementyna156 Re: kosmetyki - wyzwanie 04.11.21, 21:22
      No ale nikt ci nie doradzi niczego konkretnego, nie znając potrzeb skóry tej pani. Kosmetyków się nie dobiera "na wiek" tylko stosownie do indywidualnych potrzeb.
      Jak nie wiesz, jaką dokładnie ma cerę, to po prostu zapytaj - albo niech ci powie, czego zwykle używa.
    • aqua48 Re: kosmetyki - wyzwanie 04.11.21, 22:59
      Bardziej inwazyjne kosmetyki mogą pani w tym wieku zrobić kuku zamiast przywrócić wygląd nastolatki. Po co jej w ogóle to rozjaśnianie i złuszczanie skoro jak piszesz ma bardzo ładną cerę i jest zadbana?
    • snakelilith Re: kosmetyki - wyzwanie 05.11.21, 11:43
      Ona cię o to poprosiła? Sama jestem po 50-ce, ale ostatnią rzeczą, którą bym zrobiła, to używanie kosmetyków sprezentowanych przez kogoś, kto nie wie nawet jaką mam cerę i kieruje się tylko moim wiekiem.
      Kobiety po 50 tce mają już swoje długoletnie doświadczenia ze swoją skórą, przyzwyczajenia i upodobania, a jeżeli cera jest ładna jak piszesz, to chyba wiedzą, co im służy, a co robi kuku.
      Może być, że nie stosowała do tej pory wyrafinowanego anty-aging i chętnie spróbuje na przykład jakiegoś serum z retinolem, bakuchiolem, peptydów, kwasów, czy witaminy C, w zależności od potrzeb i życzeń, ale przypadkowa zmiana całej pielęgnacji, to jakiś głupi pomysł.
      • k3h2 Re: kosmetyki - wyzwanie 05.11.21, 21:39
        Jestem zaskoczona brakiem korelacji kosmetyków z wiekiem więc może faktycznie pomysł kupienia kosmetyków na prezent nie jest najlepszy. Pani na pewno systematycznie odwiedzała klinikę dermatologiczną, w której przyjmują dermatolodzy i kosmetyczki. Nie wiem, czy chodziła do lekarza czy do kosmetyczki czy też do obu. Na pewno skarżyła się na skłonność do przesuszania. Na pewno także używała kosmetyków z vit. C, nie zwróciłam uwagi na nazwę, nie były tanie. Kupowała kosmetyki w aptece ale nie wiem czy wszystkie czy wybrane. Kosmetyki lubi. Więcej szczegółów niestety nie znam. Teraz i pewnie przez jakiś czas nie kupi niczego, co nie jest absolutnie niezbędne, stąd taki pomysł, żeby jej sprawić przyjemność. Czuję, że to byłby dobry prezent, pytanie czy jest możliwe trafić w ciemno w potrzeby jej skóry? Snake, czego Ty używasz? Jeśli możesz, napisz proszę.
        • snakelilith Re: kosmetyki - wyzwanie 05.11.21, 22:12
          Jeżeli chcesz jej sprawić przyjemność, to zapytaj ją bezpośrednio czego używa (ła) i z czego by się ucieszyła. Jeżeli chodziła do kosmetyczki, korzystała z pomocy dermatologa i zna się na kosmetykach, to wie najlepiej co jej pasuje. Na pewno nic z tego, co ja używam. Jeżeli nie masz zamiaru kupować czegoś taniego z drogerii, to kupowanie w ciemno, to tylko sposób na wyrzucenie niemałej forsy w błoto.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka