Dodaj do ulubionych

Niedzielski- Kobiety w ciąży będą monitorowane.

07.11.21, 10:39
"Ministerstwo Zdrowia wydało komunikat w związku ze śmiercią 30-letniej Izabeli w szpitalu w Pszczynie. Resort informuje, że minister Adam Niedzielski poprosił prezesa NFZ o monitorowanie w całym kraju, kiedy życie i zdrowie ciężarnych może być zagrożone." Monitorowane mają być wszystkie takie sytuacje.
To niby w trosce o bezpieczeństwo kobiet. Obawiam się, że w praktyce lekarze pod obstrzałem monitoringu jeszcze bardziej będą się bali dotknąć brzucha ciężarnej. W końcu będzie czarno na białym widać , że zabito dzieciątko za wcześnie, bo jeszcze można było poczekać, matka jeszcze dychała, jeszcze były szanse dla dziecka.
Przy okazji w tvp info poleciał wczoraj przekaz dla suwerena, że marsze dla Izy, to w rzeczywistości marsze za legalizacją zabijania dzieci, i że ustawa antyaborcyjna uratowała do tej pory ileś tam dzieci, które dzięki tej ustawie przeżyły, i że w większości były to dziewczynki. I to jest prawdziwa troska o kobiety. Niestety nie podano już w jakim stanie były te uratowane dziewczynki, i czy przeżyły godzinę czy kilka dni. Była też pani psycholog, której zasugerowano, a ona miała tylko potwierdzić, że rodzina Izy nie potrzebuje teraz politycznych marszów, tylko ciszy i spokoju, aby przeżyć żałobę. A teraz można kląć.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,27776537,smierc-ciezarnej-izabeli-w-szpitalu-ministerstwo-opublikowalo.html#s=BoxOpMT
Obserwuj wątek