Dodaj do ulubionych

Piekarnik przenośny/wolnostojacy

11.11.21, 19:53
Ematki, zepsuł się nam piekarnik. Fachowiec stwierdził, że jest "nie do naprawy". I tak, kuchenka najzwyklejsza, gazowa. Gotuję jak należy, ale jako fani pieczonych ziemniaków i pizzy, jesteśmy niepocieszeni. I teraz tak. Mieszkanie jest wynajmowane, gospodarz za oceanem i w sprawie kuchenki odpowie pewnie dopiero za 2 miesiące. I teraz tak, czy któraś ma, albo miała taki przenośny piekarnik? Nie chcemy inwestować w nową kuchenkę, ale w czymś pieć musimy. Jakieś podpowiedzi, najlepiej konkretne modele, które testowałyście? Z góry dziękuję.
Obserwuj wątek
        • mysiulek08 Re: Piekarnik przenośny/wolnostojacy 11.11.21, 21:37
          do kruchych multifry sie nie sprawdzi, sernik, drozdzowe, ryby, lasania, tak, tylko to ma zdejmowalny 'kreciolek' wiec potrzebuje jakis ruszt zeby dziurki w ciescie czy pizzy nie bylo (mialam takowy)

bardziej Ci chodzi o cos takiego:

allegro.pl/oferta/wolnostojacy-piekarnik-parowy-gotie-gpp-400-40l-11000472657

czy takiego
          allegro.pl/oferta/piekarnik-wolnostojacy-mpm-mpe-08-t-srebrny-45l-11299057220

to pierwsze to pelnoprawny piekarnik i jesli byloby by miejsce to bym taki brala

a z drugim typem ma dosc zle doswiadczenia (trzy takowe mialam), do tostow idealny a reszta szkoda gadac, ale byc moze to tylko byl moj problem
    • volta2 Re: Piekarnik przenośny/wolnostojacy 11.11.21, 22:27
      kuchnia z piekarnikiem jest zintegrowana?
      jeśli nie, kupiłabym docelowy piekarnik, najlepszy z możliwych i do własnego mieszkania zabrała w momencie przeprowadzki

jeśli nie, to nie czekać 2 miesięcy na łaskawą odpowiedź, tylko przycisnąć właściciela o nowy i z ifno, że jeśli nie będzie odpowiedzi to rozliczysz zakup odjęciem od czynszu.

wiem, teoretyzuję, ale właśnie w wynajmowanym domu od jakiegoś czasu nie działa zmywarka, zapowiedziałam mężowi, że nie przyjadę, dopóki nie naprawi na koszt właściciela. i zaczął coś w końcu działać, co oznacza postraszenie mną posrednika w kontaktach z właścicielem, mahdi, bo jak moja żona przyjedzie, to będzie dżihad. i mahdi ponoć się przejął i obiecał naprawę dla nas bezkosztową.
    • rozaliaolaboga Re: Piekarnik przenośny/wolnostojacy 11.11.21, 22:41
      Ematka pewnie będzie zbulwersowana, ale latami piekłam w takim: www.google.com/search?q=piekarnik+wolno+stoj%C4%85cy+pojedynczy&tbm=isch&ved=2ahUKEwiQ8_rxopH0AhWpgM4BHUZeCDQQ2-cCegQIABAC&oq=piekarnik+wolno+stoj%C4%85cy+pojedynczy&gs_lcp=ChJtb2JpbGUtZ3dzLXdpei1pbWcQAzIECB4QCjoHCCMQ7wMQJzoFCAAQgAQ6CggjEO8DELACECc6BAgAEA06CAgAEAgQDRAeUKAHWMIfYNEfaAFwAHgAgAGpAYgBnQuSAQQxMC40mAEAoAEBwAEB&sclient=mobile-gws-wiz-img&ei=n42NYdCnHamBur4PxryhoAM&bih=664&biw=360&client=ms-android-oppo-rvo3&prmd=isnxv#imgrc=JolCxY6VUzi44M

Nie wiem jak on to robił, ale byl idealny. Wszystko wychodziło!!
    • blokersowa Re: Piekarnik przenośny/wolnostojacy 12.11.21, 20:54
      Mam taki: www.google.com/search?q=piekarnik+wolno+stoj%C4%85cy+pojedynczy+delonghi&tbm=isch&ved=2ahUKEwis4pq9zJP0AhUJsioKHceyD6cQ2-cCegQIABAA&oq=piekarnik+wolno+stoj%C4%85cy+pojedynczy+delonghi&gs_lcp=CgNpbWcQA1DlDVihImDoJGgAcAB4AIABjAGIAdgJkgEEMC4xMJgBAKABAaoBC2d3cy13aXotaW1nwAEB&sclient=img&ei=qsWOYazlJYnkqgHH5b64Cg&bih=664&biw=360&client=ms-android-oppo-rvo3&prmd=isnxv#imgrc=pvCAMwb13PH9xM&imgdii=I22xG8K0SmUbpM
      Swietny, miesci sie stadardowa okragła blaszka oraz miejsze prostokatne. Piekłam w nim chleb, kreci sam ciasto na pizze i ustawia temperatuje ze ciasto ładnie garuje w srodku. Potem tylko na blaszke i mozna piec pizze.
    • totutotam.org Re: Piekarnik przenośny/wolnostojacy 12.11.21, 22:54
      Od 10 lat mam 60 litrowego Moulinexa. Na początku super, wszystko świetnie wychodziło, a tersz niedomaga, nie do końca przewidywalny. Chyba bym drugi raz się w to nie bawiła. Czekam na remont kuchni, wtedy zmienię na normalny, duży i w zabudowie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka