Dodaj do ulubionych

Tajemnice Kai Godek

  • takabylawolaboska Re: Tajemnice Kai Godek 14.11.21, 21:08
   " Polkom odebrane zostały prawa nabyte już w 1993r.

   Polska, jako jeden z pierwszych krajów w Europie wprowadziła dopuszczalność legalnej i bezpiecznej aborcji.Ustawę wywalczyła dla Polek - polska Simone Veil - Maria Jaszczuk - działaczka konspiracyjna, więźniarka Auschwitz i Ravensbrück, a po wojnie lewicowa polityczka całkowicie oddana sprawom kobiet.

   Dopuszczalność aborcji w PRL-u w 1956r zostala ustanowiona jedynie ze wzgledow zdrowia kobiet - tylko w 1955r do szpitali przyjeto 80tys kobiet ze wzgledu na trwajace poronienie wywołane przez „znachorki”, 2tys zmarlo z tego powodu. Samobójstw z powodu niechcianej ciąży nawet nie liczono!

   Ustawa obowiązywała do 1993r kiedy rząd prawicowej katoliczki Hanny Suchockiej wprowadziła zakaz aborcji, obłudnie zwany kompromisem. Kompromisem była depenalizacja aborcji dla kobiet, gdyż w początkowej wersji zakładano karalność. Suchocka w nagrodę była wieloletnią ambasadorą RP w Watykanie.

   Genezą tragedii w Pszczynie i Świdnicy jest fanatyzm Wojtyły i Półtawskiej. To oni wymyślili Polkom piekło. To oni ugruntowali obsesję polskiego kościoła na temat aborcji i na temat zygoty, obsesję do zaglądania ludziom w łóżka.

   W Biblii nie istnieje fundamentalistyczne pojęcie - życia poczętego, dziecka nienarodzonego, cywilizacji śmierci, to są wymysły Wojtyły i Półtawskiej.
   Embrion - organizm we wczesnym etapie rozwoju zwanym okresem zarodkowym.
   Płód - zarodek od chwili zakończenia okresu zarodkowego do chwili urodzenia.
   Dziecko - człowiek od momentu narodzin do pokwitania.
   Aborcja to prosty zabieg medyczny, a nie światopogląd.

   Półtawska, przyjaciółka i doradczyni Wojtyły, napisała po wyroku Trybunału Julii Przyłębskiej w sprawie aborcji - "Po sześćdziesięciu latach wreszcie zwycięstwo, tego pragnął Ojciec Święty Jan Paweł II; jestem bardzo szczęśliwa, że tego dożyłam".

   Fanatyzm katolickich fundamentalistów zabija Polki. "

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka