Dodaj do ulubionych

Pranie w płynie do płukania?

14.11.21, 09:40
Czy płyn do płukania ma jakiekolwiek właściwości piorące? Da się w samym płynie wyprać czy to kiepski pomysł?

Ps. Na ewentualne pytanie - dlaczego chcę prać w płynie do płukania - odpowiadam, bo mam hektolitry płynu do płukania i zero płynu do prania.
Obserwuj wątek
    • mid.week Re: Pranie w płynie do płukania? 14.11.21, 10:08
      Wypierz i sprawdź czy dla ciebie będzie spełniało definicje "wyprania"
    • berdebul Re: Pranie w płynie do płukania? 14.11.21, 10:10
      Nie ma, ale jeżeli nie czyściłaś ostatnio pralki, to i tak się wypierze.
    • ichi51e Re: Pranie w płynie do płukania? 14.11.21, 10:10
      jak dasz wyższa temp to ci się jakoś tam wypierze - samo kręcenie się godzinę w wodzie wypierze.
    • ajaksiowa Re: Pranie w płynie do płukania? 14.11.21, 10:10
      Czytałam o opcji prania w samej wodzie żeby tylko odświeżyć garderobę więc płyn do płukania jak najbardziej w tym samym celu,o dopieranie ww nie podejrzewam🤓🤓
    • katie3001 Re: Pranie w płynie do płukania? 14.11.21, 10:11
      Nie. Moja teaciowa ma taki nawyk i zapach jej ubran jest momentami nie do zniesienia. Wypierz chociazby w mydle. Plyn do plukania jesc nie wola. Zuzyjesz
      • memphis90 Re: Pranie w płynie do płukania? 14.11.21, 12:31
        Mydła nie wolno dawać do pralki...
        • chatgris01 Re: Pranie w płynie do płukania? 14.11.21, 12:40
          Płatki mydlane można, byle nie stale (trzeba naprzemiennie z proszkiem/płynem/kapsułkami) i byle je wcześniej rozmoczyć.
    • aqua48 Re: Pranie w płynie do płukania? 14.11.21, 11:01
      Nie nie da się wyprać rzeczy w płynie do płukania. Kiedyś tak zrobiłam, bo mi się butle pomyliły.
      • danka88 Re: Pranie w płynie do płukania? 14.11.21, 12:50
        Jeśli nie masz proszku do prania , a musisz dziś zrobić pranie to nasyp sody zamiast proszku

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka