Dodaj do ulubionych

Jaki zawód alternatywnie 2

14.11.21, 11:34
To ja zapytam jaki zawód JESTEŚCIE W STANIE wykonywać gdyby okazało się, że wasz obecny jest wam niedostępny. Czyli np jesteście zawodowym kierowcą ale tracicie uprawnienia zawodowe, albo jesteście tak wypalone zawodowo(lub zdrowotnie) że już nie jesteście w stanie tak pracować.

=> czy macie drugi zawód (umiejętności, możliwości, zaplecze, zdolności, uprawnienia) na który możecie zamienić obecną pracę, i w którym możecie nadal zarabiać na swoje utrzymanie.

Obserwuj wątek
    • sinlivya Re: Jaki zawód alternatywnie 2 14.11.21, 16:33
      Szczerze? Wydaje mi się, że tylko proste fizyczne typu siedzenie na kasie w Lidlu. Niestety zabrnęłam w ślepy zaułek, moja praca zawodowa a głównie brak sensownej organizacji, szkoleń, wszystko samodzielnie choć na etacie, pochłaniała zawsze dużo czasu. Patrząc wstecz mam wrażenie że dałam się wyrolować zawodowo. Bo przyszedł czas, że mam tego zawodu po dziurki w nosie a jak zaczełam się zastanawiać nad swoimi mocnymi stronami lub umiejetnościomi które bym mogła sprzedać to..... przegrywam w przedbiegach z duzo młodszymi. Skupiałam się na idealnym i lojalnym wykonywaniu pracy w firmie moich szefów. I tak przeleciało sporo lat. Na rozwój własny zabrakło czasu i finansów. Języków używac nie potrzebowałam w pracy więc nawet angielskiego dobrze nie ogarniam, specjalista nie jestem bo tyloma rzeczami się równocześnie zajmowałam w firmie, że wszystko umiem po łebkach bo nie starczało czasu i nie było warunków na specjalizację. Mogłabym być programistą ale nie znam podstawowych jezyków kodowania i ten kulejący angielski. Mogłabym stać na kasie w sklepie ale nie chcę tego. Mam ponoć talent nauczycielski ale obecnie żadnego przedmiotu nie podjęłabym się uczyć bo zupełnie wypadłam z wiedzy takiej podstawowej a uprawnienia już dawno mi wygasły.
      Niestety również się trochę postarzałam więc nawet na fuchę utrzymanki już nie liczę.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka