Dodaj do ulubionych

Kinga Dunin- trolling czy naprawdę tak myśli

15.11.21, 16:25
Kinga Dunin, pisarka, oskarżona zresztą przez innego pisarza Ignacego Karpowicza o gwałt i molestowanie, teraz na Krytyce Politycznej podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat polskich mężczyzn w zestawieniu z tymi z innej kultury (odnośnie tego, co na granicy z Białorusią się dzieje)- Polacy wg niej są gorsi.
Jak emamy ten tekst odbierają? Tak myśli czy trolling uprawia?
Obserwuj wątek
       • mid.week Re: Kinga Dunin- trolling czy naprawdę tak myśli 15.11.21, 20:26
        ja tam poprzestanę na świńskich głowach. Nie chce mi sie dalej kopać po internetach, boje się, że jeszcze znajdę jakieś dziwne, prawicowe zastosowanie kartofli...

        Powspominam sobie z rozrzewnieniem, kiedyś byliscie tacy kreatywni i pomysłowi.

        Bydgoszcz. Nieznani sprawcy umieścili nabite na pale świńskie łby na rogatkach Bydgoszczy. Przy każdej z nich umieścili tabliczkę z przekreślonym meczetem
        Radny był dumny!
        https://i.imgur.com/K1Ae2Ke.jpeg

        Łódż.
        Ktoś wrzucił na balkon rodziny z Czczeni połowę świńskiej głowy.
        Ahmed przyjechał do Polski rok temu. Z Czeczeni uciekł przed prześladowaniami politycznymi. Zabrał żonę, córeczkę i trzech synów. Co do tego, że ma czego obawiać się w ojczyźnie, polskie służby nie miały wątpliwości. Dlatego uchodźcy szybko dostali pozwolenie na pobyt. Niedawno opuścili ośrodek dla cudzoziemców i wynajęli mieszkanie przy ulicy Krzemienieckiej. Jak mówią, są w Polsce bardzo szczęśliwi. W sobotę rodzina Salujewów zasiadła do ramadanowej kolacji. Położyli dzieci do łóżek i usiedli w salonie. Po godzinie drugiej Ahmed wraz z żoną stanął do porannej modlitwy. Mieli wspólnie powtarzać: „Dziękujemy Ci Boże za to, że jesteśmy w bezpiecznym kraju”. Właśnie wtedy usłyszeli hałas. Ktoś z impetem wrzucił połowę świńskiej głowy na ich balkon. Następnego dnia Ahmed wyszedł z domu. Na parkingu zobaczył napisy: „Jeb... Czeczenie”, „Czeczenia k...”. „Jeb... islam”.

        https://bi.im-g.pl/im/0c/e5/12/z19816204V,Swinska-glowa.jpg

        Warszawa tez ma swoją bohaterkę ze świńskim łbem:
        Warszawski meczet sprofanowany. Na teren świątyni rozrzucono świńskie łby. Kamery monitoringu nagrały kobietę w ciemnych okularach.
        https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/EAVk9kuTURBXy9mZjczNjY3YS03ZmUwLTRiMDQtOWZkMS04ZTE4ZDc0YjBmMmUuanBlZ5GTBc0DFM0BvIGhMAU

        Mieliscie badzo płodny rok:
        W styczniu ubiegłego roku oklejono obraźliwymi ulotkami meczet w Poznaniu. W lipcu warszawski meczet obrzucono świńskimi łbami. W listopadzie czterech mężczyzn pobiło muzułmanina we Wrocławiu. Do innego ataku doszło w tym samym miesiącu w Poznaniu. Ofiarą był Syryjczyk. Według relacji oprawcy mieli krzyczeć do niego "Zabijemy cię p... muzułmanie!". Dopiero później dowiedzieli się, że był chrześcijaninem. W grudniu wybito szyby w dwóch lokalach byłego gdańskiego imama, mimo że już od 33 lat mieszka on w Polsce. Ataki w polskich miastach nasilają się po zamachach terrorystycznych.

        Podobnie jak wyznawcy Hitlera w Niemczech, kiedyś żydzi teraz muzułmanie, co za róznica, przecież to nie ludzie, moga zdychac w lesie.

        Gabinet Merkel
        www.wprost.pl/swiat/10006841/swinska-glowa-z-obrazliwym-napisem-przed-biurem-merkel.html
        • dramatika Re: Kinga Dunin- trolling czy naprawdę tak myśli 15.11.21, 20:43
         mid.week napisała:

         > ja tam poprzestanę na świńskich głowach.

         Swoją głową się lepiej zainteresuj, a te świńskie to powiem ci, gdzie znajdziesz - na zapleczach lewackich trollowni, które zajmują się własnie takimi prowokacjami. "Nieznani sprawcy", "ktoś wrzucił", "kobieta w okularach".
         Zainteresuj się też lepiej faszyzmem waszego środowiska, ziejącego nienawiścią do katolików, Polaków jako ogółu, osób zyjących na Podhalu czy na Podlasiu i generalnie nienawiścią do wszystkiego, co nielewackie.
          • mid.week Re: Kinga Dunin- trolling czy naprawdę tak myśli 15.11.21, 20:58
           A pozostajac w ziejących klimatach


           Zachodniopomorskie

           ABW ustaliła, że dwaj mężczyźni przygotowywali się do ataku na meczet i nawoływali do eksterminacji muzułmanów, która w ich opinii miała zapobiec "islamizacji Polski". Jeden z nich przygotował też islamofobiczny manifest. Obaj zostali właśnie oskarżeni przez szczeciński wydział Prokuratury Krajowej.
           "Sprawcy planowali także rozprzestrzenianie substancji trujących wobec określonych osób. Chodziło o zapobieżenie +islamizacji+ Polski. Oskarżeni wyrażali skrajnie prawicowe poglądy, a jeden z nich publicznie wskazywał na konieczność eksterminacji grup wyznaniowych, nawoływał do przemocy, do popełnienia przestępstw, do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych oraz wyznaniowych" – podał Żaryn.

           Podczas przeszukań pomieszczeń należących do oskarżonych zabezpieczono materiały wybuchowe, cztery sztuki broni palnej, w tym samodziałowy pistolet maszynowy i amunicję oraz prekursory do produkcji narkotyków.

           Warszawa
           [i]Funkcjonariusze ABW zatrzymali w Warszawie i Szczecinie dwie osoby, które planowały zamachy na społeczność muzułmanów w Polsce
           faktem jest, że ABW 10 listopada zatrzymało dwóch mężczyzn – członków ekstremistycznej grupy, która od dłuższego czasu zastraszała osoby wyznania muzułmańskiego mieszkające w Polsce.
           Informacja jest przerażająca, bo nie mówimy o pojedynczym człowieku, ale o całej grupie, która z rozmysłem planuje skrzywdzenie innych ludzi.[/i]
           Wśród zebranych dowodów są m.in. fiolki z trucizną, kilkaset książek o konstrukcji bomb, wpisy na Facebooku.


           Ile było w polsce zorganizowanych zamachów na katolików? Ilu pobitych za wyznanie?
           • dramatika Re: Kinga Dunin- trolling czy naprawdę tak myśli 15.11.21, 21:13
            mid.week napisała:


            > Ile było w polsce zorganizowanych zamachów na katolików? Ilu pobitych za wyznan
            > ie?

            Ale dlaczego mają być tylko "zorganizowane"? Czyżbyś się próbowała nieporadnie asekurować, bo zawczasu zajrzałaś do googla pod hasło "pobicie księdza" i wyszło, że w Polsce do takich pobić dochodzi?
            • mid.week Re: Kinga Dunin- trolling czy naprawdę tak myśli 15.11.21, 21:18
             dramatika napisał(a):

             > mid.week napisała:
             >
             >
             > > Ile było w polsce zorganizowanych zamachów na katolików? Ilu pobitych za
             > wyznan
             > > ie?
             >
             > Ale dlaczego mają być tylko "zorganizowane"? Czyżbyś się próbowała nieporadnie
             > asekurować, bo zawczasu zajrzałaś do googla pod hasło "pobicie księdza" i wysz
             > ło, że w Polsce do takich pobić dochodzi?


             Zastanów się mocno, wytęż cokolwiek tam masz między uszami. Moze to ma coś wspólnego z dwoma przykładami zorganizowanych akcji zamachowych które wrzuciłam wyżej.
             I doprawdy, nie kuś mnie do wyszukania pojedyńczych pobić obcokrajowców, kobiet, empików, koszy na śmieci. Pózno już, idz sac dramatiś, śnij swój sen o wolnej polsce
          • dramatika Re: Kinga Dunin- trolling czy naprawdę tak myśli 15.11.21, 21:05
           mid.week napisała:

           > Tak, tak, teraz trzeba zdyskredytować zrodło. Całkiem jak Marzeka Kinge Dunin.

           I to jest wasz problem - normalni ludzie jak najbardziej są w stanie potępić debilizmy, niezaleznie od tego kto je wypowiada. Ja nie mam żadnego problemu z napisaniem, że szanowny pan radny Łukasz Kulpa powienien za swoje kretyńskie słowa odpowiedzieć, natomiast ty będziesz bronić faszyzmu Duninowej jak niepodległości, bo masz mentalność plemienną - niewazne jakie bzdury gada, wazne że "swoja".
           I ja nie dyskredytuję zadnego źródła - powszechnie wiadomo, że lewacy specjalizują się w akcjach prowokacyjnych. Pan Łukasz Kulpa, jako człowiek o małym rozumku, jednak tego nie wie i myśli, że to mieszkańcy te świńskie łby podkładają, a nie faszystkowskie bojówki z tak zwanej antify. Na to zresztą trolle liczycie, że złapiecie jednego debila z drugim na wasze ponure akcje, żeby potem wrzeszczeć, że wszyscy to faszysci i debile.


             • mid.week Re: Kinga Dunin- trolling czy naprawdę tak myśli 15.11.21, 21:29
              bene_gesserit napisała:

              > Jak zwykle znajdzie się mnóstwo karmicielek trolla w damskich ciuszkach.
              > Nie to, żebym miała coś przeciwko facetom w damskich ciuszkach. Przeciw karmien
              > iu natomiast owszem.
              >

              Masz rację. Ja tylko chciałam wrzucić te świńskie głowy, bo artykuł stary to i ludzie zapomnieli o co w nim chodziło. Kończę te żenująca rozmowę i wygaszam trolla od nowa
              • dramatika Re: Kinga Dunin- trolling czy naprawdę tak myśli 15.11.21, 21:37
               mid.week napisała:


               > Masz rację. Ja tylko chciałam wrzucić te świńskie głowy, bo artykuł stary to i
               > ludzie zapomnieli o co w nim chodziło.

               Szkoda, że tak chętnie nie chciałaś wyjaśnić o co chodzi z "kartoflanymi nosami". Pozostaje nam, nierozumiejącym znaczen i kontekstów mieć nadzieję, że pewnie było to odniesienie do jakiegoś wydarzenia, a nie po prostu rasizm.
            • dramatika Re: Kinga Dunin- trolling czy naprawdę tak myśli 15.11.21, 21:25
             mid.week napisała:

             > Jak zwykle ten sam zestaw:
             > żróło fatalne,

             Przecież ja nie zarzucam nic twoim źródłom - slepa jesteś? Piszę tylko, że jakoś tak zawsze albo sprawca nieznany, albo sam przed prokuratorem wali litanię, że nienawidzi muzułmanów, Zydów i gejów, w ramach swojej linii obrony.
             Oczywiscie nikt normalny i uczciwy nie będzie twierdził, że realnych przypadków jakichś kretynów ze zlasowanym mózgiem nie ma, ale ten, kto wie co nieco o metodach działania lewackich bojówek wie jednocześnie, że gro z tych sytuacji to czyste prowokacje w celu oszkalowania danej społeczności, siania zamętu, czy zwyczajnie w celu tworzenia problemów, by dzielnie z nimi walczyć za czyjeś pieniądze. Wieść gminna niesie, że jak szanowny pan Gaweł z Ośrodka Tego i Owego musiał spierniczać z Polski przed więzieniem za malwersacje, to nagle skończyły się w mieście antysemickie incydenty. Już nie mówiąc o mnóstwie przykładów z zagranicy, gdzie w prowokacjach - atakach na samych siebie - przoduje szczególnie jedna nacja, bo mają korzyści z bycia ofiarą.
  • mdro Re: Kinga Dunin- trolling czy naprawdę tak myśli 15.11.21, 16:46
   Kinga Dunin i redakcja "Krytyki Politycznej" powinna zdawać sobie sprawę z tego, że prawak rozumie tylko proste, co najwyżej trzysylabowe słowa, a już wszystko, co zawiera w sobie jakieś środki stylistyczne, jest kompletnie nieprzyswajalne, czego przykład mamy w tym wątku.
  • figa_z_makiem99 Re: Kinga Dunin- trolling czy naprawdę tak myśli 15.11.21, 16:50
   Mam lewicowe poglądy ale nie popieram przyjmowania islamskich uchodzcow jak leci. Doświadczyłam molestowania seksualnego na wakacjach w Niemczech, w Danii i Usa a jestem już w średnim wieku. W Chicago śniady kierowca napieral, żebym zabrała go ze sobą do hotelu, w Danii śniady małolat na ulicy pytał czy zrobię mu laskę bo ma ochotę a w Niemczech śniady byczek wyraził swój entuzjazm i złapał mnie za ramię na ulicy. I wcale nie było mi do śmiechu w tych sytuacjach. W Polsce na szczęście panowie nie są tak śmiali w okazywaniu zaintetesowania kobietom. I, żeby nie było, tak samo brzydzą mnie prawicowi radykałowie. Kinga ma najwyraźniej braki seksualne, nie ma brania wśród polskich mężczyzn i p.....li glupoty.
    • dramatika Re: Kinga Dunin- trolling czy naprawdę tak myśli 15.11.21, 17:09
     figa_z_makiem99 napisała:

     > Nie doczytałam do końca, to tekst prześmiewczy.

     Pani Kinga sama z siebie się śmieje, bo tak się składa, że opisała sporą część rzeczywistości. Wiele kobiet na zachodzie wychodzi za Arabów i przechodzi na islam, ale nie dlatego, że mają dość polskich kartoflanych nosów, tylko dlatego, że mają dość metroseksualnych ameb, wychowanych przez lewaczki i feministki.
     • wkswks Re: Kinga Dunin- trolling czy naprawdę tak myśli 15.11.21, 17:21
      Myśle, że miedzy kobietami wychodzącymi za Afrykańczyków czy Arabów, a mężczyznami żeniącymi się Azjatkami można postawić znak równości. Oni maja mniejsze branie na swoim podwórku, wiec szukają kogoś, komu mogą zaimponować zachodnioeuropejskim obywatelstwem. Oczywiście nie wszystkich małżeństw to dotyczy.
   • tiszantul Re: Kinga Dunin- trolling czy naprawdę tak myśli 15.11.21, 17:25
    "Mam lewicowe poglądy ale nie popieram przyjmowania islamskich uchodzcow jak leci. Doświadczyłam molestowania seksualnego na wakacjach w Niemczech, w Danii i Usa a jestem już w średnim wieku"

    Podziwiam. Większości lewaków wystarczy ideolo, związek z rzeczywistością ich nie interesuje
   • bene_gesserit Re: Kinga Dunin- trolling czy naprawdę tak myśli 15.11.21, 21:13
    figa_z_makiem99 napisała:

    > Mam lewicowe poglądy ale nie popieram przyjmowania islamskich uchodzcow jak lec
    > i. Doświadczyłam molestowania seksualnego na wakacjach w Niemczech, w Danii i U
    > sa a jestem już w średnim wieku. W Chicago śniady kierowca napieral, żebym zab
    > rała go ze sobą do hotelu, w Danii śniady małolat na ulicy pytał czy zrobię mu
    > laskę bo ma ochotę a w Niemczech śniady byczek wyraził swój entuzjazm i złapał
    > mnie za ramię na ulicy. I wcale nie było mi do śmiechu w tych sytuacjach.

    Popacz, ja przeżyłam zaczepki wyłącznie białasów. Od kiedy skończyłam jakieś 13 lat słyszałam mniej lub bardziej wyrafinowane propozycje i aluzyjki. Paru brało się do macania. Tylko wyłącznie biali z najbielszych, czy to w Polsce czy za granicą. I jak wytłumaczyć ten fenomen?

    W Po
    > lsce na szczęście panowie nie są tak śmiali w okazywaniu zaintetesowania kobiet
    > om.

    Otóż, jak widać, nieprawda.

    I, żeby nie było, tak samo brzydzą mnie prawicowi radykałowie. Kinga ma na
    > jwyraźniej braki seksualne, nie ma brania wśród polskich mężczyzn i p.....li gl
    > upoty.

    Mi się ten felieton wydał mocno słaby, ale to, co piszesz jest słabsze.
    • figa_z_makiem99 Re: Kinga Dunin- trolling czy naprawdę tak myśli 16.11.21, 12:46
     Może dla ciebie jest słabe ale spotkało mnie to co spotkało i budzi takie a nie inne odczucia. Od zawsze ludzie z krajów islamskich przyjeżdżali do nas na studia i nierzadko zostawali w kraju, zakładali rodziny i potrafili się dostosować, z tym nie mam problemu. Mam problem z ludźmi, którzy przyjeżdżają do Europy po lepsze życie ale nie potrafią się dostosować i bezkrytycznie przenoszą swoje wzorce kulturowe. Mam koleżankę, która pracuje w szpitalu w Sopocie, prezydent Sopotu Karnowski przyjął uchodźców i leczą się sopockim szpitalu, dziewczyny zaczęły umawiać ich po godzinie 12 tej, bo punkt 12 wyciągali dywaniki i zaczynali modły, nie zważając na innych ludzi. Wyobrażasz sobie katolika, który pada na kolana i zaczyna odmawiać pacierz w poczekalni w przychodni ? Religia powinna być sprawą prywatną każdego obywatela i nie, nie jestem rasistką, nie uważam, że ludzie z innych kręgów kulturowych są gorsi. Uważam, że powinniśmy przyjmować ludzi bliższych nam kulturowo i mentalnie.
     • bene_gesserit Re: Kinga Dunin- trolling czy naprawdę tak myśli 16.11.21, 20:57
      Ojej, religia to prywatna sprawa?

      Trzy lata temu jechałam pociągiem, w przedziale była oprócz mnie matka z dwoma córkami. O 12:00 wyjęły różańce i bez słowa (w sensie do mnie) zaczeły odmawiać chyba trzecią tajemnicę.

      Normalnie wobec tego, że molestowali mnie wyłącznie biali i ze względu na ten epizod (w wykonaniu białych Polek, katoliczek) chyba zacznę być rasistką czy coś. Wolałabym, żeby mój kraj zaludniali ludzie bliżsi mi kulturowo i mentalnie.
  • mid.week Re: Kinga Dunin- trolling czy naprawdę tak myśli 15.11.21, 17:18
   Czy oskarżenie o gwałt ma jakiś konkretny związek z samym artykułem czy wspomniałaś o tym ot tak, jak berga o "szczuplej bo niedojadajacej" pani z fejsboooka?
   Gwoli ścisłości oskarżenie Karpowicza padło po upublicznieniu przez Dunin odmowy spłacenia pokaźnego długu. Karpowicz zaprzeczył. Dunin udowodniła upubliczniając maila o dość niewybrednej treści. Karpowicz nigdy tego nie skomentował.

   • dramatika Re: Kinga Dunin- trolling czy naprawdę tak myśli 15.11.21, 17:36
    lodzermenschka napisała:


    > DLaczego swoim wpisem w innym wątku że podczas marszu 11.11.2021 maszerowali Wi
    > etmaczycy.
    > Wkleiłaś zdjecia jako dowód. Ale te zdjęcie pochodzą z 2.05.2019 z tego wydarze
    > nia.
    > www.wiwpl.org/du-an?start=8

    A dlaczego nie zapytasz mdrowej, która łże, że te zdjęcia pochodzą z "nie z czasów PiSu", i z czasów "gdy obchody organizował prezydent Komorowski"?
   • dramatika Re: Kinga Dunin- trolling czy naprawdę tak myśli 15.11.21, 19:05
    fornita111 napisała:

    > Marzeka- mdly prawacki trollik, czy normalna, mila forumka, ktorej tak bardzo n
    > am brakowalo? Oto jest pytanie...

    Dobrze, że to forum anonimowe, bo już widzę naszykowałyście stos, w ramach "obrony kobiet" i w ramach obrony pani Dunin umniejszającej zniewolenie muzułmanek. Ch. j z muzułmankami i feminizmem, teraz na tapecie jest tropienie "prawaczek", które śmią mieć jakieś zdanie odrębne.
   • chicarica Re: Kinga Dunin- trolling czy naprawdę tak myśli 16.11.21, 09:00
    To jest mniej więcej jak z ewolucją ciotki mojego męża. Kiedyś była fajna, normalna, do kościoła co prawda chodziła ale nie epatowała i nie molestowała religijnie.
    Obecnie to pisiorka wrzeszcząca nad rosołem że ona to by tych ciapatych powystrzelała.
    Nie łudźcie się, oni tacy zawsze byli, tylko kiedyś trochę się hamowali. Teraz już nie muszą.
    • dramatika Re: Kinga Dunin- trolling czy naprawdę tak myśli 16.11.21, 09:07
     chicarica napisała:


     > Obecnie to pisiorka wrzeszcząca nad rosołem że ona to by tych ciapatych powystr
     > zelała.

     Trzeba jej w ramach reedukacji dać do poczytania ematkę jako przykład tolerancji, na przykład dla katolików i innych "kartoflanych nosów". Zawstydzi się i pójdzie do spowiedzi od razu.
     • natalia.nat Re: Kinga Dunin- trolling czy naprawdę tak myśli 16.11.21, 11:44
      dramatika napisał(a):

      > Trzeba jej w ramach reedukacji dać do poczytania ematkę jako przykład tolerancj
      > i, na przykład dla katolików i innych "kartoflanych nosów". Zawstydzi się i pój
      > dzie do spowiedzi od razu.

      Odezwała się ostoja tolerancji nazywająca ludzi hitlerkami. "Kartoflany nos" jej przeszkadza.
      Chcesz innych pouczać, to najpierw zacznij od siebie.
      • dramatika Re: Kinga Dunin- trolling czy naprawdę tak myśli 16.11.21, 12:21
       natalia.nat napisała:


       > Odezwała się ostoja tolerancji nazywająca ludzi hitlerkami. "Kartoflany nos" je
       > j przeszkadza.

       A cóż złego jest w nazywaniu rzeczy po imieniu? Perwersyjne ciągoty w kierunku segregacji ludzi to hitleryzm, podobnie jak nienawiść do okreslonych grup społecznych powiązana z wytykaniem im szczegółów anatomicznych. Nazistom też wydawało się, że segregacja i rasowa nienawiść jest w ich wypadku słuszna.

       Radzę zapoznać się też z pewnym eksperymentem grupy amerykańskich naukowców, którzy w ramach trollingu podszyli się pod feministki i wypuścili do recenzowanych czasopism pracę "naukową" polegającą na takiej przeróbce słynnego dzieła austriackiego akwarelisty, że słowa "Żydzi" zastąpiono słowem "mężczyźni". Praca ta została zaakceptowana przez recenzentów.
       Wypociny Dunin bardzo ładnie wpisują się w te nazizujące tendencje "feministek".

       www.polityka.pl/tygodnikpolityka/nauka/1769992,1,fikcyjni-naukowcy-i-pseudonauka.read
       • natalia.nat Re: Kinga Dunin- trolling czy naprawdę tak myśli 16.11.21, 12:48
        dramatika napisał(a):

        > A cóż złego jest w nazywaniu rzeczy po imieniu? Perwersyjne ciągoty w kierunku
        > segregacji ludzi to hitleryzm, podobnie jak nienawiść do okreslonych grup społe
        > cznych powiązana z wytykaniem im szczegółów anatomicznych. Nazistom też wydawał
        > o się, że segregacja i rasowa nienawiść jest w ich wypadku słuszna.

        Po pierwsze, to tylko twoja opinia, że ktoś ma "perwersyjne ciągoty w kierunku segregacji ludzi" czy odczuwa "nienawiść do określonych grup społecznych powiązaną z wytykaniem im szczegółów anatomicznych", bo tak sobie zwyczajnie ubzdurałaś. A twój "mały hitlerek" był akurat w innym wątku.
        Po drugie, zasadnicze, skoro ty możesz "nazywać rzeczy po imieniu" to inni również mogą. I tyle w temacie.
        • dramatika Re: Kinga Dunin- trolling czy naprawdę tak myśli 16.11.21, 13:08
         natalia.nat napisała:


         > Po drugie, zasadnicze, skoro ty możesz "nazywać rzeczy po imieniu" to inni równ
         > ież mogą. I tyle w temacie.

         Nie, cycu - jedne rzeczy można, a innych rzeczy nie można. Nie można szerzyć ideologii totalitarnych i szczuć na ludzi ze względu na ich wyznanie czy płeć, co czyni Dunin czy część emateczek na forum, natomiast jak najbardziej można nazywać takie zachowanie po imieniu. Co udowodnił choćby Marcin Rola, który nazwał niektóre kobiety feminazistkami i został przez sąd najwyższy uniewinniony od zarzutu, że popełnił jakies przestępstwo.
         • natalia.nat Re: Kinga Dunin- trolling czy naprawdę tak myśli 16.11.21, 13:18
          dramatika napisał(a):

          > Nie, cycu - jedne rzeczy można, a innych rzeczy nie można. Nie można szerzyć id
          > eologii totalitarnych i szczuć na ludzi ze względu na ich wyznanie czy płeć, co
          > czyni Dunin czy część emateczek na forum,

          Nikt niczego takiego tutaj nie robi. To tylko twoja opinia. Równie dobrze ja mogę powiedzieć, że dokładnie to samo robisz ty, czyli szerzysz ideologie totalitarne i szczujesz na ludzi ze względu na ich światopogląd, płeć czy orientację seksualną.

          >natomiast jak najbardziej można nazywać takie zachowanie po imieniu.

          Dlatego będziemy pewne rzeczy nazywać po imieniu, czy ci się to podoba czy nie. Ty możesz to robić według własnego widzimisię, a my będziemy robić według swoich poglądów.

          • dramatika Re: Kinga Dunin- trolling czy naprawdę tak myśli 16.11.21, 13:42
           natalia.nat napisała:


           > Nikt niczego takiego tutaj nie robi. To tylko twoja opinia. Równie dobrze ja mo
           > gę powiedzieć, że dokładnie to samo robisz ty, czyli szerzysz ideologie totalit
           > arne i szczujesz na ludzi ze względu na ich światopogląd, płeć czy orientację s
           > eksualną.

           Jasne, że możesz coś takiego powiedziec, ale tylko się ośmieszysz, jeśli tego nie uzasadnisz. Natomiast to, że rwiecie się do segregacji sanitarnej czy szczujecie na facetów (płeć) i katolików to rzecz oczywista, której dowodzą codzienne wątki. Sytuacji dopełnia Duninowa, której się czyjeś nosy nie podobają, tak jak się antysemitom nie podobały nosy Zydów.

           • natalia.nat Re: Kinga Dunin- trolling czy naprawdę tak myśli 16.11.21, 13:53
            dramatika napisał(a):

            > Jasne, że możesz coś takiego powiedziec, ale tylko się ośmieszysz, jeśli tego nie uzasadnisz.

            Dokładnie tak samo jak ty.

            >Natomiast to, że rwiecie się do segregacji sanitarnej czy szczujecie na facetów (płeć) i katolików to rzecz oczywista, której dowodzą codzienne wątki.

            To jest tylko twoja opinia. A moja jest taka, że rwiesz się do segregacji ze względu na orientację seksualną, szczujesz na kobiety (płeć) i osoby niewierzące, bronisz pedofilów, to rzecz oczywista, której dowodzą twoje codzienne wypowiedzi w wątkach.

            >Sytuacji dopełnia Duninowa, której się czyjeś nosy nie podobają,

            Cóż. Ona pisze o kartoflanych nosach a ty o małych hitlerkach. Nie jesteś od niej lepsza.


            >
  • sumire Re: Kinga Dunin- trolling czy naprawdę tak myśli 17.11.21, 11:46
   Pomijając fakt, że rozpoznawanie sarkazmu to przydatna umiejętność, to praktycznie w każdym wątku o uchodźcach czy w ogóle islamie pojawiają się seksualne aluzje albo życzenia gwałtu. Oczywiście zapewne tego "nie zauważyłaś" i dlatego dziwisz się tekstowi Dunin.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka