Dodaj do ulubionych

Angio CT tętnic wieńcowych.

16.11.21, 17:38
Dziewczyny z Łodzi lub Warszawy, nie wiecie gdzie najszybciej zrobić takie badanie na NFZ🙈
Gdyby tylko ktoś z kilkunastu szpitali i przychodni do których ja i mama dzwoniłyśmy odebrał, pewnie bym się dowiedziała😒
Mamie wyszły złe badania EEG i trzeba poszerzyć diagnostykę. Wczoraj właśnie była na wizycie na NFZ u kardiologa, dziś „mało zawału nie dostała”, gdy rano odebrała telefon od…tadam….tegoż wlaśnie kardiologa z pytaniem, jak się dziś czuje😉😁 Pierwsze skojarzenie „umieram a ta dzwoni, czy jeszcze żyję”🙈 Potem oczywiście wielki szacun. Matka twierdzi, że jak żyje, to nigdy żaden lekarz nie zadzwonił do niej z pytaniem, jak się czuje, zwlaszcza taki z przychodni.
Obserwuj wątek
    • nuka_2 Re: Angio CT tętnic wieńcowych. 16.11.21, 19:20
      saszanasza napisała:

> Dziewczyny z Łodzi lub Warszawy, nie wiecie gdzie najszybciej zrobić takie bada
      > nie na NFZ🙈
      > Gdyby tylko ktoś z kilkunastu szpitali i przychodni do których ja i mama dzwoni
      > łyśmy odebrał, pewnie bym się dowiedziała😒
      > Mamie wyszły złe badania EEG i trzeba poszerzyć diagnostykę. Wczoraj właśnie by
      > ła na wizycie na NFZ u kardiologa, dziś „mało zawału nie dostała”, gdy rano ode
      > brała telefon od…tadam….tegoż wlaśnie kardiologa z pytaniem, jak się dziś czuje
      > 😉😁 Pierwsze skojarzenie „umieram a ta dzwoni, czy jeszcze żyję”🙈 Potem oczyw
      > iście wielki szacun. Matka twierdzi, że jak żyje, to nigdy żaden lekarz nie zad
      > zwonił do niej z pytaniem, jak się czuje, zwlaszcza taki z przychodni.
      >
      Calkiem często zdarza mi się dzwonić do pacjenta z własnej inicjatywy- kiedy wpływają kiepskie wyniki badan, kieruję pacjenta do szpitala i martwię się czy go przyjęli, albo jego stan wymaga w danym momencie częstej kontroli 🙂
      • saszanasza Re: Angio CT tętnic wieńcowych. 16.11.21, 19:40
        nuka_2 napisała:

> Calkiem często zdarza mi się dzwonić do pacjenta z własnej inicjatywy- kiedy wp
        > ływają kiepskie wyniki badan, kieruję pacjenta do szpitala i martwię się czy g
        > o przyjęli, albo jego stan wymaga w danym momencie częstej kontroli 🙂

Nie napiszę, że tak powinno być, ale takie właśnie zachowania świadczą o tym, że lekarze również bywają empatyczni i ludzcy. Myślę, że pacjenci również są w stanie to docenić😊 Szacun nuka!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka