Dodaj do ulubionych

Kochana mamo...

18.11.21, 16:55
"Kochana mamo w piątek daj mi do szkoły książeczkę szczepień" Takiej treści informacje dziecko przyniosło w dzienniczku.

Dajecie? czy wysyłacie do szkoły zapytanie przez edziennik o co kaman?
Obserwuj wątek
    • bei Re: Kochana mamo... 18.11.21, 17:14
      Moje dziecko nie ma wpisanych wszystkich szczepień w książeczkę szczepień, cześć ma w książeczce zdrowia, a kilka szczepień odnotowano tylko w karcie w przychodni albo w centrum medycznym.
    • bei Re: Kochana mamo... 18.11.21, 17:17
      Uciekło…

Chodzi mi o to, ze gdyby szkoła chciała,mieć wgląd w szczepienia najmłodszego, to książeczce szczepień nie nie ma wszystkich wpisów. Ja bym zapytała, o które szczepienie chodzi.
    • ichi51e Re: Kochana mamo... 18.11.21, 17:25
      a czekajcie zapomnialam napisac ze szkola MA juz koniec karty szczepien dziecka bo tu szkola szczepi.
      innymi slowy cos beda szczecin ale informacja co brak (a dziecko raczej ma wszystko na biezaco...) jedyne czego nie ma to grypa i koronawirus...
      • eliszka25 Re: Kochana mamo... 18.11.21, 17:40
        Ile twój syn ma lat i w której klasie jest w Austrii? Może mają coś takiego jak u nas, że np. w czwartej klasie jest kontrola lekarska przeprowadzana przez szkolnego lekarza. Wtedy dzieci zanoszą do szkoły książeczkę szczepień, a lekarz przy okazji kontroli sprawdza, czy dziecko ma wszystkie szczepienia i czy nie czas na jakieś dawki przypominające.

Moje dzieci w podstawówce kilkukrotnie miały taką kontrolę i zawsze wtedy dawałam książeczkę szczepień do szkoły. Żadna nie zaginęła ani nie uległa zniszczeniu i zawsze wracały do domu „całe i zdrowe”. Tylko ja dostawałam zawsze list ze szkoły, który musiałam dziecku pokwitować żeby nauczyciel wiedział, że informacja dotarła.
        • ichi51e Re: Kochana mamo... 18.11.21, 17:47
          9 lat ma. Raczej tez nie gubi i nie niszczy ale jako ze mam ja tylko jedna stres jest. uncertain kartę w szkole maja na 100% aktualna. Mysle ze chca ich zaszczepic na grype (net podaje ze szkoły właśnie realizują program szczepien na grypę dla tej grupy) Dam i zaznacze ze na 30ego jest na corvaxa zapisany niech lekarz szczepi wg swojego sumienia.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka