Dodaj do ulubionych

Co można z tym zrobić?

19.11.21, 16:09
Mój blog
16 listopada o 23:29 ·
Witam wszystkich, Nazywam się Bogdan, najprawdopodobniej słyszeliście historię o mojej żonie. Zmarła w wyniku zaniedbań lekarzy, odmówiono jej prawa do aborcji, pomimo problematycznej ciąży i śmiertelnych, groźnych obrażeń naszego nienarodzonego dziecka.
To wszystko wydarzyło się we wrześniu i myślałem, że nawet nie będę myślał o powrocie do normalnego życia. Ale chcę podzielić się moją historią w nadziei, że ci pomoże.
Nie mogłem się kontrolować. Śmierć Isabelli właśnie mnie zabiła, nie mogłem ani pić, ani jeść. Nie wyobrażam sobie życia bez niej…
Zacząłem pić i przez to straciłem pracę. Tak bardzo zaniedbałem syna, że ​​rodzice mojej zmarłej żony chcieli pozbawić mnie praw rodzicielskich. Miesiąc później pomogli mi opamiętać się, stanąć na nogach. Pewnego dnia, gdy znów stałem w sklepie po butelkę, podszedł do mnie kolega z klasy, którego nie widziałem od ponad 2 lat. Paweł nie wiedział jeszcze, co się stało z moją rodziną, bo wyjeżdżał do pracy. Zapytał, jak doszedłem do takiego życia.. Opowiedziałam mu o dziecku, które nigdy się nie urodziło i które zabrało ze sobą moją Izabelę, o synu, którego chcą mi odebrać, bo zacząłem pić i straciłem pracę. Kiedy powiedziałem to wszystko na głos – wytrzeźwiałem.. Moja dusza była rozdarta, dopiero teraz zdałem sobie sprawę, że mogę również stracić syna. Paweł był zszokowany tak niedbałym podejściem lekarzy i tym, jak byłem bezwładny. Opowiadał o tym, jak zarabiał przez ostatnią połowę roku, a po jego wyglądzie i nowym aucie jasno wynikało, że zarabia bardzo dobrze. Wyjął telefon, otworzył program i pokazał, jak automatycznie zawiera transakcje na rynku finansowym, podczas gdy jego saldo tylko rośnie, byłem zszokowany i nie wierzyłem. Myślałem, że mnie grał, ale w tym samym momencie przelał na swoją kartę około 2000 euro. Byłem wtedy trochę zawieszony... Paweł powiedział, że muszę żyć dalej, choćby ze względu na syna, bo to wszystko, co mi zostało z miłości mojego życia. Pomógł mi się zarejestrować. Otrzymaliśmy telefon od przedstawiciela firmy i potwierdziłem swoją rejestrację. Paweł pożyczył mi pieniądze na pierwszą wpłatę i uruchomiłem program. Po kilku dniach spłaciłem dług. Miesiąc później zabrałem syna do domu.
Dla tych, którzy potrzebują dodatkowego dochodu pasywnego, którzy padli ofiarą państwa lub innych okoliczności, w których potrzebny jest dodatkowy dochód, zostawiam link.
Mam nadzieję, że ten program Ci pomoże.


Jakiś świr podszywa się pod męża zmarłej kobiety, stworzył profil z ich rodzinnymi zdjęciami (Mój blog) na FB łatwo można wejść na profil. Ja już zgłosiłam ale co więcej?
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka