Dodaj do ulubionych

Czy łyżwiarki figurowe są kobiece?

21.11.21, 10:40
Ja uważam że tak. Łyżwiarki mają świetne figury - szczupłe i wysportowane. Twierdzicie że faceci wolą grube, ale kobieta z nadwagą nigdy nie będzie pięknie wyglądać w tańcu, zwinna i gibka, nie zrobi takich piruetów i unoszeń, partner nie złapie jej w powietrzu. To jest prawdziwa kobiecość a nie tłuszcz na ciele.
Obserwuj wątek
    • krwawy.lolo Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 10:43
      Łyżwiarki figurowe są jak najbardziej kobiece. Ich partnerzy również.
      • ursydia Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 18:16
        O matko jak smiechłamsmile
      • 7katipo Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 22.11.21, 08:46
        Pięknie powiedziane! 🤣
    • aqua48 Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 10:47
      Nie mam pojęcia czy są kobiece czy nie. To ich sprawa oraz ich partnerów/partnerek. Nie mają świetnych figur, ponieważ mają zazwyczaj masywne, nieproporcjonalne uda, podobnie jak panczenistki i tancerki. To oczywiście znika po zakończeniu kariery.
      • alpepe Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 10:52
        Tancerki i łyżwiarki mają umięśnione uda i jak najbardziej są one w normie, to chore normy szczególnie obowiązujące w Polsce mówią coś innego. Za granicą nie spotkałam się, by ktoś krytykował w stylu: grube uda, a w Polsce stale. Porównaj uda łyżwiarek i panczenistek, sorry, panczenistki są zwykle wysokie i faktycznie, mają uda jak kulturyści.
      • gryzelda71 Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 11:48
        Mało takich obecnie.
      • 21mada Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 15:09
        Nie zgodzę się. Moim zdaniem mają świetne figury. Dla ciebie świetna figura to nadmiarowe kilogramy i cellulit? Kobiety jak zwykle muszą być upupione i broń Boże nie ćwiczyć za dużo bo a nuż będą zbyt umięśnione. 🙄 Najlepiej siedzieć na kanapie i jeść, wtedy kobieca sylwetka murowana, czy tak?
      • kryzys_wieku_sredniego Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 15:27
        A ja lubię masywne uda i tzw. mocne nogi bo wtedy ma się ładny tyłek w 99,9 %

• 21mada Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 15:32
          No właśnie. Ematki mają jak zwykle rozdwojenie jaźni. W regularnie pojawiających się wątkach o odchudzaniu chwalą się jak to zdrowo jedzą i ćwiczą i zrzucają kilogramy. A potem się okazuje że ich ideałem jest ciało otyłej baby z cellulitem która nie rusza się z kanapy bo a nuż jej mięśnie (!) od tego wyskoczą.
          • aqua48 Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 16:07
            21mada napisała:

> potem się okazuje że ich ideałem jest ciało otyłej baby z cellulit
            > em która nie rusza się z kanapy bo a nuż jej mięśnie (!) od tego wyskoczą.

Hmm.. pacz pani, a kto coś takiego twierdzi?
        • chicarica Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 15:53
          Mnie też się podobają takie uda i w ogóle umięśnione nogi u kobiety. Nie ma to natomiast wiele wspólnego z promocją chudości. Grube tak w ogóle też często mają konkretne łydy i uda, co wychodzi po schudnięciu, bo wieloletnie noszenie nadmiaru kilogramów też jakieś tam mięśnie wyrabia. Wiem po sobie, jak mam okresy niższej wagi, to wychodzi mi łyda jak u triatlonisty, a udami mogłabym zadusić.
      • chicarica Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 15:54
        No raczej aktualnie konkretne uda to ideał instagramowy, nie słyszałaś o figurze widelca?
      • m_incubo Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 16:07
        Absolutnie nie mają ud jak panczenistki.
    • podaje_haslo_okon Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 10:52
      Czy ja wiem, jak dla mnie są zbyt umięśnione. A co do tańca, to ważniejsza niż waga jest koordynacja ruchowa. Ja tam jestem chuda, a w tańcu wyglądam co najwyżej zabawnie smile
    • ichi51e Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 10:52
      jedne maja dobra inne słaba zależy od predyspozycji
    • mashcaron Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 10:54
      Każda kobieta jest kobieca bo.. jest kobietą 🤷
      • daniela34 Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 10:58
        Polać tej Pani...kawy, bo na alkohol za wcześnie!
        • mashcaron Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 11:13
          Wypiłam już dwie... Ale trzecia, czemu nie wink
          • daniela34 Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 11:21
            Ja właśnie drugą piję, zagryzając pysznotką 🍰
        • stasi1 Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 11:26
          11 godzina to za wcześnie na alkohol? Mój sąsiad to o tej porze juz śpi z pierwszej zmiany
        • fornita111 Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 13:48
          Polac wodeczki! Bo inaczej bedzie, zes corka alkoholika wink (sorry, nawiazanie do innego watku, glupawke mam).
          • daniela34 Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 13:53
            Aaaa to przepraszam. Wódeczki rzecz jasna!
      • rannala Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 11:19
        Otóż to!
      • 21mada Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 12:56
        Zgadzam się. Za to nie zgadzam się z promowaną obecnie opinią, że tylko kobiety z nadwagą to "prawdziwe kobiety", a te szczupłe "nie są kobiece".
        Gruba kobieta nigdy nie osiągnie tej lekkości i gibkości w tańcu, partner nie uniesie jej leciutko do góry. Trzęsące się sadełko nie wygląda dobrze w tańcu. Dlaczego więc mam dążyć do bycia grubą?
        • aqua48 Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 13:17
          21mada napisała:

> Gruba kobieta nigdy nie osiągnie tej lekkości i gibkości w tańcu,

Zdziwiłabyś się, gdybyś zobaczyła parę moich znajomych. Wywijają aż miło, i przyjemnie popatrzeć, nawet zdobywali jakieś nagrody, a do szczupłych raczej nikt ich nie zaliczy.
          • chicarica Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 16:03
            Najlepszy tancerz jakiego w życiu na oczy widziałam to tłusty peruwiańczyk metr sześćdziesiąt w kapeluszu, mój dawny szefokolega z pracy. Jak on tymi bioderkami, jezusicku. Do tego to trzeba być latynosem, naprawdę.
        • juzjesien Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 13:19
          Ja tez sie zgadzam z tym powyższym ze kazda kobieta jest kobieca. A trzesacy sie tłuszczyk np w bellydance wyglada ladnie smile
          • juzjesien Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 13:23
            youtu.be/r2DFWX3TOj4

Kobiecosc nie zależy od wagi czy koloru skory
        • beata_ Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 14:14
          21mada napisała:

> Zgadzam się. Za to nie zgadzam się z promowaną obecnie opinią, że tylko kobiety
          > z nadwagą to "prawdziwe kobiety", a te szczupłe "nie są kobiece".
          > Gruba kobieta nigdy nie osiągnie tej lekkości i gibkości w tańcu, partner nie
          > uniesie jej leciutko do góry. Trzęsące się sadełko nie wygląda dobrze w tańcu.
          > laczego więc mam dążyć do bycia grubą?

A ktoś Ci każe być grubą? Żródla jakieś?
          Gruba kobieta nie osiągnie? No to popatrz smile

www.youtube.com/watch?v=-dW5XBptJLA

Dla mnie kwintesencja kobiecości, pomimo znacznej otyłośći tańczącej pani smile

• 21mada Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 15:04
            Kto mi każe być grubą? Przekaz płynący z internetu w tym z tego forum. Że tylko grube kobiety są kobiece, a szczupłe nie.
            Co do sceny z filmu to zlituj się! Przecież to... film. Myślisz że on naprawdę uniósłby te 200kg? 😉 Poza tym tam trzech mężczyzn ją podnosi, dobrze że nie trzeba było dźwigu sprowadzać.
            • chicarica Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 15:19
              Pierdololo i tyle. Ile znasz osób które przytyły z powodu "promocji otyłości" w mediach? Bo osoby które zagłodziły się na śmierć z powodu promocji nierealistycznych ideałów szczupłości albo zniszczyły sobie zdrowie dietami owszem, istnieją.
              • 21mada Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 15:22
                Nie chodzi mi o promocję otyłości a o nagonkę na szczupłość. A ta trwa na tym forum nieustannie. Według ematek jak nie jesteś gruba to nie jesteś kobieca. Ja się z tym nie zgadzam. Uważam że szczupłe kobiety TEŻ są kobiece.
                • chicarica Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 15:49
                  Zarówno szczupłe, jak i grube kobiety mogą być kobiece lub nie. Wszystko zależy od konkretnej osoby.
                  Ty natomiast choćbyś wrzuciła ze 20 kg, kobieca nie będziesz, nie oszukujmy się. Jesteś kobietą zaniedbaną intelektualnie i masz wdzięk lokomotywy parowej niezależnie od wagi.
                • chicarica Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 15:50
                  (o ile w ogóle jesteś kobietą, bo szczerze wątpię, no chyba że faktycznie żyjesz tak z dwoma zwojami mniej od kurczaka)
                • memphis90 Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 16:53
                  >. Uważam że szczupłe kobiety TEŻ >są kobiece
                  Kogo próbujesz oszukać...? Przecież nie jestes na tym forum od wczoraj. Zbierasz to, co siejesz, po prostu.
            • beata_ Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 16:05
              Bredzisz...
              A co do filmu... jeden ją podnosi w górę, dopiero z podłogi podnosi ją trzech...
              Tak czy owak, to nie miało być dosłowne, ale nie zrozumiałaś
              • daniela34 Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 16:11
                Tak zupełnie obok tematu wątku- liczne podrzuty i podnoszenia są w polskich tańcach ludowych. Jako że tańczyłam dość długo w takim zespole, mogę spokojnie madę zapewnić, że liczy się technika partnera i partnerki (acz głównie partnerki). Bez tego nawet najszczuplejsza tancerka umorduje swego nosiciela i podrzucacza
                • daniela34 Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 16:28
                  W razie gdyby ktoś miał wątpliwości- waga czy technika, polecam sobie obejrzeć nagranie z oberkiem opoczyńskim, w którym panie podnoszą panów.
              • 21mada Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 16:16
                O matko ty tak serio??? 😂 W filmie to facet może nawet czołg podnieść jednym palcem. To ma być dowód na co?
                Podobnie jak ta gruba łyżwiarka, to ma być przykład na to że "grube łyżwiarki istnieją"? Jakoś na zawodach ich nie widać. A w internecie można też zapewne znaleźć tańczącego słonia i o czym to świadczy? 😂
                Wracając do sceny z filmu to szczupła tancerka jest hot and sexy a ta otyła jest otyła i nie może wykonać wszystkich ruchów, partner nie może objąć jej talii, trzech facetów musi ją podnosić. Twoim zdaniem taka otyłość powinna być celem do którego się dąży?
                • angazetka Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 16:30
                  A ktoś do takiej otyłości dąży?
        • iuscogens Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 14:14
          Jeśli marzysz o karierze łyżwiarki to obawiam się, że może być za późno. U normalnym życiu raczej nikt nie robi podnoszeń w tańcu ani nie jest podrzucany przez partnera na parkiecie.
          • 21mada Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 15:06
            Jeśli ktoś tańczy to owszem jest podnoszony i wyginany w tańcu i trzeba do tego mieć gibkie ciało a nie oponę tłuszczu.
            Według ciebie "normalne życie" to tylko siedzenie na kanapie i jedzenie pizzy?
            • iuscogens Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 15:43
              Na profesjonalna tancerkę też jesteś za stara, sorry.
              • 21mada Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 15:55
                Ale wiesz że można też tańczyć nieprofesjonalnie? Tak dla samej przyjemności tańca? I bycia unoszoną przez partnera leciutko jak piórko? 😉
                • iuscogens Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 15:59
                  No to tańcz w czym problem?? Normalni ludzie tańczą bez podnoszeń i podrzucan w powietrzu. W życiu nie widziałam, żeby ktoś na imprezie tak tańczył. Tzn. raz, ale jako że para była nawalona to skok (szczupłej, żeby nie było) skończył się rozwaleniem szklanego stolika.
                  • chicarica Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 16:01
                    O fak, oczy wyobraźni zadziałały i wyobraziłam sobie jak mada leci lotem koszącym rzucona przez podpitego partnera i ląduje w weselnym torcie...
                    • iuscogens Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 16:06
                      big_grin
                      Ale tak na poważnie to nie widzę tej imprezy z podnoszeniami i podrzutami. Domówka, restauracja, klub? Gdzie tam miejsce na podnoszenia i podrzuty? Sala weselna też odpada big_grin
                      • chatgris01 Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 16:08
                        iuscogens napisał:

> big_grin
                        > Ale tak na poważnie to nie widzę tej imprezy z podnoszeniami i podrzutami. Domó
                        > wka, restauracja, klub? Gdzie tam miejsce na podnoszenia i podrzuty? Sala wesel
                        > na też odpada big_grin
                        >

Mada się naoglądała Dirty Dancing.
                        • iuscogens Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 16:11
                          No ale to powinna się cieszyć, że inne kobiety te grubaski, których nie da sie rady podrzucić, bo jakby tak wszyscy się na imprezach podnosili i podrzucali to by się w tym powietrzu poobijały big_grin
                          Po co jej konkurencja ja się pytam???
                          • iuscogens Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 16:12
                            Konkurencja w przestworzach big_grin
                      • angazetka Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 16:14
                        No chyba że pierwszy taniec skopiowany z Dirty Dancing.
                        • iuscogens Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 16:22
                          No chyba, że tak aczkolwiek nie widziałam takiego jeszcze. Nawet na weselach szczupłych panien młodych.
                    • chatgris01 Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 16:08
                      chicarica napisała:

> O fak, oczy wyobraźni zadziałały i wyobraziłam sobie jak mada leci lotem kosząc
                      > ym rzucona przez podpitego partnera i ląduje w weselnym torcie...
                      >

big_grinbig_grinbig_grin
                • angazetka Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 16:04
                  A to już trzeba mieć partnera z odpowiednią techniką wink
                  • iuscogens Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 16:09
                    No Mada ma na pewno, tylko mnie fascynuje gdzie ona te podnoszenia i podrzuty robi? Impreza na której para ma cały parkiet dla siebie i miejsce na podrzuty i podnoszenia to się konkurs taneczny nazywa. Na większości imprez ludzie się bawią, tańczą, chodzą i nie ma miejsca na to, żeby jedna para zajmowała połowę parkietu i robiła sceny z Dirty Dancing.
                    • chicarica Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 22.11.21, 08:39
                      Ktoś właśnie wstawił w sąsiednim wątku i osmarkałam się ze śmiechu:
                      www.youtube.com/watch?v=53P-4kB6XKg
        • memphis90 Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 14:54
          >Gruba kobieta nigdy nie osiągnie tej >lekkości i gibkości w tańcu
          Oczywoscie, że osiągnie.

>partner nie uniesie jej leciutko do góry.
          Słabeusz nie podniesie. To akurat zależy od partnera. Niemniej jednak rzucanie partnerką nad głową nie należy do obowiązkowych elementów tańca.

>Trzęsące się sadełko nie wygląda dobrze w >tańcu
          Znajduje mnóstwo amatorów, a wręcz wielbicieli.
          • 21mada Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 15:12
            To dlaczego nie ma grubych łyżwiarek figurowych?
            • chatgris01 Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 15:17
              Ależ są, Black niżej wstawiła linka tongue_out
              • 21mada Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 15:26
                Black halo? A nie chicarica?
                • chatgris01 Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 15:32
                  Chicarica, pomyliły mi się.
                  Niemniej link (niezależnie od tego, która z nich go wstawiła) jak najbardziej przedstawia grubą łyżwiarkę figurową.
                  • 21mada Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 15:41
                    No wiesz, że obie są grube to ci się mylą? 😃
                    • chatgris01 Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 15:43
                      Pudło. Reklama jest francuskojęzyczna, dlatego skojarzyła mi się z Black, mieszkającą w Belgii.
                      • chicarica Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 16:00
                        Ta sama reklama leci też w Szwecji tylko nie znalazłam linka smile
                  • 21mada Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 15:45
                    chatgris01 napisała:

> Chicarica, pomyliły mi się.
                    > Niemniej link (niezależnie od tego, która z nich go wstawiła) jak najbardziej p> rzedstawia grubą łyżwiarkę figurową.
                    To dlaczego nie występują na zawodach? I ta gruba łyżwiarka tańczy sama. Dlaczego partner jej nie trzyma nad głową ani nie podrzuca w powietrze? 🤔
                    • beata_ Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 16:14
                      21mada napisała:

> To dlaczego nie występują na zawodach? I ta gruba łyżwiarka tańczy sama. Dlaczego
                      > partner jej nie trzyma nad głową ani nie podrzuca w powietrze? 🤔

A musi być partner i musi trzymać nad głową partnerkę? O jazdach solowych nie słyszałaś i nie widziałaś takowych?
                      Biedula...

• memphis90 Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 15:42
              Bo intensywny trening = duże zuzycie kalorii. Nie ma to natomiast żadnego związku z umiejętnością tańca.
        • mashcaron Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 15:02
          Ja to akurat czy chuda czy gruba, zawsze tańczyłam bardzo źle i do etapu podnoszeń z żadnym partnerem nigdy nie doszłam :p
          Dochodziłam za to w innych okolicznościach i tu też zupełnie bez względu na aktualną wagę:p
      • podaje_haslo_okon Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 13:50
        A ja się nie zgadzam! Taka np. Ellen DeGeneres jest według mnie zupełnie niekobieca. Ale nie ma w tym nic złego, taka jest, taką się akceptuje i git.
        • mashcaron Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 15:05
          Dla jej żony jest najwyraźniej wystarczająco kobieca wink zdeklarowane lesbijki się raczej nie wiążą z facetami :p
          • podaje_haslo_okon Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 16:03
            Ale to nie jest kwestia wiązania się z facetami. Imho są kobiety, które nie są kobiece, bo tak. Tylko nie ma w tym absolutnie nic złego.
            • mashcaron Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 16:49
              No nie, nie jest tak. Kobieta jest kobieca z automatu, ponieważ jest kobietą. Nawet jak ma zarost, to jest to kobiecy zarost bo rośnie na twarzy kobiety 🤷
              • podaje_haslo_okon Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 17:33
                Nie zgadzam się, kobiecość to nie jest określenie płci. A jeśli masz kogoś transgender, to powiesz, że jest kobiecy, bo nie ma penisa? No nie. Kobiecość to jest zespół konkretnych cech, typowych dla kobiet, ale nie u każdej osoby bez penisa one występują tongue_out
                pl.m.wikipedia.org/wiki/Kobieco%C5%9B%C4%87
    • mae224 Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 11:19
      Przecież dla każdego oznacza to coś innego, weź już nie przesadzaj.
    • znowu.to.samo Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 11:52
      Stuknij sie w ten pusty beret
    • alchemy_alice Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 13:06
      Zjedz snickersa i nie marudź więcej
    • juzjesien Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 13:20
      Moim zdaniem kazda kobieta jest piekna i znajdzie swojego adoratora
    • memphis90 Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 14:56
      Musisz mieć bardzo nieudane życie seksualne - to ciągle zastanawianie się, czy jesteś dość chuda, żeby być odpowiednio gibką, czy przypadkiem nie zgnieciesz partnera i czy Ci w trakcie jakaś fałdka nie podskakuje nieestetycznie...
      • iuscogens Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 15:55
        Też mi się wydaje, że jest coś na rzeczy. Plus jakaś dziwna obsesja z tym podnoszeniem i podrzucaniem w powietrzu??? Strange...
    • chicarica Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 15:10
      Zarówno szczupłe, jak i grube mogą być kobiece lub nie.
      Czy Katarina Witt była jakoś oszałamiająco kobieca gdy jeździła? Nie wiem, pewnie kwestia gustu, wg mnie niekoniecznie.
      Z kolei tu gruba z księgowości śmiga na łyżwach i ma głęboko w d... co ty sądzisz o jej ruchach i kobiecości:
      www.youtube.com/watch?v=s4ZEI-GiB1g
      • 21mada Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 15:17
        Wygląda śmiesznie. Jest ciężka i zwalisty. A trzęsące się sadło to nie jest coś do czego powinno się dążyć. Kobieta ma prawo być zdrowa, szczupła i zwinna.
        • chicarica Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 15:43
          Dla ciebie wygląda śmiesznie, dla innych nie. Dla innych ty jesteś śmieszna, nieważne jak wyglądasz, śmieszna i żałosna. Jakbym była facetem, wolałabym deskę z dziurą po sęku niż ciebie, ma więcej seksapilu.
          • 21mada Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 15:47
            Co cię tak ugryzło? Ja tylko walczę o prawo szczupłych kobiet do czucia się kobieco i nie bycia hejtowaną za to że są szczupłe.
            • angazetka Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 15:51
              A kto je hejtuje?
              • 21mada Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 15:56
                Ematki na przykład.
                • angazetka Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 15:56
                  Poproszę przykłady.
                  • 21mada Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 16:07
                    Ogólnie - nazywanie szczupłych kobiet chudymi. Np. kobiety występujące w reklamach są zdaniem jakiejś ematki chude. Wątek o modelce w czerni że jest "za chuda". Hejt na Alexis że jest "za chuda". Mogę tak wyliczać w nieskończoność. Ematki z nadwagą nieustannie hejtują szczupłe kobiety.
                  • primula.alpicola Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 16:08
                    Wariatka od dawna ma obsesję i wydaje jej się, że tu na forum nadwaga jest gloryfikowana, a szczupłość hejtowana.
                    No, ludzie mają różne odpały, co poradzisz.
                    • daniela34 Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 16:13
                      *wariat, wariat

Adam
                • chicarica Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 15:58
                  Nie, mada, hejtujemy cię nie dlatego że jesteś szczupła, bo twoja waga nam zwisa, tylko za to, że jesteś tak durna, że aż boli czytać.
                  Gruba z księgowości pozdrawia:
                  www.youtube.com/watch?v=Y-Fz-_lkWzM
        • memphis90 Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 15:45
          Zwinna to jest jaszczurka.
        • aqua48 Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 16:15
          21mada napisała:

> Kobieta ma prawo być zdrowa, szczupła i zwinna.

Kobieta ma prawo wyglądać tak jak sama chce, jak jej się podoba i jak jej jest dobrze.
    • ritual2019 Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 15:15
      Tak, lyzwiarki maja zazwyczaj swietne figury. Nie wszystkie kobiety sa jednak kobiece. Na fitness sa dwie, jedna jest tak sucha i chuda, kobiecosci zero, druga bardzo mloda, chuda, twarz niebrzydka ale tez brak jej czegos kobiecego.
    • chatgris01 Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 15:18
      Mada, ty to nie jesteś kobieca nie przez wagę, a przez to, że jesteś facetem cool
    • tanebo001 Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 15:38
      Bardzo

https://d-tm.ppstatic.pl/kadry/7f/71/ea03785e30d7b538ec8e1cd59db2.1000.jpg
      • chicarica Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 15:57
        Zły przykład. Ona akurat miała wąsy jak mój stary.
        • aqua48 Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 16:19
          chicarica napisała:

> Zły przykład. Ona akurat miała wąsy jak mój stary.

Czyż wąsy mogą komuś odebrać kobiecość?
          Znam kilku bardzo kobiecych mężczyzn zatem stawiam śmiało tezę, że kobiecość to cecha która wcale nie zależy ani od figury, ani od wagi, ani nawet od płci.

• memphis90 Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 17:01
            Frida miała wąsa, a trudno powiedzieć, że była niekobieca...
            • chatgris01 Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 17:07
              To też kwestia mody. Samozwaniec w "Marii i Magdalenie" opisuje, jak to w latach 1910-1920 panowie wręcz szaleli na punkcie panien, które miały wąsik (głównie chyba dlatego, iż wąsik u kobiety uważany był za zewnętrzny objaw dużego temperamentu erotycznego).
            • fornita111 Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 17:08
              No ale ten watek to przeciez z definicji ma byc festiwal body shamingu. Powysmiewajmy baby z wasem i lesbijki, yeah!
          • chicarica Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 17:09
            Okej, racja.
    • nangaparbat3 Re: Czy łyżwiarki figurowe są kobiece? 21.11.21, 18:20
      Zgadzam się, że łyżwiarki figurowe są kobiece.
      Ale nie, że gruba kobieta nigdy nie będzie pięknie wyglądać w tańcu. Widziałam na żywo dwie - jedna Romka, druga ciemnoskóra - obie stare i grube, i obie zachwycające w tańcu. Piękno ruchu nie zależy od BMI.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka