Dodaj do ulubionych

Szampon, po którym nie swędzi skóra

21.11.21, 15:48
Dziewczyny, sporo was tutaj zna się na składach kosmetykow, może któraś mi pomoże. Po prawie każdym szamponie swędzi mnie skóra głowy. Dwòch dermatologów orzekło, że mam łojotokowe zapalenie skóry głowy i przepisywali mi szampony apteczne (nie pamiętam już niestety które uncertain), po części głowa nie swedziała mnie przez 2-3 tygodnie, ale po tym czasie problem wraca. Sama już nie mam pomysłu, w jaką iść stronę, po wszelkich rzekomo naturalnych głowa swędzi mnie dwa razy bardziej (ostatnio po tym: www.orientana.pl/produkt/ajurwedyjski-szampon-do-wlosow-imbir-i-trawa-cytrynowa/?gclid=Cj0KCQiA-eeMBhCpARIsAAZfxZBheXjnfGeuFWhRp-5mQNq54OaH4AumvNzhjdA4s5zlasPdXImt4EQaAsqYEALw_wcB)

Ale, jest jeden wyjątek- szampon CLEAR Men Cool Sport Menthol Anti-dandruff Shampoo. Od pierwszego mycia nic mnie nie swędzi. Tylko, że nie znoszę tego smrodu mentolu, włosy po tym szamponie nie wyglądają olśniewająco,a na dodatek wycofali go chyba z polskich drogerii i muszę zamawiać na Allegro.

Czy któraś z was ma pomysł, co to za magiczny składnik jest w tym szamponie, który mi uśmierza świąd (skład na zdjęciu, mam nadzieję, że wklei się w czytelnej jakości).
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka