Dodaj do ulubionych

Co na sińce pod oczami?

21.11.21, 19:58
Wypróbuję wszystko.
Zawsze miałam, taka moja uroda (niwstety). Ostatnim czasem jakby się poglebiły, albo bardziej zwracam uwagę.
Obserwuj wątek
    • swinka-morska Re: Co na sińce pod oczami? 21.11.21, 20:25
      Nie mam dobrych wiadomości.
      Może być tak, że nie zadziała NIC (to jest mój przypadek).
      A na pewno nie daj się namówić na karboksyterapię w okolicy oczu - mało że wydasz kasę na coś co nie działa, to jeszcze mogą się zdarzyć bardzo niefajne skutki uboczne.
      Kupić dobry korektor pod oczy, zafundować sobie lekcję makijażu na pociechę i już.
      • apallosa Re: Co na sińce pod oczami? 21.11.21, 23:23
        Kiedyś świetny korektor miała Helena Rubinstein.
        Trza by obczaic w Sephoro- Douglasie, co Ci podejdzie.
        Jakie ja miałam ,,od zawsze" cienie pod oczyma, to ręce opadały...nic nie pomagało, oprócz korektora . Kremy pod oczy na też były w ruchu najróżniejsze...aż tu nagle skusiłam się na Clinique' owski Reperwair anti- gravity, ten w jasnozielonym pudełeczku. Używałam sumiennie przez ok. 2-3 miesiące i...cud się stał 🤩Sińce poszły sobie w długą 😗Serio.
        Z tym,że u mnie doszła też zmiana odżywiania się i pielegnacji- no nie od razu, stopniowo. Dużo dobrej oliwy,ryb - szczególnie łososia,orzechy,migdały,warzywa..
        Z kosmetyków- nic,co ma alkohol ,a już niedajbuk 🤑 Clinique' owski system trzech kroków, delikatne toniki lub hydrolaty, na to wklepywana olejek lub esencja, dużo tłustych kremów, na wierzch tłuścioch z witaminą A albo C, a nawet krem oliwkowy firmy Ziaja, albo Nivea.
        Jeżeli coś z tego pomoże Ci, to cieszę się ogromnie,że pomogłam 😁 Ściskam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka