Dodaj do ulubionych

Pogrzeb syryjskiego płodu zmarłego na granicy

22.11.21, 15:18
"We wtorek odbędzie się pogrzeb dziecka, które zmarło w łonie matki. Kobieta przebywa w tej chwili w szpitalu w stanie krytycznym. To już kolejny pogrzeb migranta, który zmarł na granicy polsko-białoruskiej.
W pogrzebie syryjskiego dziecka będą uczestniczyć wyznawcy islamu w tym najprawdopodobniej ojciec dziecka, który obecnie razem z pięciorgiem nastoletnich dzieci przebywa w otwartym ośrodku w Białymstoku. Żona mężczyzny w stanie krytycznym jest hospitalizowana w szpitalu w Hajnówce. Rodzina została zatrzymana przez Straż Graniczną 12 listopada, to wtedy kobieta w ciąży w ciężkim stanie trafiła do szpitala. - Po kilku dniach otrzymaliśmy informację ze szpitala, że kobieta poroniła "

Płód miał 24 tyg. To ja już nie rozumiem. Jak chodzi o aborcję w Polsce to Gazeta pisze o płodach, i słusznie. A teraz nagle 24 tyg płód to zmarły migrant, nienarodzone syryjskie dziecko, któremu wyprawia się huczny pogrzeb. No to jak to jest?
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,27831874,bohoniki-we-wtorek-odbedzie-sie-pogrzeb-nienarodzonego-syryjskiego.html#do_w=57&do_v=67&do_st=RS&do_sid=330&do_a=330&s=BoxOpLink
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka