Dodaj do ulubionych

kalendarz z kosmetykami dla dziewczynki

24.11.21, 09:24
Kalendarz z lakierami snails były w zeszłym roku, były hitem, młoda zachwycona. Czegoś takiego szukam w tym.

Przeryłam allegro (znalazłam kilka - nic chwytającego za serce), superpharm ma jeden (Deedoo - wygląda na straszną tandetę), rossmann ma same kąpielowe.

Macie pomysły gdzie szukać - cena do 200PLN.
Obserwuj wątek
    • boogiecat Re: kalendarz z kosmetykami dla dziewczynki 24.11.21, 14:03
      Wpisz w gugle "kalendarz adwentowy dla nastolatki, kosmetyki bio" czy co tam by jej sprawilo przyjemnosc. Duzo tego teraz robia, szukalabym w fajnych, krajowych firmach.

I wogole to dzieki, bo ja zapomnialam a moja corka to uwielbia. Zamowilam jej taki lokalny wlasnie, z czekoladkami, a okienka sa rysowanymi przez rysowniczke dzielami sztuki z jajem.
      I zamowilam tez taki "rodzinny", na wieczor przy stole go bedziemy- w okienkach sa jajcarskie historyjki wogol dobrych manier wogole i przy stole zdaje sie, jakos tak mi sie skojarzylo z najlepszymi watkami na ematce o tym co wypada, a czego nie tongue_out big_grin

I ten- kupilam tez trzeci, z kapsulkami kawowymi- dla kolegi z roboty, bo ciagle u niego pompuje kawe wink

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka