Dodaj do ulubionych

Paysafecard na prezent szkolny

24.11.21, 14:49
Mikołajki klasowe. Chłopiec którego wylosował mój syn chce paysafecarda( nie wiem czy tak to się pisze). Wypada? Ematka ma coś przeciwko takim prezentom?
Obserwuj wątek
    • iwoniaw Re: Paysafecard na prezent szkolny 24.11.21, 14:55
      slonko1335 napisała:

> Mikołajki klasowe. Chłopiec którego wylosował mój syn chce paysafecarda( nie wi
      > em czy tak to się pisze). Wypada? Ematka ma coś przeciwko takim prezentom?
      >
      >

Nie mam nic przeciwko, wyszukany podarek to to nie jest, ale obdarowany będzie zadowolony, a chyba o to chodzi?
    • fibi00 Re: Paysafecard na prezent szkolny 24.11.21, 17:53
      A mnie się to nie podoba. Swego czasu znajoma mi mówiła że u jej syna w klasie WSZYSCY chłopcy zażyczyli się właśnie paysafe cardy za 50zł. A że w klasie byli niemal sami chłopcy to po prostu jeden drugiemu kupował ten paysafe card. Wg mnie bez sensu i pójście na totalną łatwiznę.
      U mojego syna w klasie przed losowaniem każdy na kartce pisze imię ,nazwisko i pisze co lubi, czego nie lubi, co by go ucieszyło gdyby dostał a czego by dostać nie chciał. Dwa lata temu syn wylosował kolegę i ten kolega też miał napisane że chciałby dostać m.in. paysafe card ale napisał też inne rzeczy, jakie ma zainteresowania więc można było kupić mu jeszcze coś innego. Akurat wczoraj z synem (8 klasa) rozmawialiśmy na ten temat i ciężko było mu powiedzieć co chciałby dostać ale w końcu postawił na grę planszową lub karcianą bo lubi jak całą rodziną w coś gramy.
        • fibi00 Re: Paysafecard na prezent szkolny 24.11.21, 21:23
          slonko1335 napisała:

> Mnie też nie ale co dac dziecku które chce kartę? Mamy limit 30 zlotowy, więc p
          > oszaleć się nie da... dzieciak cały wolny czas spędza przed kompem.
          >

Nie wiem.... Może jakiś gadżet komputerowy? Choć w tej cenie to chyba tylko podkładkę pod mysz można kupić 😉
        • bei Re: Paysafecard na prezent szkolny 24.11.21, 21:46
          Uchwyt na kubek mocowany do biurka, uchwyt do kabla myszki, stojak na słuchawki , poduszka pod lędźwie, piórnik biurkowy, mata na biurko - pod klawiaturę, pod monitor, podkładka pod mysz, kubek- termiczny, podgrzewacz na USB, ujarzmianie kabli, kosz pod biurko na kable- taki Organizer.
    • mamamisi2005 Re: Paysafecard na prezent szkolny 24.11.21, 18:56
      W klasie syna większość chłopców sobie życzy dostać.
      A chyba wszyscy sobie życzą wylosować jednego z tych chłopców, bo oznacza to zerowy wysiłek i 100% gwarancję zadowolenia obdarowanego wink
      Nie pochwalam, ale jestem pogodzona.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka