Dodaj do ulubionych

"Ja tez potrzebuje miłości, ciepła..."

26.11.21, 14:51
Wczoraj zobaczyłam i nie mogę przestać myśleć.

uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/czestochowa-ojczym-bil-9-latka-zareagowali-przypadkowi-przechodnie,345617.html
W sumie to nie polecam oglądać całości. Przypadkowi przechodnie nagrali (przez okno) jak dorosły facet katuje dziewięcioletniego chłopca. Ruszyło mnie to szczególnie bo sama mam synka w tym wieku. Facet najpierw okłada dziecko pięściami a potem kopie. W reportażu tego nie ma ale ja widziałem relacje w innych mediach i tam pisano, ze chłopiec jest niepełnosprawny i porusza się na wózku inwalidzkim więc on go tak bił na tym wózku a jak chłopiec z wozak się osunął to wtedy zaczął go kopać. Całe szczęście, ze ci mężczyźni akurat pod oknem przechodzili bo myślę, ze by go chyba zabił?


Ci świadkowie, którzy chłopca uratowali byli tam przypadkowo, na jakimś szkoleniu, normalnie mieszkają gdzie indziej. Odpytywani sąsiedzi twierdza, ze awantury są regularnie i słychać krzyki chłopca ale nigdzie nie zgłaszali "bo te krzyki aż nie takie, żeby zgłaszać".

No i teraz matka. Od 9 minuty reportażu. Chłopiec jest w rodzinie zastępczej ale matka nie jest w stanie rozstać się z katem swojego dziecka bo "tez potrzebuje miłości". Ojczym dziecka ma tez dziecko biologiczne, do którego ma zabrane prawa rodzicielskie, dziecka jest w domu dziecka. Gdybym tego nie zobaczyła na własne oczy, to bym nie uwierzyła.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka