Dodaj do ulubionych

Co na prezent dla 4-latki?

27.11.21, 13:59
Co na prezent świąteczny dla 4 latki? Z czego się teraz cieszą dzieci/tu głównie dziewczynki, w tym wieku? 4 latka o której mowa kocha konie, ale z końmi, kucykami ma chyba... Wszystko. Zabawki, pościel, jakieś pierdółki typu spinki do włosów itp. Więc to raczej odpada, jest spora szansa zdublowania prezentu. Jakieś inne zabawki, książeczki które kręcą dzieci w tym wieku? Ale, no właśnie, jakie...? Nie mam dzieci w tym wieku, więc nie wiem, co takie dzieci interesuje. A chciałabym coś fajnego, żeby dziewczynka miała na dłużej frajdę
Obserwuj wątek
    • smoczy_plomien Re: Co na prezent dla 4-latki? 27.11.21, 15:47
      Jakaś rodzinka Sylvanian Families (koni nie mają, ale inne zwierzaki są super słodkie). Jak większy budżet to razem z mebelkami albo małym domkiem.

Coś ze Schleicha. Jak konie już ma, to jakiś dodatek: zagroda, tor treningowy, stodoła, mobilny weterynarz.

Ostatnio szukałam prezentu dla koniary i znalazłam taką piękną książkę: noskinoski.pl/products/zielona-sowa-konie Moja jubilatka była na to już trochę za duża, ale dla Twojej powinno być OK, może ciut na wyrost, ale lepiej w tę stronę.
      • kaska_800 Re: Co na prezent dla 4-latki? 27.11.21, 21:22
        O, jeżeli iść cokolwiek w stronę koni to ta ksiazks się fajna wydaje. Niby 6+,ale dla 4-latki zafiksowanej na punkcie koni może być ok.
        Nie chce koni czy innych kucykow, bo ona ma z tym wszystko. Książka wydaje sie super i np do tego mogłabym też kupić coś innego, co się takiemu małemu dziecku może spodobać
    • asfiksja Re: Co na prezent dla 4-latki? 27.11.21, 18:59
      Zaraz, zaraz. Piszesz, że wiesz, czym TA KONKRETNA dziewczynka się interesuje, ale akurat tego nie chcesz jej kupić i pytasz, czym OGÓLNIE się takie dzieci interesują. Wyważasz otwarte drzwi.
      Tej konkretnej dziewczynce najlepiej kup lego friends z konikami lub figurkę konika. Mój syn woli na przykład smoki.
    • izabelka55 Re: Co na prezent dla 4-latki? 27.11.21, 21:35
      Coś z Krainy lodu, Elza jest dobra na wszystko. Super szczęśliwa była jak dostała Barbie syrenke. Ogólnie cieszy ja wszystko, farbki, ciastoliny, duplo... Moja mała ma prawie 4 latka. Nowa kuchnia, domki dla lalek, każda nowa zabawka jest najlepsza na świecie, ostatnio zamarzyła sobie pluszowego lwa 😁 zaczęła oglądać króla lwa i lwia straż 😉
      • alessa28 Re: Co na prezent dla 4-latki? 28.11.21, 08:53
        izabelka55 napisała:

> Coś z Krainy lodu, Elza jest dobra na wszystko. Super szczęśliwa była jak dosta
        > ła Barbie syrenke. Ogólnie cieszy ja wszystko, farbki, ciastoliny, duplo... Moj
        > a mała ma prawie 4 latka. Nowa kuchnia, domki dla lalek, każda nowa zabawka jes
        > t najlepsza na świecie, ostatnio zamarzyła sobie pluszowego lwa 😁 zaczęła oglą
        > dać króla lwa i lwia straż 😉

No to twoja córka tak ma. Moja by się obraziła za Elzę i Barbie,.
        Tak miała w wieku lat 4 i tak ma jako 8 latka.
        Za to książki w każdej ilości (seria zaopiekuj się mną lub o mopsie Peggy, książki belli Swift), plus LOL suprise mile widziane.
    • lifecolor Re: Co na prezent dla 4-latki? 28.11.21, 09:28
      Z Depesche maja takie zestawy kreatywne m.in. z końmi, urządzanie za pomocą naklejek poszczególnych scenek z życia konia 😉całkiem to fajne
      Z Czuczu puzzle obserwacyjne Stadnina koni+plakat
      Z innych zestawy playdoh, smart games Granny, Dobble, Sudoku junior, niepozorny zestaw PUS z Epideixis służący przez lata lub z tego samego wydawnictwa Paleta
      Ze sportowych skakanki, hula hop, paletki- decathlon ma takie dla dzieci,materac z Ikei skladany, lornetka, latarka
      Z książek Basia-Wielka Księga Przedszkolaka, seria Pucio, do rozwiązywania wielkie księgi z wydawnictwa Mac, są wydania świąteczne, seria o Zuzi
    • acola Re: Co na prezent dla 4-latki? 28.11.21, 10:00
      Moja akurat trzylatka uwielbia Duplo zwierzątka i pociąg, czaje się też dla niej na wózek głęboki i lalkę płacząca oraz huśtawkę deseczkę pokojowa taka z frędzlami i pluszem dla dziewczynki.
    • kiddy Re: Co na prezent dla 4-latki? 28.11.21, 13:08
      Grę planszową, np. zręcznościowa Don't Drop Chase z pieskiem z psiego patrolu. Oparta na popularnej grze "Uratuj pingwina". Bardzo fajna, prosta, ale jest sporo zabawy. Są też świetne "Potwory do szafy" Granna i ich nowa gra "Box monster".
      Jeśli lubi prace ręczne, to np. mozaiki diamentowe. Można znaleźć zestawy do oprawienia w ramkę albo do zrobienia breloczków.
      Można też iść w puzzle, układanki, klocki, np. magnetyczne. Klocki, układanki, ciastolina może być motywem koników.
    • zurekgirl Re: Co na prezent dla 4-latki? 28.11.21, 19:22
      4 i 5- latki w mojej szkole oszalaly na punkcie metalicznych mazakow, zamowilismy rozne grubosci, duzo kolorow, do tego czarny karton. Mamy wokol stolu, gdzie sa wylozone, pokazne stado dzieci. Nawet te, ktore zazwyczaj unikaja rysowania, spedzaja tam kupe czasu. Dla efektu dokupilabym moze malowanke z kucykami, o ile jest w czarnej wersji i diamenty i inne kamienie szlachetne z plastiku do naklejania. Ujrzyj oczami wyobrazni te polyskujace dziela.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka