Dodaj do ulubionych

PISowcy zapomnieli w jakiej są TV

28.11.21, 11:11
Właśnie leci Kawa na ławę w TVN24. I PISowiec mówi, ze to nie prawda, ze brakuje miejsc w szpitalach dla innych chorych niż na covid. Bo przecież są szpitale tymczasowe , nie są zamykane oddziały, szpile przyjmują wszystkich chorych...NO to ja nie wiem czemu w szpitalu 2 km ode mnie zamknieto znowu oddział onkologii płuc i zamieniono go na covidowy!! W szpitalu w mieście obok zamknięto 2 oddziały do przyjęć innych niż covidowe.
Ale PISowcy idą w zapartę- jest dobrze, szpitale działają, leczą kogo leczyć trzeba...
Juz pomijam, ze korwinista Dziambor powiedział ze 2 razy, ze szczepionki nie chronią przed niczym...
Inny pisowiec powiedział, ze on do szpitala poszedł i był przyjęty bez problemu. Na co mu wytknięto, że nie jest szeregowym Polakiem i jest inaczej w szpitalu trakotwany. Na to juz nie odpowiedział.
Obserwuj wątek
    • bistian Re: PISowcy zapomnieli w jakiej są TV 28.11.21, 11:36
      hanusinamama napisała:

> Właśnie leci Kawa na ławę w TVN24. I PISowiec mówi, ze to nie prawda, ze brakuj
      > e miejsc w szpitalach dla innych chorych niż na covid. Bo przecież są szpitale
      > tymczasowe , nie są zamykane oddziały, szpile przyjmują wszystkich chorych...NO
      > to ja nie wiem czemu w szpitalu 2 km ode mnie zamknieto znowu oddział onkologi
      > i płuc
      i zamieniono go na covidowy!!

To jest wyrok śmierci dla ludzi tam leczonych, to nie może zaczekać. Już pisałem, że widocznie, dla decydentów, śmierć na nowotwór widocznie jest mniej widowiskowa, niż śmierć przez uduszenie przy covid

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka