Dodaj do ulubionych

Przyznać się, ino migiem, która z Was wrzuciła ...

28.11.21, 18:32
Na forum przepis ma kotlety z ugotowanego dk miękkości kalafiora z jakiem i bułką tartą?

Pamiętam jak przez mgłę, że był tutaj. Nie pamiętam dokładnie, ja do tego, co wyżej dodałam gałkę muszkatołową, cebulkę zeszklonà na maśle, sól i pieprz. A na bank było coś jeszcze, co to było?

Nawet w tej mojej ubogiej wersji są takie dobre, że zjadłam z łakomstwa duzo więcej niż powinnam 😋

Dziękuję za przepis i uprzejmie proszę o uzupełnienie smile
Obserwuj wątek
    • nangaparbat3 Re: Przyznać się, ino migiem, która z Was wrzucił 28.11.21, 19:04
      Przepisu nie dawałam, ale dodaję odrobinę rozgniecionych gotowanych kartofli, lepiej się trzymają. Ale bez kartofli też dobre.
      • hannah_weaver Re: Przyznać się, ino migiem, która z Was wrzucił 28.11.21, 21:26
        następnym razem dodam ziemniory 👍
    • hosta_73 Re: Przyznać się, ino migiem, która z Was wrzucił 28.11.21, 19:08
      Jajko - ja dodaję.
      • hannah_weaver Re: Przyznać się, ino migiem, która z Was wrzucił 28.11.21, 21:24
        Jajko dodałam 👍
        • hosta_73 Re: Przyznać się, ino migiem, która z Was wrzucił 29.11.21, 06:05
          W moim przepisie jest jeszcze bułka tarta 🙂
    • piataziuta Re: Przyznać się, ino migiem, która z Was wrzucił 28.11.21, 19:11
      Brakuje spoiwa - ziemniaków albo kaszy jaglanej.
      • niemaznaczenia Re: Przyznać się, ino migiem, która z Was wrzucił 28.11.21, 19:17
        U nas dzisiaj kapuśniak po słowacku smile
        • hannah_weaver Re: Przyznać się, ino migiem, która z Was wrzucił 28.11.21, 21:25
          niemaznaczenia napisał(a):

> U nas dzisiaj kapuśniak po słowacku smile

Bez przepisu się nie godzi tak hasłami rzucać 😉
      • hannah_weaver Re: Przyznać się, ino migiem, która z Was wrzucił 28.11.21, 21:24
        O widzisz, z zirmniorami to już w ogóle będą omnomnom
      • hanusinamama Re: Przyznać się, ino migiem, która z Was wrzucił 28.11.21, 21:29
        Ja daje czasami ryż ugotowany jak mam, płatki jaglane..cokolwiek jak piszesz co spoi.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka