Dodaj do ulubionych

Pękła mi dziś gumka

29.11.21, 17:58
Od maseczki 😁😁, rano jak wchodziłam do pracy. I tak właśnie zaczął się ten ujowy dzień.
Za to już prawie na zakończenie usłyszałam, że schudłam ( faktycznie, 7 kg w dół, nadludzkim wysiłkiem).
A jak u was?
Obserwuj wątek
    • daniela34 Re: Pękła mi dziś gumka 29.11.21, 18:06
      Ooo, pękniętą gumkę to już przerabiałam parę razy 😃

Miałam super weekend, a dziś powrót do rzeczywistości. Trzy razy zrywało mi zdalną rozprawę, zapomniałam kupić lakier do paznokci, zmarzlam wracając z pracy. Z pozytywów: zapisałam się na trzecią dawkę na jutro, a w domu pachnie mi piernikami i czekoladą.
    • ludzikmichelin4245 Re: Pękła mi dziś gumka 29.11.21, 18:23
      Przypominam sobie historię osoby z rodziny, która
      normalnie jest ostoją opanowania, wewnętrznej siły i trzeźwego osądu - na pewno znacie takich ludzi. I otóż ta osoba popełniła poród. Rzecz się dzieje na porodówce, już po wszystkim, ale najwyraźniej pod ciągłym mocnym wpływem haju hormonalnego. Do pokoju wpada zaniepokojona położna, bo słyszy, że pacjentka wniebogłosy zanosi się płaczem. "Jezus Maria, pani Kowalska, co się stało?!", na co świeżo upieczona mama odpowiada: "booo...boooo...ja tu się czeszę....i mi gumka pękła 😭😭😭"
    • kkalipso Re: Pękła mi dziś gumka 29.11.21, 18:58
      Mnie też jak jechaliśmy tort odebrać w sobotę, już wiązałam kiedy sobie przypomniałam że w aucie mam chyba ze dwie nowesmile
      Jak na czasy przystało tort (korona) - cały wczorajszy dzień to była super impreza, kulki, lodowisko, goście, prezenty, nie mogę do siebie dojść - tyle się działo. Jak fajnie, że mamy już taką dużą dziewczynkę.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka