Dodaj do ulubionych

Ematka biegaczka wie...

30.11.21, 10:05
... która appka dla biegających ma powiadomienia głosowe (na słuchawki) o ilości przebiegniętych kilometrów lub o czasie przebiegniętym, co podany jej interwał.

Napisz Ematko, napisz! Tu!

Obserwuj wątek
    • bei Re: Ematka biegaczka wie... 30.11.21, 10:47
      Sprawdz, co eferuje RUNKEEPER, czy jeszcze miała wiadomości głosowe .
      Zajrzyj do apki Adidasa, jak biegałam z micoachem to trener dyrygował wg tętna. Później, po 4 latach zaczęło się krzaczyć i porzuciłam. Ponoć wyszło coś nowego, ale nie testowałam.
      • kokokoko_euro_spoko Re: Ematka biegaczka wie... 30.11.21, 11:22
        Na razie zainstalowałam Nike Run Club. W opcjach zaznaczyłam, że chcę powiadomienia "time", distance", ale nie było tam opcji pt "daj znać po 3 km", albo po 30 min. Wypróbuję dziś. Nie chcę instalować tysiąca appek, stąd pytanie, Dzięki Ematko-biegaczko!
    • swinki_trzy Re: Ematka biegaczka wie... 30.11.21, 13:18
      Podepnę się. Oswajam się z apple watch, do tej pory używałam amazfit bip i ten po każdym kilometrze wibrował. Czy tradycyjna appka "trening" też ma to gdzieś w ustawieniach? Nie chcę powiadomień głosowych w słuchawkach, tylko wibrację w zegarku.
      • kokokoko_euro_spoko Re: Ematka biegaczka wie... 30.11.21, 13:26
        Ja mam tyle różnych powiadomień (wibracji) na opasce (Huawei), że nie rozróżniłabym, że to właśnie ta treningowa. Ja jestem z #muremzasamsung, więc nie znam się już na urządzeniach apple. Stawiam, że zegarek apple i jego standardowa appka "health" czy "trening" ma wibracje.
        • swinki_trzy Re: Ematka biegaczka wie... 30.11.21, 13:53
          Wibracje mam tylko ustawione na dzwoniący telefon i tyle, pozostałych powiadomień nie mam. No nic, będę grzebać w zegarku i ustawieniach dalej, może coś znajdę by oprócz telefonu były tylko kilometry.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka