Dodaj do ulubionych

A teściowa i szwagierki w wigilię

30.11.21, 16:02
Przyjadą na wigilię 😁

Przez lata z pewnych względów mieliśmy święta jeżdżone, trochę u jednych rodziców i trochę u drugich.
W tym roku powód odpadł, sytuacja się zmieniła, ci co byli uziemieni mogą już jeździć do innych.
I wymyśliłam wielką wigilię u nas.

Mąż nieoficjalnie miał wybadać rodziców czy się zgodzą do nas, nie robiłam sobie nadziei, bo teściowa z tych co wola gości przyjąć a nie jeździć.
A ona CHĘTNIE.
Jego młodszy brat który był i akurat się na nieoficjalne pytanie załapał w sumie też chętnie, jak zdrowie partnerki pozwoli.
Super.
Jeszcze będziemy pytać starszego brata z bratową, mam nadzieję ze tez się zgodzą.
Mój brat z bratowa też chętni, bratowa pyta co przygotować. A mają prawie 400 km.
Jeszcze tylko rodziców moich przekonać i będą pierwsze wielkie święta od kiedy zamieszkaliśmy w nowym dość dużym domu.
17 osób. Wszyscy poszczepieni, część przechorowana. Wiem że to sporo, ale damy radę. Nawet mąż myślałam że będzie średnio zadowolony, a on mówi ze mu się ten pomysł podoba.
Wiem, jestem samobójczynią, ale raz w zyciu chce zaliczyć.
Cieszę się 😀😀😀😀😀.
Dzieci też.

Wątek na życzenie, bo ktoś pisał że jeszcze nie ma. Pewnie miał na myśli jakąś aferę, ale wklejam się z pozytywnym.
Dawajcie co u was.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka