Dodaj do ulubionych

..Aviva - ma ktoś u nich OC/AC?

01.12.21, 14:36
Dostałam od nich korzystną cenowo ofertę na OC/AC, zastanawiam się nad 'zdradzeniem' PZU, ale nie wiem nic o ich polityce rozliczania ewentualnych (tfu tfu..) szkód. Ma ktoś z nimi doświadczenie jakieś?
Proszę o opinię 😊
Obserwuj wątek
  • dariamax Re: ..Aviva - ma ktoś u nich OC/AC? 01.12.21, 16:41
   Ja tylko ubezpieczenie mieszkania. Po włamaniu wypięli się na wszystko, zapłacono jedynie za uszkodzone okno % a musiałam wymienić skrzydło, a framudze ślad mam do dziś. Wtedy zginęła cała moja biżuteria, akurat będąca w domy gotówka, laptop, GPS i parę innych drobiazgów. Dożywotnio mają u mnie bana. A i składka wtedy wcale najtańsza na rynku nie była.
   • chlodne_dlonie Re: ..Aviva - ma ktoś u nich OC/AC? 01.12.21, 18:13
    No proszę..
    Zaczęłam przeglądać opinie w necie i rzeczywiście nie mają najlepszych, ale i na innych ubezpieczycieli skarg sporo.. Niby to logiczne, że prędzej niezadowolony klient wysmarzy skargę w necie niż taki, co bezproblemowo się ubezpiecza, ale chętnie poczytam o doświadczeniach e-mam - ktoś jeszcze..?
  • szmytka1 Re: ..Aviva - ma ktoś u nich OC/AC? 01.12.21, 18:47
   Ja mam taką praktykę, że poczyniłam szkodę parkingową. Myślę, że u mechanika koszt naprawy byłby około 2-2.5 tys. Poszło z naszego OC bo poszkodowani nie chcieli gotówki. Składka na OC wzrosła nam o 150 zł po tej szkodzie.
   • szmytka1 Re: ..Aviva - ma ktoś u nich OC/AC? 01.12.21, 18:49
    Małe wgniecenie na zderzaku i lakierowanie 2 elementów temu poszkodowanemu zrobiłam. Nie naprawiali, jeżdżą jak jest. To tak dla doprecyzowania. Mieliśmy max ulg za bezszkodowa jazdę,wiek itd. Ciekawe na ile lat teraz ta podwyKa bedzie

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka