Dodaj do ulubionych

Wałęsa: prezentów nie bedzie, śledź na 4 osoby

23.12.21, 17:12
Twierdzi ze jest bankrutem, nie ma na prezenty, bedzie śledź na 4 osoby na Wigilię …a 18 tys emertytury pobiera. Nie jest to aby bezczelność ze strony byłego prezydenta?

wiadomosci.onet.pl/kraj/lech-walesa-wyznaje-nie-bedzie-prezentow-jestem-bankrutem/ge640jg.amp
Obserwuj wątek
    • frequenter.light Re: Wałęsa: prezentów nie bedzie, śledź na 4 osob 23.12.21, 19:28
      i potem się dziwi ze mu cześć ludzi po ludzku nie wierzy
    • borsuczyca.klusek Re: Wałęsa: prezentów nie bedzie, śledź na 4 osob 23.12.21, 19:39
      #nikogo
    • januszekxxl Re: Wałęsa: prezentów nie bedzie, śledź na 4 osob 23.12.21, 20:11
      frequenter.light napisał:
      > wiadomosci.onet.pl/kraj/lech-walesa-wyznaje-nie-bedzie-prezentow-jestem-bankrutem/ge640jg.amp

W lutym tego roku mówił, że szuka dodatkowej pracy, gdyż pandemia uderza w jego portfel. Nie mógł on bowiem latać za granicę i przeprowadzać tam wykłady. — Jeszcze z pół roku takiej sytuacji jak teraz, to pójdę z torbami i pod kościołem będę zbierał pieniądze, a z ostatniej pracy odszedłem, bo warunki były poniżej mojej wielkości potrzeb — dodał.

Był prezydentem, to mógł wprowadzić zasadę "każdemu według potrzeb".
      • damartyn Re: Wałęsa: prezentów nie bedzie, śledź na 4 osob 23.12.21, 21:04
        Wałęsie proponuje udać się do Mazurka i Stanowskiego. Pomogę biednej Krystynie Jandzie , która dzieli chleb i zamraża, bo taka bieda
        to i jemu na pewno pomogą.
    • primula.alpicola Re: Wałęsa: prezentów nie bedzie, śledź na 4 osob 23.12.21, 20:17
      Czy to już denencja?
    • niemaznaczenia Re: Wałęsa: prezentów nie bedzie, śledź na 4 osob 23.12.21, 20:21
      bywalec zbanowany big_grin
    • zerlinda Re: Wałęsa: prezentów nie bedzie, śledź na 4 osob 23.12.21, 20:37
      Pani grająca Halinie Kiepską też klepie biedę. Dobrze że ja koleżanka zaprosiła na wigilię. I Maryla Rodowicz też ma bardzo ciężko. I Skrzynecka ostatnio też się skarżyła, że będzie miała groszowa emeryturę. Ileż biedy dookoła nas. Może ematki zorganizują jakaś szlachetna paczkę czy inna pomoc. Serce ❤️ mi pęka gdy były prezydent dzieli śledzia na 4.
      • stephanie_harper2 Re: Wałęsa: prezentów nie bedzie, śledź na 4 osob 23.12.21, 20:56
        Też mi ich szkoda ale sorry nie podzielę się bom egoistka. A Pan Prezydent mógłby się nie kompromitować.
        • buldog2 Re: Wałęsa: prezentów nie bedzie, śledź na 4 osob 24.12.21, 15:38
          Mógłby, ale nie spodziewam się tego po nim. Mógłby jeszcze zapłacić podatek za książkę, ale tego też się po nim nie spodziewam.
          • stephanie_harper2 Re: Wałęsa: prezentów nie bedzie, śledź na 4 osob 24.12.21, 16:23
            Podatków się nie czepiam z wiadomych przyczyn, ale te "100 milionów" to mógłby wreszcie porozdzielać.
            • frequenter.light Re: Wałęsa: prezentów nie bedzie, śledź na 4 osob 25.12.21, 23:28
              a właśnie on obiecał 100 milionów - ale to chyba sprzed denominacji?
    • no_name33 Re: Wałęsa: prezentów nie bedzie, śledź na 4 osob 24.12.21, 15:12
      A co mają powiedzieć ludzie z 1200 zł emerytury????

Niech zamilknie, bo normalnie wstyd.
      • buldog2 Re: Wałęsa: prezentów nie bedzie, śledź na 4 osob 24.12.21, 15:40
        Wstyd??! Za co, za kogo? We mnie budzi tylko pogardę. Od dawna.
    • areyoubetter Re: Wałęsa: prezentów nie bedzie, śledź na 4 osob 26.12.21, 11:34
      To jest fake. Tu jest prawdziwy wpis Wałęsy na fb:
      "Śledź jeden na cztery osoby będzie". Smutne wyznanie Lecha Wałęsy.
      Do czego dochodzi,
      Nigdy nikomu nie udzieliłem takiego wywiadu.
      Co za bezczelne metody.
      Doczekaliśmy się czasów."

A w ogóle to odczepcie się od Wałęsy, zawdzięczacie mu wolność.
      • danka88 Re: Wałęsa: prezentów nie bedzie, śledź na 4 osob 26.12.21, 12:14
        Dlatego bolek przez nikogo traktowany poważnie nigdy nie był
      • buldog2 Re: Wałęsa: prezentów nie bedzie, śledź na 4 osob 26.12.21, 12:51
        Niczego Wałęsie nie zawdzięczam, może prócz osławionego listu do Jaruzelskiego, który za TVP cytowała BBC.
        Ostatnio obiecał osobiście poprowadzić szturm budynków rządu PIS, ale skończyło się jak zawsze. Tak jak ze zniesieniem wiz do USA, które załatwił, zresztą kilkukrotnie. Prawdziwy Polak, w kampanii prezydenckiej tak o sobie mówił i zapewniał, że jak kto chce, to może wejść z nim w bramę i pokazać.

Jedyne co się udało, to mataczenie w śledztwie i przestępstwa sądowe w sprawie wypadku jego syna Jarosława (wcześniejszy numer z pomrocznością jasną nie udał się), co do istoty w sumie identyczne z wypadkiem Szydło. Tam też niewinnego człowieka skazano na karę finansową.
      • frequenter.light Re: Wałęsa: prezentów nie bedzie, śledź na 4 osob 26.12.21, 12:54
        serio??
        • marzeka11 Re: Wałęsa: prezentów nie bedzie, śledź na 4 osob 26.12.21, 13:03
          A kilka lat wcześniej, Wałęsa w całej swej "urodzie" w sposobie komunikacji:
          "Wałęsa: Ujawniam swoje zarobki, żeby wkurzyć ludzi"- może dlatego nie rusza ludzie "zamartwianie się" Wałęsy o pieniądze:
          www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/lech-walesa-o-swoim-blogu-i-zarobkach-pieniadze-walesy/vptsbv5

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka