Dodaj do ulubionych

Dziecko na zimowym wyjeździe na narty :D

10.02.22, 11:39
Na wyjeździe z grupą, nie z rodzicami. W Polsce.
Dla tych, co ferie jeszcze przed nimi.

Mocno zwiększyć kieszonkowe w stosunku do lat ubiegłych!

(woda niegazowana 0,5 l - 10 zł, wafelek Prince Pole- mam nadzieję, że ten XXL! - 10 zł; czekolada na gorąco 15 zł, z bita smietaną - 20; kawałek ciasta - 15 zł. Ceny z bufetu przy stoku...)
Obserwuj wątek
    • homohominilupus Re: Dziecko na zimowym wyjeździe na narty :D 10.02.22, 12:37
      O ile czekoladę na gorąco i ciasto (mam nadzieję że domowe) mogę od biedy zrozumieć, podobne ceny były przecież zawsze w schroniskach gorskich (ah, ta legendarna szarlotka w 5 Stawach...) i barach na stoku, to prince polo z 10 i woda za tyle samo przeraża.
      • kochamruskieileniwe Re: Dziecko na zimowym wyjeździe na narty :D 10.02.22, 13:14
        no mnie ciut zdziwiło. bo za 37 (czekolada z bita smietaną, a jakże big_grin) to tamże jakieś danie obiadowe mozna kupic... No, ale obiady mają w ośrodku...
        • kochamruskieileniwe Re: Dziecko na zimowym wyjeździe na narty :D 10.02.22, 13:15
          coś poście startym matma mi siadła. Wiem, że zapłacił 37 zł. Czyli albo ciasto, albo czekolada były 2 zł droższe.
    • viewiorka Re: Dziecko na zimowym wyjeździe na narty :D 10.02.22, 12:39
      To powiem swoim, żeby w Prince polo zaopatrzyły się w sklepie gdzieś w miasteczku i brały że sobą na stok. Wyjdzie taniej. Mnie bardziej martwi pogoda... Śnieg się topi. Jadą w sobotę
      • kochamruskieileniwe Re: Dziecko na zimowym wyjeździe na narty :D 10.02.22, 13:12
        moj miał calą paczkę indifferent
        ale zapomnial spakować ...
        • little_fish Re: Dziecko na zimowym wyjeździe na narty :D 10.02.22, 13:21
          My też zawsze zaopatrujemy przed wyjazdem 😄
        • droch Re: Dziecko na zimowym wyjeździe na narty :D 10.02.22, 13:46
          Wyślij kurierem lub do paczkomatu - i tak będzie taniej...
          • kochamruskieileniwe Re: Dziecko na zimowym wyjeździe na narty :D 10.02.22, 13:56
            Zapomnial spakowac na stok. Zostawił w miejscu noclegów.Dzisiaj idą do Żabki/Biedry po zapasy. Bo wszyscy stwierdzili, że zbankrutują...
            • szafireczek Re: Dziecko na zimowym wyjeździe na narty :D 10.02.22, 14:56
              Klasyk. Jednak czegoś się tam nauczyli, mimo, że nauka dość kosztownasmile
              • kochamruskieileniwe Re: Dziecko na zimowym wyjeździe na narty :D 10.02.22, 15:33
                Też traktuję to w kategoriach dobrej lekcji smile
                No w końcu kiedyś dzieci muszą się nauczyć gospodarowac pieniędzmi. Syn jeździ na obozy od 3 lat. Do tej pory gospodarował dobrze. Jedmak w ciągu tych trzech lat ceny mocno skoczyły w górę. Zwłaszcza w tym roku (tak, dałam mu więcej niż na podobny wyjazd w zeszłym roku, ale nie spodziewałam się , że głupie prince polo to dycha)
    • mia_mia Re: Dziecko na zimowym wyjeździe na narty :D 10.02.22, 14:17
      Prościej poinstruować, że przekąski i napoje zabiera się ze sobą, na stoku jakieś frytki czy czekolada, bo inaczej można przepuścić bez sensu dowolną ilość pieniędzy,
      • kochamruskieileniwe Re: Dziecko na zimowym wyjeździe na narty :D 10.02.22, 14:20
        Myslisz?, ze instrukcji nie dalam? 😈
        • mia_mia Re: Dziecko na zimowym wyjeździe na narty :D 10.02.22, 15:27
          Jeśli oprócz instrukcji dasz dodatkową kasę, to jakby motywacja do rozsądnych zachowań spadawink
    • milupaa Re: Dziecko na zimowym wyjeździe na narty :D 10.02.22, 14:34
      Woda 10 zl, o to jak na lotnisku w strefie wolnoclowej. Chyba że już podskoczyło.
      Ja bym dala butelkę z filtrem niech kranówe pije 🙂 Batoniki są niezdrowe.
    • chebellacosa92 Re: Dziecko na zimowym wyjeździe na narty :D 10.02.22, 14:57
      Ja na szczęście mam w domu młodego ketogenika. Z wymienionych produktów jedynie woda do zaakceptowania. Ale syn oszczędny- wziąłby że sobą butelkę.
      • homohominilupus Re: Dziecko na zimowym wyjeździe na narty :D 10.02.22, 15:04
        Biedne dziecko.
    • heca7 Re: Dziecko na zimowym wyjeździe na narty :D 10.02.22, 15:07
      Tekst- kochane pieniążki przyślijcie rodzice wciąż aktualny wink
      • kochamruskieileniwe Re: Dziecko na zimowym wyjeździe na narty :D 10.02.22, 15:34
        chyba nawet ma szansę jeszcze bardziej zyskac na popularności suspicious

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka