Dodaj do ulubionych

Co jadłyście oprócz pączków?

24.02.22, 17:12
Bo ja to tylko herbatę.
Obserwuj wątek
    • niezwykladziewczyna Re: Co jadłyście oprócz pączków? 24.02.22, 17:45

🍫🍞🐷🥔🍗😔
    • marta.graca Re: Co jadłyście oprócz pączków? 24.02.22, 17:56
      Na śniadanie płatki, na drugie kanapkę, lunch kuskus perłowy z papryką i gorgonzolą, a na obiad rybę z frytkami i surówką 😋i dwa pączki na deser 😄
    • kautokeino Re: Co jadłyście oprócz pączków? 24.02.22, 17:57
      Nie mam dzis weny na paczki. Na szczescie juz wczoraj to przewidzialam i zjadlam (awansem) mufinka wink
    • lilia-anna Re: Co jadłyście oprócz pączków? 24.02.22, 18:15
      Jadłam wszystko... prócz pączkow. Obraziłam się na pączki w tym roku, bo w zeszłym niechcący przesadziłam i nie było mi fajnie. Kupiłam tylko mężowi, synowi i córce po jednym.
    • heca7 Re: Co jadłyście oprócz pączków? 24.02.22, 18:17
      Zjadłam 3 pączki, jajecznicę z dwóch jajek, kromkę chleba do tego i wielką furę pomidorków koktajlowych. Wypiłam 3 herbaty i szklankę soku pomarańczowego. I już nie zamierzam więcej jeść.
    • szara.myszka.555 Re: Co jadłyście oprócz pączków? 24.02.22, 18:18
      Nie lubię słodyczy. Zjadłam krem z pomidorów i pieczonego pstrąga z sałatką.
    • alicia033 Re: Co jadłyście oprócz pączków? 24.02.22, 18:26
      0 pączków, bo tu mamy Mardi Gras, pączki słabo występują, a samej robić mi się dziś nie chciało.
      Więc zjadłam normalny obiad (risotto) i creme caramel na deser.
    • mid.week Re: Co jadłyście oprócz pączków? 24.02.22, 18:27
      duuuużo warzywek! Jak zjesz warzywa przed i po pączku to tyłek nie zakuma, że w środku była bomba kaloryczna.
      • iberka Re: Co jadłyście oprócz pączków? 24.02.22, 21:55
        😂
    • szmytka1 Re: Co jadłyście oprócz pączków? 24.02.22, 18:27
      Nie jadlam paczkow. Kanapki rano, na obiad dorsz w śmietanie. Pewnie cos tam jeszcze szamalam, ale nie pamiętam.
    • wapaha Re: Co jadłyście oprócz pączków? 24.02.22, 18:30
      2 kawy...
      pączków nie ale oponki serowe i kawałek sernika....

kolację chyba juz zjem normalnie
    • default Re: Co jadłyście oprócz pączków? 24.02.22, 18:42
      Normalnie jedliśmy, jak co dzień. Dopiero teraz, po kolacji, zjedliśmy po jednym pączku - tylko dlatego, że pojechałam do sklepu po coś zupełnie innego i widok stosów pączków uświadomił mi, że dziś Tłusty Czwartek smile zupełnie zapomniałam. No ale wzięłam dwa i właśnie je spozyliśmy.
    • melisananosferatu Re: Co jadłyście oprócz pączków? 24.02.22, 18:59
      Grillowany halloumi, salatke i chleb domowy, gulasz z ziemniakami i salata, 3 paczki, 3 herbaty. I to pewnie nie jest moje ostatnie slowo na dzis. Pistacje i jablka ambrozja zerkaja na mnie.
    • gulcia77 Re: Co jadłyście oprócz pączków? 24.02.22, 19:07
      Śniadanie: kromka chleba z serem i pomidorem.
      II śniadanie: pączek
      Obiad: cztery pierogi z soczewicą.
      Nie za zdrowo, ale pierogi wyszły znakomite. 😉
    • milva24 Re: Co jadłyście oprócz pączków? 24.02.22, 19:13
      Pomidorową.
    • la_felicja Re: Co jadłyście oprócz pączków? 24.02.22, 20:37
      Jajka sadzone, zupę grochową...zupełnie zapomniałam, że jest tłusty czwartek i kalorie z pączków się nie liczą...
    • cisco1800 Re: Co jadłyście oprócz pączków? 24.02.22, 20:48
      Oprócz dwóch pączków, pieczone ziemniaki z papryką i pieczarkami. I kawałek ciasta. Stwierdzam, że mało ostatnio jem.
    • anorektycznazdzira Re: Co jadłyście oprócz pączków? 24.02.22, 21:22
      Nie no.
      2 kanapki, 2 parówki i pomarańczę / 5 pączków i 2 kawy
    • aurinko Re: Co jadłyście oprócz pączków? 24.02.22, 21:28
      Sałatkę grecką, kabanosa, dwie kawy, pepsi w puszce i somersby watermelon. Chociaż somersby tylko pół bo więcej nie zmieściłam (pączków było 6 🙈 )
    • daniela34 Re: Co jadłyście oprócz pączków? 24.02.22, 21:44
      Kanapkę rano, obiad normalnie, potem 2,5 pączka i jednego pieroga ruskiego (jak nasza niezapniana forumka)- przevcież musiałam spróbować czy pierogi ulepione dla przyjaciółki są jadalne, prawda?
      • koko8 Re: Co jadłyście oprócz pączków? 24.02.22, 21:58
        Dobrze, że zjadłaś ruskiego - bardzo a propos!
        • daniela34 Re: Co jadłyście oprócz pączków? 24.02.22, 22:00
          No właśnie. A tu jak w tym dowcipie: "Nikt nie zamawiał. Same przyszli."
    • kira02 Re: Co jadłyście oprócz pączków? 24.02.22, 21:50
      Spagetti, placuszki z chia i musem z mango, pestki slonecznika. Paczkow nie jadlam, jestem na diecie i wogole mnie nie kusilo.
    • iberka Re: Co jadłyście oprócz pączków? 24.02.22, 21:53
      Dopiero wracam z pracy, ledwo żyję i marzę o zupie wink. Zjadłam kanapkę i banana, na nic więcej czasu nie miałam.
      • grey_delphinum Re: Co jadłyście oprócz pączków? 24.02.22, 21:59
        Małą miseczkę sałatki śledziowej (własnoręcznie robionej - śledź, jabłko, żurawina, cebula, jogurt grecki), pół kromki chleba, kawa, kilka herbat i trzy paczki z różą.
        Ciekawe, bo czuję się do tej pory obżarta ...
    • koko8 Re: Co jadłyście oprócz pączków? 24.02.22, 21:56
      Ja niestety też oprócz 4 pączkow tylko litr herbaty i jedną kawę. Pączki zjadłam bezmyślnie i kompulsywnie w pracy, nie miałam czasu na racjonalny posiłek. Paskudny dzień...
    • sandy_cheeks Re: Co jadłyście oprócz pączków? 24.02.22, 21:59
      2 kanapki z padlina, 2 jajka z majonezem, pomidora, salatke z tunczykiem, jablko, pol czekolady z orzechami, miseczke ciecierzycy.
      Do tego 4 paczki i z 8 faworkow...
      • kira02 Re: Co jadłyście oprócz pączków? 24.02.22, 22:38
        Błagam, padlina to zwierzę, które samo padło 🤢
    • shmu Re: Co jadłyście oprócz pączków? 24.02.22, 22:17
      Płatki owsiane z mlekiem i kiwi, paczkę krakersów, zupę w rodzaju naszego krupnika, mandarynki. Zupę jadłam dwa razy, bo mi się dużo ugotowało ... Do tego trzy paczki big_grin

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka