Dodaj do ulubionych

Nie dla wrażliwych- bóle brzucha u 65 latki

20.03.22, 20:48
Emamy co poradzicie? Mam problem zdrowotny z moja mama-65 lat. Od poniedziałku ma skurczowe bóle brzucha, przyznała ze również brak wyproznien. W piątek była na usg jamy brzusznej- wynik badania Ok, bóle jednak nie minęły. Wczoraj zastosowała kurację przeczyszczającą preparatem do kolonoskopii Citrafleet, niestety nieskutecznie; nic jej nie ruszyło, nadal zaparcie i ból brzucha. Dziś pojechałam z nią na sor, gdzie zalecili jedynie wykonanie lewatywy w warunkach domowych; nie było szans, aby otrzymała skierowanie na oddział.Zakupiłam w aptece zestaw, lewatywę mama wykonała, jednak mówi, ze zbytnio jej nie przeczyściło, ból brzucha nadal jest.. a ja niewiem jak mam jej dalej pomoc? W głowie mam czarne myśli, ze to nowotwór, a w najlepszym wypadku kamienie.. ach musiałam gdzieś się wyżalić; niewiem co mam zrobić, jechać z nią kolejny raz na sor, kolonoskopii w trybie prywatnym nie da się tak szybko wykonać.. mam już dosyć..czy ktoś z Was miał podobny przypadek, jak to się skonczylo? Bo w głowie mam różne mysli
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka